Karta atleta

Export do excelu
  • Bártová Kateřina
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 06.01.2017
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.34 Třebíč 22.09.2012
60 m 08.18 h Praha 15.12.2012
100 m 13.08 Děčín 26.05.2012
150 m 20.25 Kladno 09.06.2012
150 m 20.25 h Praha 15.12.2012
200 m 27.15 Děčín 19.05.2013
200 m 27.37 h Praha-Stromovka 12.02.2013
300 m 47.50 Louny 10.08.2013
300 m 46.21 h Praha-Stromovka 01.02.2012
60 m překážek 12.94 Kladno 02.09.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R2 3 Praha 08.29
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/FB Praha 08.18
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B5 1 Praha 20.25
08.12.2012 Středočeský pohár družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Ž/B1 2 Praha - Strahov 08.37
08.12.2012 Středočeský pohár družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B1 3 Praha - Strahov 27.69
06.10.2012 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R1 4 Olomouc 08.45
06.10.2012 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/FB 5 Olomouc 08.49
06.10.2012 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 150 m/Žky/B2 5 Olomouc 20.87
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/R1 2 Třebíč 08.46
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/FA Třebíč 08.34
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B1 3 Třebíč 20.34
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) 60 m/Žky/R1 3 Kolín 08.49
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) 60 m/Žky/F 4 Kolín 08.45
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) 150 m/Žky/B2 1 Kolín 20.54
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 100 m/Ž/R2 4 Liberec 13.62
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 100 m/Ž/FB Liberec 13.51
09.09.2012 Prolínací soutěž mužů a žen o účast v 1. lize (A.C. Slovan Liberec, o.s.) 200 m/Ž/B2 2 Liberec 27.84
05.09.2012 Míting POLDI 2012 (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/B2 1 Kladno 13.67
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R3 2 Kladno 13.95
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FB Kladno 13.68
25.08.2012 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B2 1 Kladno 28.38
11.08.2012 Velká cena ČEZ (ASK Elna Počerady) 100 m/Ž/R1 3 Louny 13.57
11.08.2012 Velká cena ČEZ (ASK Elna Počerady) 100 m/Ž/FB Louny 13.63
30.06.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 100 m/Ž/R3 1 Děčín 13.37
30.06.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 100 m/Ž/FA Děčín 13.17
30.06.2012 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 200 m/Ž/B1 4 Děčín 27.78
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žky/R1 4 Stará Boleslav 08.42
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žky/F Stará Boleslav 08.42
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B1 4 Stará Boleslav 20.13
09.06.2012 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink 60 m/Žky Kladno 08.39
09.06.2012 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink 150 m/Žky Kladno 20.25
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) 100 m/Ž/R2 1 Bílina 13.13
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) 100 m/Ž/FA Bílina DQ
03.06.2012 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most, TJ VTŽ Chomutov, AK Chemopetrol Litvínov) 200 m/Ž/B1 5 Bílina 27.45
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 100 m/Ž/R1 3 Děčín 13.27
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 100 m/Ž/FA Děčín 13.08
26.05.2012 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 200 m/Ž/B4 2 Děčín 27.80
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 60 m/Žky/R2 1 Kolín 08.39
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 60 m/Žky/F Kolín 08.36
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 150 m/Žky/B2 1 Kolín 20.46
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 60 m/Žky/B4 1 Kladno 8.7
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 60 m/Žky/FA 4 Kladno 08.40
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 150 m/Žky/B1 4 Kladno 20.50
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R1 Kladno DNP
01.05.2012 Polabské závody a Středočeský pohár družstev 100 m/Ž/B4 2 Kolín 13.81
23.04.2012 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B4 1 Praha 08.60
23.04.2012 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B1 3 Praha 20.80
01.02.2012 5. veřejné závody PAS žactva (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B2 3 Praha-Stromovka 46.21
01.02.2012 5. veřejné závody PAS žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B4 1 Praha-Stromovka 08.38
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Ž/R6 MS Praha-Strahov 08.40
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m/Žky/R5 1 Praha-Strahov 08.48
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m/Žky/F Praha-Strahov 08.40
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 150 m/Žky/B3 1 Praha-Strahov 20.62