Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Jonášová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Habásko Petr
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 419 1042
    akt. 06.12.2022
  • Úspěchy:
    2016: MSJ-400 m př./R; 2017: MEJ-400 m př./R; 2019: ME22-400 m př./SF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
1 - - - - - 1 1 - - 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
1 1 - 1 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 Sušice 14.05.2013
60 m 07.97 h Praha - Stromovka 21.01.2017
100 m 12.39 Domažlice 14.08.2022
150 m 18.79 h Praha - Strahov 10.01.2017
150 m 18.85 Pliezhausen 12.05.2019
200 m 25.15 h Praha - Stromovka 21.01.2017
200 m 24.80 Praha - Eden 03.06.2022
300 m 39.59 h Praha - Stromovka 17.01.2017
300 m 39.46 Domažlice 14.08.2022
400 m 55.50 h Praha - Stromovka 04.02.2017
400 m 54.60 Plzeň 12.06.2022
500 m 1:14.53 Praha - Eden 03.05.2019
600 m 1:34.45 h Praha-Strahov 11.01.2019
800 m 2:33.50 Litomyšl 04.06.2013
800 m 2:12.50 h Praha - Stromovka 26.01.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.3 Plzeň 07.10.2011
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 10.56 h Praha-Strahov 19.01.2013
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 18.82 Klatovy 05.05.2012
200 m překážek [76,2 cm] 30.87 Tábor 14.09.2013
300 m překážek [76,2 cm] 42.52 Plzeň 01.06.2020
400 m překážek [76,2 cm] 59.12 Tábor 18.06.2016
skok vysoký 1.20 Klatovy 05.05.2012
skok daleký 3.55 h Praha-Stromovka 01.03.2010
skok daleký 4.21 Břeclav 15.06.2012
vrh koulí 3kg 07.98 Břeclav 15.06.2012
hod diskem 1kg 15.61 Sušice 24.09.2011
hod oštěpem 500g 22.56 Domažlice 09.06.2012
hod kriketovým míčkem 33.53 Plzeň 07.10.2011
pětiboj 1994 Plzeň 07.10.2011
sedmiboj [Zky] 3092 Klatovy 06.05.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.44 Stříbro 12.05.2012
60 m 08.41 h Praha 15.12.2012
100 m 13.34 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
150 m 20.01 Stříbro 12.05.2012
300 m 44.78 Domažlice 15.08.2012
300 m 44.34 h Praha 15.12.2012
800 m 2:37.58 Klatovy 06.05.2012
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 18.82 Klatovy 05.05.2012
200 m překážek [76,2 cm] 32.07 Stříbro 27.05.2012
300 m překážek [76,2 cm] 47.49 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
skok vysoký 1.20 Klatovy 05.05.2012
skok daleký 4.21 Břeclav 15.06.2012
vrh koulí 3kg 07.98 Břeclav 15.06.2012
hod oštěpem 500g 22.56 Domažlice 09.06.2012
sedmiboj [Zky] 3092 Klatovy 06.05.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R3 2 Praha 08.42
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/FB 4 Praha 08.41
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 300 m/Žky/B3 1 Praha 44.34
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 100 m/Dky/R2 5 Jablonec nad Nisou 13.51
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 100 m/Dky/FB 4 Jablonec nad Nisou 13.34
28.09.2012 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Liaz Jablonec n/N.) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/B2 2 Jablonec nad Nisou 47.49
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dky/R3 3 Pardubice 13.64
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dky/F2 4 Pardubice 13.60
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/B2 1 Pardubice 48.66
09.09.2012 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) 100 m/Ž/R1 7 Olomouc 13.76
15.08.2012 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Žky/B1 3 Domažlice 44.78
15.08.2012 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m překážek [76,2 cm]/Ž/B 5 Domažlice 49.53
01.07.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 150 m/Žky/R2 6 Olomouc 20.58
01.07.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/R2 7 Olomouc 32.88
16.06.2012 2. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Klatovy) 60 m/Žky/B1 7 Klatovy 08.60
16.06.2012 2. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Klatovy) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B1 4 Klatovy 33.83
15.06.2012 Celostátní finále Atletického čtyřboje 60 m/Žky/B7 1 Břeclav 08.61
15.06.2012 Celostátní finále Atletického čtyřboje 800 m/Žky/B2 2 Břeclav 2:44.01
15.06.2012 Celostátní finále Atletického čtyřboje skok daleký/Žky/F1 14 Břeclav 4.21
15.06.2012 Celostátní finále Atletického čtyřboje vrh koulí 3kg/Žky/F1 26 Břeclav 07.98
09.06.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Domažlice) 100 m/Dky/R1 4 Domažlice 13.63
09.06.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Domažlice) 100 m/Dky/F 8 Domažlice 13.60
09.06.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Domažlice) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/F 4 Domažlice 49.24
09.06.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Domažlice) hod oštěpem 500g/Dky/F 13 Domažlice 22.56
27.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žky/R1 Stříbro DNP
27.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žky/B1 3 Stříbro 20.12
27.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B1 3 Stříbro 32.07
22.05.2012 Krajské finále Poháru rozhlasu (ŠAK Přeštice) 60 m/Žky/B4 2 Přeštice 08.59
22.05.2012 Krajské finále Poháru rozhlasu (ŠAK Přeštice) 800 m/Žky/B2 2 Přeštice 2:41.73
15.05.2012 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, VC města Sušice (TJ Sušice) 60 m/Žky/B1 4 Sušice 08.54
15.05.2012 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, VC města Sušice (TJ Sušice) 100 m/Ž/B4 3 Sušice 13.65
12.05.2012 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a st. žactva 60 m/Žky/B2 1 Stříbro 08.44
12.05.2012 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a st. žactva 150 m/Žky/B1 2 Stříbro 20.01
08.05.2012 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 60 m/Žky/B1 4 Klatovy 08.59
08.05.2012 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 100 m/Ž/R2 1 Klatovy 13.49
08.05.2012 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 100 m/Ž/F Klatovy 13.40
05.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B1 2 Klatovy 18.82
05.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) skok vysoký/Žky 6 Klatovy 1.20
05.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) vrh koulí 3kg/Dky 6 Klatovy 07.84
05.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 150 m/Žky/B1 1 Klatovy 20.37
06.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) skok daleký/Ž 9 Klatovy 4.04
06.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) hod oštěpem 500g/Dky 4 Klatovy 22.31
06.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 800 m/Žky Klatovy 2:37.58
06.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) sedmiboj [Zky]/Žky Klatovy 3092
29.04.2012 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) vrh koulí 3kg/Žky 4 Sušice 07.02