Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Melezínek
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 27.11.2014
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.8 h Český Brod 28.01.2012
60 m 08.49 h Praha-Strahov 16.02.2013
60 m 08.54 Kolín 26.04.2013
150 m 24.24 h Praha-Strahov 10.01.2010
150 m 21.50 Kolín 14.09.2012
200 m 29.1 Stará Boleslav 03.05.2014
300 m 46.33 Brno 11.09.2012
600 m 2:05.7 Kolín 22.06.2010
800 m 2:31.68 h Praha-Strahov 16.02.2013
800 m 2:28.50 Stará Boleslav 07.06.2013
1000 m 3:29.52 Kolín 10.05.2012
1500 m 5:31.35 Brno 11.09.2012
60 m překážek (0.76) 14.6 Čáslav 09.06.2010
60 m překážek (0.84) 12.7 h Český Brod 28.01.2012
100 m překážek (0.84) 21.2 Stará Boleslav 22.06.2012
skok vysoký 1.36 h Pardubice 26.01.2013
skok vysoký 1.40 Kladno 03.05.2013
skok daleký 3.94 Kolín 26.08.2012
skok daleký 4.55 h Praha-Strahov 16.02.2013
vrh koulí 2kg 06.05 h Český Brod 27.02.2010
vrh koulí 4kg 05.96 Nová Paka 02.09.2012
vrh koulí 5kg 0 Stará Boleslav 03.05.2014
hod kriketovým míčkem 34.80 Kolín 26.08.2010
pětiboj 0707 Čáslav 09.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.8 h Český Brod 28.01.2012
60 m 09.10 h Bratislava 05.02.2012
60 m 08.81 Kolín 06.09.2012
150 m 21.50 Kolín 14.09.2012
300 m 46.33 Brno 11.09.2012
800 m 2:45.73 h Bratislava 05.02.2012
800 m 2:32.11 Kolín 14.09.2012
1000 m 3:29.52 Kolín 10.05.2012
1500 m 5:31.35 Brno 11.09.2012
60 m překážek (0.84) 12.7 h Český Brod 28.01.2012
100 m překážek (0.84) 21.2 Stará Boleslav 22.06.2012
skok daleký 3.94 Kolín 26.08.2012
vrh koulí 4kg 05.96 Nová Paka 02.09.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) 150 m/Žci/B4 3 Kolín 21.50
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) 800 m/Žci/F 6 Kolín 2:32.11
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 1500 m/Žci/F 20 Brno 5:31.35
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 300 m/Žci/B7A 4 Brno 46.33
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 60 m/Žci/R7A 5 Brno 08.83
06.09.2012 Kontrolní závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B2 4 Kolín 08.81
06.09.2012 Kontrolní závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci 4 Kolín 21.78
06.09.2012 Kontrolní závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci Kolín 2:42.77
02.09.2012 Přebor ČOS v atletickém čtyřboji žactva (TJ Sokol Nová Paka) 60 m/Žci/B3 3 Nová Paka 08.91
02.09.2012 Přebor ČOS v atletickém čtyřboji žactva (TJ Sokol Nová Paka) 1000 m/Žci/B1 7 Nová Paka 3:35.04
02.09.2012 Přebor ČOS v atletickém čtyřboji žactva (TJ Sokol Nová Paka) skok daleký/Žci/F 16 Nová Paka 3.65
02.09.2012 Přebor ČOS v atletickém čtyřboji žactva (TJ Sokol Nová Paka) vrh koulí 4kg/Žci/F 16 Nová Paka 05.96
02.09.2012 Přebor ČOS v atletickém čtyřboji žactva (TJ Sokol Nová Paka) čtyřboj/Žci 11 Nová Paka 1084
26.08.2012 Velká cena města Kolína 60 m/M/B2 7 Kolín 08.99
26.08.2012 Velká cena města Kolína 200 m/M/B3 Kolín DNS
26.08.2012 Velká cena města Kolína skok daleký/M/F 8 Kolín 3.94
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žci/R2 4 Stará Boleslav 08.65
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 5 Stará Boleslav 21.2
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žci 10 Stará Boleslav 4.49
04.06.2012 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žcm/B2 5 Kolín 3:32.21
04.06.2012 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 5 Kolín 4.38
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 60 m/Žci/R2 5 Kolín 08.82
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 800 m/Žci/B1 Kolín DNF
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 800 m/Žci/B1 8 Kladno 2:38.90
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze skok daleký/Žci 15 Kladno 3.84
10.05.2012 Pohár rozhlasu - okresní kolo mladšího žactva Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žcm 10 Kolín 3:29.52
10.05.2012 Pohár rozhlasu - okresní kolo mladšího žactva Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žci Kolín 3:29.52
10.05.2012 Pohár rozhlasu - okresní kolo mladšího žactva Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm Kolín 4.28
10.05.2012 Pohár rozhlasu - okresní kolo mladšího žactva Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci Kolín 4.28
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B2 6 Kolín 08.91
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/F 7 Kolín 2:38.42
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R2 6 Kladno 08.94
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žci/F 9 Kladno 2:44.16
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 16 Kladno 3.69
05.02.2012 Halové majstrovstvá AZB 60 m/Žci/R2 3 Bratislava 09.10
05.02.2012 Halové majstrovstvá AZB 800 m/Žci/F 4 Bratislava 2:45.73
28.01.2012 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod) 60 m překážek (0.84)/Žci 6 Český Brod 12.7
28.01.2012 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod) 60 m/Žci 6 Český Brod 08.8
28.01.2012 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod) 50 m/Žci 7= Český Brod 07.8
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m/Žci/R5 3 Praha-Strahov 09.13
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 800 m/Žci/F 7 Praha-Strahov 2:49.96