Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Šímová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér: Strnad Marek
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.87 Písek 15.05.2010
60 m 09.15 h Praha-Strahov 21.01.2012
60 m 08.92 České Budějovice 29.09.2012
100 m 14.58 Jihlava 17.08.2013
150 m 23.06 h Praha-Stromovka 09.02.2011
150 m 22.21 Písek 05.05.2012
300 m 51.12 Nová Včelnice 07.05.2011
600 m 2:08.61 České Budějovice 03.10.2010
800 m 2:28.68 h Praha - Stromovka 21.01.2017
800 m 2:39.38 Nová Včelnice 19.09.2017
1500 m 5:01.06 h Ostrava 19.02.2017
1500 m 4:56.26 Stará Boleslav 03.06.2017
3000 m 11:20.19 Sušice 06.05.2017
5000 m 20:41.87 Vlašim 11.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.83 h Praha-Strahov 21.01.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 11.73 České Budějovice 29.09.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 10.81 h Praha-Strahov 12.01.2014
300 m překážek (0.76) 52.74 Kladno 11.09.2016
skok vysoký 1.20 h Nová Včelnice 28.01.2011
skok o tyči 2.90 Vlašim 30.05.2015
skok o tyči 2.70 h Praha-Stromovka 20.02.2016
skok daleký 4.55 České Budějovice 16.06.2012
skok daleký 4.66 h Praha 15.12.2012
trojskok 09.69 Klatovy 01.06.2013
vrh koulí 2kg 04.53 Praha 03.05.2011
vrh koulí 3kg 09.89 Jihlava 17.08.2013
vrh koulí 3kg 09.11 h Brno 04.01.2014
hod kriketovým míčkem 35.09 České Budějovice 29.09.2012
pětiboj 2216 České Budějovice 29.09.2012
Přespolní běh 11:11.0 Skalnice u Střelských Hoštic 28.03.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.15 h Praha-Strahov 21.01.2012
60 m 08.92 České Budějovice 29.09.2012
150 m 22.21 Písek 05.05.2012
800 m 2:49.45 České Budějovice 29.09.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 11.83 h Praha-Strahov 21.01.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 11.73 České Budějovice 29.09.2012
skok o tyči 1.95 Třebíč 22.09.2012
skok o tyči 2.30 h Praha 15.12.2012
skok daleký 4.55 České Budějovice 16.06.2012
skok daleký 4.66 h Praha 15.12.2012
vrh koulí 3kg 08.52 Třebíč 22.09.2012
vrh koulí 3kg 08.03 h Praha-Stromovka 08.12.2012
hod kriketovým míčkem 35.09 České Budějovice 29.09.2012
pětiboj 2216 České Budějovice 29.09.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) skok o tyči/Žky/F 8 Praha 2.30
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) skok daleký/Žky/F 13 Praha 4.66
08.12.2012 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky Praha-Stromovka 4.61
08.12.2012 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žky 12 Praha-Stromovka 08.03
29.09.2012 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/Žkm/B1 6 České Budějovice 08.92
29.09.2012 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 800 m/Žkm/B2 6 České Budějovice 2:49.45
29.09.2012 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B5 1 České Budějovice 11.73
29.09.2012 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích skok daleký/Žkm/F České Budějovice 4.55
29.09.2012 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích hod kriketovým míčkem/Žkm/F 11 České Budějovice 35.09
29.09.2012 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích pětiboj/Žkm/F 7 České Budějovice 2216
23.09.2012 3. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žkm/B1 4 Tábor 09.19
23.09.2012 3. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Žkm/F Tábor 4.49
23.09.2012 3. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň (TJ Vodní stavby Tábor) vrh koulí 3kg/Žkm/F Tábor 07.76
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/Žky/F 8= Třebíč 1.95
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky/F 8 Třebíč 4.38
22.09.2012 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Žky/F 16 Třebíč 08.52
16.09.2012 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 5 Kladno 4.49
16.09.2012 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. A (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žkm Kladno 08.45
15.09.2012 3. kolo KPD staršího žactva a přípravek (T.J. Sokol České Budějovice) skok o tyči/Žky/F České Budějovice NV
15.09.2012 3. kolo KPD staršího žactva a přípravek (T.J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky/F 4 České Budějovice 4.50
15.09.2012 3. kolo KPD staršího žactva a přípravek (T.J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky/F České Budějovice 08.43
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 60 m/Žkm/R1 5 Brno 09.17
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) skok daleký/Žkm/KA1 5 Brno 4.62
12.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) skok daleký/Žkm/F1 5 Brno 4.64
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 50 m/Žky/B2 Jihlava DNP
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/B2 1 Jihlava 09.20
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) 100 m/Žky/B1 Jihlava DNP
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) vrh koulí 3kg/Žky/F Jihlava 08.23
18.08.2012 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) sprintérský trojboj/Žky/F Jihlava DNF
23.06.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (SK Čtyři Dvory České Budějovic) skok daleký/Žky 8 České Budějovice 4.28
23.06.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (SK Čtyři Dvory České Budějovic) vrh koulí 3kg/Žky 4 České Budějovice 08.12
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žkm/F České Budějovice 4.55
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žkm/F České Budějovice 08.17
03.06.2012 II. kolo KPD staršího žactva a přípravek (Atletika Písek) 60 m/Žky/B1 3 Písek 08.95
03.06.2012 II. kolo KPD staršího žactva a přípravek (Atletika Písek) skok daleký/Žky/F Písek 4.53
03.06.2012 II. kolo KPD staršího žactva a přípravek (Atletika Písek) vrh koulí 3kg/Žky/F 5 Písek 07.88
12.05.2012 1. kolo KPD mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 5 České Budějovice 12.00
12.05.2012 1. kolo KPD mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žkm/F České Budějovice 4.51
12.05.2012 1. kolo KPD mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žkm/F 4 České Budějovice 07.22
05.05.2012 Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek, 1.kolo (Atletika Písek) 150 m/Žky/B1 4 Písek 22.21
05.05.2012 Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek, 1.kolo (Atletika Písek) skok o tyči/Žky/F Písek DNF
05.05.2012 Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek, 1.kolo (Atletika Písek) skok daleký/Žky/F Písek 4.48
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm/R1 2 Praha-Strahov 09.19
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm/F2 Praha-Strahov 09.15
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Praha-Strahov 11.83
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žkm/F Praha-Strahov 4.37