Karta atleta

Export do excelu
  • Dominika Antošová
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: Kratochvílová Jarmila
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.32 h Praha-Strahov 09.01.2016
60 m 08.29 Kolín 21.08.2019
100 m 13.15 Vlašim 03.09.2016
150 m 20.72 h Praha-Stromovka 18.01.2012
150 m 20.50 Kolín 20.05.2020
200 m 26.28 Třebíč 29.05.2016
200 m 26.41 h Praha - Strahov 21.01.2017
300 m 43.00 Praha 08.06.2012
300 m 42.96 h Praha-Strahov 22.01.2016
400 m 57.21 Třinec 25.06.2016
400 m 58.82 h Praha - Strahov 04.02.2017
500 m 1:29.6 Čáslav 09.09.2011
600 m 1:48.14 Kolín 01.05.2012
800 m 2:32.97 h Praha - Strahov 08.12.2012
800 m 2:38.53 Kolín 08.05.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 12.46 Stará Boleslav 30.05.2010
60 m překážek (0.76/7.70) 11.59 h Jablonec nad Nisou 04.12.2010
200 m překážek (0.76) 33.96 Kladno 05.05.2011
skok vysoký 1.25 Vlašim 08.09.2010
skok daleký 4.95 h Praha-Strahov 09.01.2016
skok daleký 5.30 Čáslav 11.06.2016
vrh koulí 3kg 07.11 Brno 11.09.2012
hod oštěpem 500g 21.70 Kolín 14.09.2012
hod kriketovým míčkem 37.04 Čáslav 09.06.2010
pětiboj 2213 Čáslav 09.06.2010
sprintérský trojboj 2228 Vlašim 03.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.43 h Praha-Strahov 15.01.2012
60 m 08.67 Brno 11.09.2012
100 m 13.64 Kolín 01.05.2012
150 m 20.72 h Praha-Stromovka 18.01.2012
150 m 20.90 Kladno 13.05.2012
200 m 27.64 Klatovy 02.06.2012
300 m 44.01 h Praha-Strahov 26.01.2012
300 m 43.00 Praha 08.06.2012
400 m 61.76 Praha 27.05.2012
600 m 1:48.14 Kolín 01.05.2012
800 m 2:32.97 h Praha - Strahov 08.12.2012
200 m překážek (0.76) 35.40 Kladno 13.05.2012
skok daleký 4.69 h Praha-Strahov 15.01.2012
skok daleký 4.60 Praha 26.08.2012
vrh koulí 3kg 07.11 Brno 11.09.2012
hod oštěpem 500g 21.70 Kolín 14.09.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R3 4 Praha 08.54
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 300 m/Žky/B2 Praha DNP
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 800 m/Žky/B1 9 Praha 2:37.72
08.12.2012 Středočeský pohár družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F Praha - Strahov 2:32.97
08.12.2012 Středočeský pohár družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž/F 9 Praha - Strahov 4.37
02.12.2012 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B6 3 Praha 45.58
18.09.2012 Veřejné zahajovací závody (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Ž/F Vlašim 45.12
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) skok daleký/Žky/F 8 Kolín 4.27
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) hod oštěpem 500g/Žky/F 7 Kolín 21.70
12.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 300 m/Žkm/B3 4 Brno 45.09
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 60 m/Žky/R3A 4 Brno 08.67
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) skok daleký/Žky/KB 4 Brno 4.65
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) vrh koulí 3kg/Žky/F 15 Brno 07.11
12.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) hod oštěpem 500g/Žky/F 20 Brno 20.20
26.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) skok daleký/Ž/F 6 Praha 4.60
05.07.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B1 2 Pacov 63.16
30.06.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 300 m/Žky/R3 5 Olomouc 43.68
08.06.2012 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B2 1 Praha 43.00
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 100 m/Ž/R1 5 Klatovy 13.75
02.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 200 m/Ž/B3 4 Klatovy 27.64
27.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B2 1 Praha 61.76
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 300 m/Žky/B1 5 Kolín 44.63
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) skok daleký/Žky/F 9 Kolín 4.52
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) vrh koulí 3kg/Žky/F 14 Kolín 06.96
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 60 m/Žky/B3 3 Kladno 09.0
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 150 m/Žky/B2 3 Kladno 20.90
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 4 Kladno 35.40
01.05.2012 Polabské závody a Středočeský pohár družstev 100 m/Ž/B1 1 Kolín 13.64
01.05.2012 Polabské závody a Středočeský pohár družstev 600 m/Ž/B2 1 Kolín 1:48.14
03.03.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žky/R3 2 Jablonec nad Nisou 44.64
22.02.2012 7. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/B1 4 Jablonec nad Nisou 08.60
22.02.2012 7. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 150 m/Ž/B1 1 Jablonec nad Nisou 21.17
22.02.2012 7. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) skok daleký/Ž/F 4 Jablonec nad Nisou 4.60
26.01.2012 4. veřejné závody PAS žactva (USK Praha) 300 m/Žky/B2 1 Praha-Strahov 44.01
18.01.2012 3. veřejné závody PAS žactva (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 4 Praha-Stromovka 4.65
18.01.2012 3. veřejné závody PAS žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B3 1 Praha-Stromovka 20.72
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m/Žky/R5 2 Praha-Strahov 08.53
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m/Žky/F 4 Praha-Strahov 08.43
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 300 m/Žky/B1 1 Praha-Strahov 44.51
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) skok daleký/Žky/F 7 Praha-Strahov 4.69