Karta atleta

Export do excelu
  • Burdová Magdalena
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.21 h České Budějovice 10.03.2012
60 m 08.22 České Budějovice 19.05.2013
60 m 08.30 h Praha-Strahov 28.01.2012
100 m 13.39 České Budějovice 09.06.2013
150 m 20.04 České Budějovice 19.05.2013
150 m 20.44 h Praha-Strahov 05.02.2012
200 m 26.59 Vlašim 11.06.2016
200 m 27.50 h Praha-Strahov 25.01.2014
300 m 43.16 České Budějovice 19.05.2013
300 m 42.92 h Praha - Strahov 10.01.2017
400 m 58.95 Vlašim 11.06.2016
400 m 58.88 h Praha - Stromovka 17.02.2018
500 m 1:22.24 h Highland 09.02.2019
600 m 1:37.82 h Pittsburg 01.02.2020
800 m 2:22.36 Sušice 06.05.2017
800 m 2:28.23 h Praha-Strahov 01.02.2014
1000 m 3:42.96 Tábor 09.10.2011
60 m překážek 09.99 České Budějovice 25.09.2011
60 m překážek 09.43 h Praha-Stromovka 14.02.2015
100 m překážek 15.73 Olomouc 26.09.2015
200 m překážek 31.21 Olomouc 30.06.2012
300 m překážek 46.46 Sušice 21.05.2014
400 m překážek 62.64 České Budějovice 20.05.2017
pětiboj 2718 České Budějovice 25.09.2011
hod kriketovým míčkem 37.70 České Budějovice 25.09.2011
vrh koulí 3kg 04.37 h Praha-Strahov 17.01.2009
skok daleký 4.55 České Budějovice 22.05.2011
skok daleký 4.88 h Praha-Strahov 28.01.2012
skok o tyči 2.64 Jablonec nad Nisou 10.09.2016
skok vysoký 1.15 Nová Včelnice 09.05.2010
skok vysoký 1.25 h České Budějovice 27.03.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 61.34 h Seward 25.01.2020
600 m 1:37.82 h Pittsburg 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2012 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R4 3= Praha 08.49
02.12.2012 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B2 5 Praha 09.91
07.10.2012 Mezikrajské utkání 100 m/Žky/B1 7 Linec 14.48
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) 60 m/Žky/R1 5 Kolín 08.67
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) 60 m/Žky/F 7 Kolín 08.71
14.09.2012 4. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín) 200 m př./Žky/F Kolín 34.05
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 300 m/Žkm/B1A 5 Brno 45.04
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 60 m/Žky/R2 7 Brno 08.70
30.06.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 60 m/Žky/R4 6 Olomouc 08.32
30.06.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 200 m př./Žky/R1 3 Olomouc 31.21
23.06.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 200 m př./Žky/F1 České Budějovice 31.57
23.06.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (SK Čtyři Dvory České Budějovic) dálka/Žky 6 České Budějovice 4.47
22.06.2012 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m př./Žky/B1 3 Stará Boleslav 31.59
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/R2 3 České Budějovice 13.57
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/F 6 České Budějovice 13.59
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B1 4 České Budějovice 28.15
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m př./Dky/F České Budějovice 49.45
10.06.2012 2.kolo KPD mladšího žactva (SKOK J. Hradec) 60 m/Žkm/B1 2 Jindřichův Hradec 08.44
10.06.2012 2.kolo KPD mladšího žactva (SKOK J. Hradec) 150 m/Žkm/B2 1 Jindřichův Hradec 20.33
03.06.2012 II. kolo KPD staršího žactva a přípravek (Atletika Písek) 300 m/Žky/B3 MB Písek 44.50
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 60 m/Žky/R1 3 Kolín 08.59
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 60 m/Žky/F 7 Kolín 08.57
18.05.2012 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín- atletika) 200 m př./Žky/B1 3 Kolín 32.37
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 200 m př./Žky/B1 3 Kladno 32.30
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B1 2 Kladno 44.61
04.05.2012 1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žky/B2 2 Kladno 16.59
07.04.2012 6. ročník Rožnovské laťky (SK Meťák Č. Budějovice) výška/Žky 4= České Budějovice 1.20
10.03.2012 Halové atletické závody pro dorost, starší žactvo, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/Žky České Budějovice 07.21
10.03.2012 Halové atletické závody pro dorost, starší žactvo, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Žky České Budějovice 08.41
10.03.2012 Halové atletické závody pro dorost, starší žactvo, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 300 m/Žky České Budějovice 56.10
03.03.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/R3 7 Jablonec nad Nisou 08.38
03.03.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žky/R5 4 Jablonec nad Nisou 47.19
03.03.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 150 m/Žky/R6 2 Jablonec nad Nisou 20.82
05.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mladšího a staršího žactva (ÚKAS) 150 m/Žky/B02 MS Praha-Strahov 20.44
05.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mladšího a staršího žactva (ÚKAS) 300 m/Žky/B2 MS Praha-Strahov 44.66
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Ž/R1 2 Praha-Strahov 08.39
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Ž/F2 Praha-Strahov 08.30
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Ž/B5 1 Praha-Strahov 27.63
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 1500 m/Ž/F Praha-Strahov DNP
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) dálka/Ž/F 10 Praha-Strahov 4.88
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/R4 1 Praha-Strahov 08.39
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/F1 Praha-Strahov 08.30
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žky/B1 1 Praha-Strahov 44.72
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Žky/F Praha-Strahov 4.73
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m/Žky/R9 MS Praha-Strahov 08.48
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 300 m/Žky/B4 MS Praha-Strahov 46.04