Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Svobodová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Stará Boleslav
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 27.11.2014
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 h Praha 10.12.2011
60 m 08.71 Stará Boleslav 08.06.2012
100 m 15.02 Stará Boleslav 31.08.2011
150 m 23.57 h Praha-Strahov 09.01.2011
150 m 22.12 Kladno 04.05.2012
800 m 3:17.03 Stará Boleslav 13.05.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 10.73 Stará Boleslav 15.10.2011
skok daleký 4.78 h Praha-Strahov 15.01.2012
skok daleký 4.57 Kolín 18.05.2012
vrh koulí 4kg 07.53 Stará Boleslav 15.09.2013
hod kriketovým míčkem 28.25 Stará Boleslav 13.05.2011
pětiboj 1997 Stará Boleslav 15.10.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.71 Stará Boleslav 08.06.2012
60 m 08.71 h Praha 15.12.2012
150 m 22.12 Kladno 04.05.2012
skok daleký 4.78 h Praha-Strahov 15.01.2012
skok daleký 4.57 Kolín 18.05.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R7 2 Praha 08.71
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) skok daleký/Žky/F 19 Praha 4.46
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) 60 m/Žky/R2 4 Kolín 08.81
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) 150 m/Žky/B3 1 Kolín 22.24
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) skok daleký/Žky/F 12 Kolín 4.08
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žky/R2 5 Stará Boleslav 08.89
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B3 Stará Boleslav DNP
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky 7 Stará Boleslav 4.39
08.06.2012 III. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků, mladších žákyň a přípravky Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žkm/B4 MB Stará Boleslav 08.71
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 60 m/Žky/R3 2 Kolín 08.83
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 150 m/Žky/B3 3 Kolín 22.15
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) skok daleký/Žky/F 8 Kolín 4.57
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 60 m/Žky/B2 6 Kladno 9.2
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze skok daleký/Žky 12 Kladno 4.28
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R3 3 Kladno 08.93
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B4 3 Kladno 22.12
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 12 Kladno 4.26
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Ž/F MS Praha-Strahov 4.46
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m/Žky/R7 4 Praha-Strahov 08.86
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) skok daleký/Žky/F 5 Praha-Strahov 4.78
07.01.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov a Atletika Jihlava) 60 m/Žky/R5 2 Praha-Strahov 08.84
07.01.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov a Atletika Jihlava) skok daleký/Žky/F 14 Praha-Strahov 4.08