Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Konečný
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: Novák Pavel
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.93 České Budějovice 03.10.2010
60 m 07.82 h Praha-Strahov 08.02.2014
60 m 07.82 Brno 08.09.2014
100 m 11.70 České Budějovice 11.09.2016
150 m 20.31 České Budějovice 16.06.2012
200 m 27.11 h Praha-Strahov 26.01.2013
200 m 23.75 České Budějovice 11.09.2016
300 m 39.65 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
300 m 36.65 Plzeň 16.08.2016
400 m 50.75 Vlašim 27.08.2017
600 m 2:06.37 h Nová Včelnice 06.03.2010
600 m 1:50.81 České Budějovice 03.10.2010
800 m 2:48.97 h Praha-Strahov 06.02.2010
800 m 2:18.85 Třebíč 06.10.2013
1500 m 5:46.90 České Budějovice 13.06.2010
60 m překážek (0.76) 10.39 h Praha-Stromovka 03.12.2011
60 m překážek (0.76) 09.84 České Budějovice 29.09.2012
200 m překážek (0.76) 30.67 Tábor 24.05.2014
300 m překážek (0.84) 39.62 Třinec 25.06.2016
400 m překážek (0.91) 57.37 Vlašim 27.08.2017
skok vysoký 1.93 Plzeň 21.09.2014
skok vysoký 1.92 h Praha-Strahov 16.01.2016
skok daleký 3.63 h Praha-Strahov 06.02.2010
skok daleký 5.74 Südstadt 05.10.2014
vrh koulí 4kg 11.16 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
vrh koulí 4kg 10.91 České Budějovice 07.05.2014
vrh koulí 5kg 09.74 h Praha-Strahov 31.01.2015
vrh koulí 5kg 10.69 České Budějovice 11.10.2015
hod diskem 1kg 20.15 České Budějovice 19.09.2013
hod oštěpem 600g 39.77 Klatovy 10.05.2014
hod oštěpem 700g 31.12 České Budějovice 11.10.2015
hod kriketovým míčkem 53.70 České Budějovice 29.09.2012
pětiboj 2188 České Budějovice 29.09.2012
čtyřboj 1402 České Budějovice 03.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.43 Pacov 09.06.2012
150 m 20.31 České Budějovice 16.06.2012
300 m 43.47 Písek 03.06.2012
800 m 2:27.71 České Budějovice 29.09.2012
60 m překážek (0.76) 09.84 České Budějovice 29.09.2012
200 m překážek (0.76) 33.18 České Budějovice 15.09.2012
skok vysoký 1.65 Brno 11.09.2012
skok vysoký 1.65 h Praha 15.12.2012
skok daleký 4.69 Třinec 07.07.2012
hod diskem 1kg 18.94 České Budějovice 15.09.2012
hod oštěpem 600g 28.52 České Budějovice 15.09.2012
hod kriketovým míčkem 53.70 České Budějovice 29.09.2012
pětiboj 2188 České Budějovice 29.09.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) skok vysoký/Žci/F 5 Praha 1.65
29.09.2012 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/Žcm/B1 6 České Budějovice 08.43
29.09.2012 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 800 m/Žcm/F České Budějovice 2:27.71
29.09.2012 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 1 České Budějovice 09.84
29.09.2012 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích skok daleký/Žcm/F 4 České Budějovice 4.66
29.09.2012 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích hod kriketovým míčkem/Žcm/F 6 České Budějovice 53.70
29.09.2012 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích pětiboj/Žcm/F České Budějovice 2188
20.09.2012 4.atletický podvečer na 4DVCB (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) skok vysoký/M České Budějovice 1.62
20.09.2012 4.atletický podvečer na 4DVCB (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) skok daleký/M 4 České Budějovice 4.56
20.09.2012 4.atletický podvečer na 4DVCB (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) hod oštěpem 600g/Žci České Budějovice 27.33
16.09.2012 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. A (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Kladno 10.15
16.09.2012 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. A (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm 1= Kladno 1.59
15.09.2012 3. kolo KPD staršího žactva a přípravek (T.J. Sokol České Budějovice) 200 m překážek (0.76)/Žci/F České Budějovice 33.18
15.09.2012 3. kolo KPD staršího žactva a přípravek (T.J. Sokol České Budějovice) hod diskem 1kg/Žci/F 8 České Budějovice 18.94
15.09.2012 3. kolo KPD staršího žactva a přípravek (T.J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 600g/Žci/F 4 České Budějovice 28.52
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 150 m/Žcm/R3 5 Brno 20.56
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 60 m/Žcm/R2 4 Brno 08.49
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 60 m/Žcm/FB1 8 Brno 08.76
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) skok vysoký/Žcm/F Brno 1.65
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm 10 Třinec 4.69
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm 11 Třinec 53.39
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm/F 9 Třinec 2039
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B2 2 Třinec 08.46
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/B1 6 Třinec 2:37.20
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F2 Třinec 10.08
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm/F Třinec
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm/F Třinec
23.06.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (SK Čtyři Dvory České Budějovic) skok vysoký/Žci České Budějovice NP
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žcm/B2 1 České Budějovice 20.31
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F České Budějovice 10.26
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žcm/F České Budějovice 1.57
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žcm/B1 3 Pacov 08.43
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žcm/B1 3 Pacov 2:30.60
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Pacov 10.30
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žcm/F 4 Pacov 4.31
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Pacov 50.65
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žcm/F 4 Pacov 1983
03.06.2012 II. kolo KPD staršího žactva a přípravek (Atletika Písek) 300 m/Žci/B1 5 Písek 43.47
03.06.2012 II. kolo KPD staršího žactva a přípravek (Atletika Písek) skok vysoký/Žci/F Písek 1.60
03.06.2012 II. kolo KPD staršího žactva a přípravek (Atletika Písek) hod oštěpem 600g/Žci/F 5 Písek 27.72
12.05.2012 1. kolo KPD mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B 1 České Budějovice 10.36
12.05.2012 1. kolo KPD mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žcm/F České Budějovice 1.54
12.05.2012 1. kolo KPD mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) hod kriketovým míčkem/Žcm/F České Budějovice 52.65
05.05.2012 Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek, 1.kolo (Atletika Písek) 200 m překážek (0.76)/Žci/F 5 Písek 33.31
05.05.2012 Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek, 1.kolo (Atletika Písek) skok vysoký/Žci/F 5 Písek 1.55
24.03.2012 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ACCC Horažďovice) Přespolní běh/Žcm 30 Střelské Hoštice 00:06:54
11.02.2012 Mistrovství SZA mladšího a staršího žactva - open (Karlovarský atletický svaz) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 MS Praha-Strahov DNF
11.02.2012 Mistrovství SZA mladšího a staršího žactva - open (Karlovarský atletický svaz) skok vysoký/Žcm/F MS Praha-Strahov 1.50
07.01.2012 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov a Atletika Jihlava) skok vysoký/Žci/F Praha-Strahov DNP