Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Brožková
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.96 Brno 08.09.2014
100 m 15.00 Sokolov 21.06.2013
150 m 22.52 Chodov 12.09.2012
200 m 30.18 Písek 11.05.2013
200 m 30.12 h Praha-Strahov 17.01.2015
300 m 45.67 Bílina 25.04.2015
400 m 66.68 h Praha-Strahov 17.01.2015
400 m 66.28 Ústí nad Labem 10.05.2015
600 m 1:49.22 Karlovy Vary 01.05.2012
800 m 2:35.13 h Praha-Strahov 27.01.2013
800 m 2:29.12 Praha - Eden 28.05.2016
1000 m 3:30.73 Chodov 19.04.2011
1500 m 5:13.73 h Jablonec nad Nisou 03.03.2012
1500 m 5:03.44 Olomouc 30.06.2012
2000 m 7:48.19 Vlašim 14.06.2014
3000 m 11:54.93 h Praha-Strahov 28.01.2012
3000 m 11:57.56 Kolín 14.09.2013
5000 m 22:01.81 Chodov 07.05.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 13.25 Sokolov 16.05.2012
skok daleký 3.89 Chodov 12.09.2012
hod kriketovým míčkem 31.06 Sokolov 16.05.2012
pětiboj 1930 Sokolov 16.05.2012
sprintérský trojboj 1334 Bílina 16.08.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.17 Sokolov 16.05.2012
150 m 22.52 Chodov 12.09.2012
300 m 47.01 Chodov 05.05.2012
400 m 66.75 Sokolov 22.06.2012
600 m 1:49.22 Karlovy Vary 01.05.2012
800 m 2:29.78 Stříbro 27.05.2012
1500 m 5:13.73 h Jablonec nad Nisou 03.03.2012
1500 m 5:03.44 Olomouc 30.06.2012
3000 m 11:54.93 h Praha-Strahov 28.01.2012
5000 m 22:13.19 Chodov 05.05.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 13.25 Sokolov 16.05.2012
skok daleký 3.89 Chodov 12.09.2012
hod kriketovým míčkem 31.06 Sokolov 16.05.2012
pětiboj 1930 Sokolov 16.05.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.10.2012 XXI. ročník Běhu Smolnickým kopcem (ŠAK Chodov) Přespolní běh/Žkm/F Chodov 4:11:00
16.09.2012 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. A (A. C. TEPO Kladno) 600 m/Žkm/F 6 Kladno 1:51.75
16.09.2012 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm Kladno DNP
12.09.2012 3. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (ŠAK Chodov) 150 m/Žkm/B3 1 Chodov 22.52
12.09.2012 3. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (ŠAK Chodov) skok daleký/Žkm Chodov 3.89
30.06.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 1500 m/Žky/F 7 Olomouc 5:03.44
22.06.2012 Velká cena Sokolova v atletice + kros "Run Maister" 5800m (AK Sokolov) 400 m/Žkm/B 1 Sokolov 66.75
16.06.2012 2. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Klatovy) 400 m/Jky/B2 MB Klatovy 66.80
10.06.2012 Přebor Ústeckého kraje mladších žáků a mladších žákyň na dráze (AK Chemopetrol Litvínov) 1500 m/Žkm MS Meziboří 5:07.30
27.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 800 m/Žkm/F Stříbro 2:29.78
16.05.2012 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Sokolov, KKAS) 60 m/Žkm/B1 1 Sokolov 09.17
16.05.2012 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Sokolov, KKAS) 800 m/Žkm Sokolov 2:33.34
16.05.2012 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Sokolov, KKAS) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B7 1 Sokolov 13.25
16.05.2012 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Sokolov, KKAS) skok daleký/Žkm 4 Sokolov 3.88
16.05.2012 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Sokolov, KKAS) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Sokolov 31.06
16.05.2012 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Sokolov, KKAS) pětiboj/Žkm Sokolov 1930
12.05.2012 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a st. žactva 800 m/Jky/F Stříbro 2:30.72
05.05.2012 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 300 m/Žkm/B1 4 Chodov 47.01
05.05.2012 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 5000 m/Ž/B 5 Chodov 22:13.19
01.05.2012 Májové závody (AC Start Karlovy Vary) 600 m/Ž/B 2 Karlovy Vary 1:49.22
24.03.2012 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ACCC Horažďovice) Přespolní běh/Žkm Střelské Hoštice 00:04:14
03.03.2012 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/Žky/F 6 Jablonec nad Nisou 5:13.73
05.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mladšího a staršího žactva (ÚKAS) 1500 m/Žky/B MS Praha-Strahov 5:18.65
28.01.2012 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) 3000 m/Ž/F MS Praha-Strahov 11:54.93