Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Dyrynková
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m př. 825 1010
    akt. 16.08.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 Stará Boleslav 21.05.2013
60 m 08.27 h Praha - Stromovka 05.02.2022
100 m 13.27 Praha - Eden 13.08.2022
150 m 20.06 h Praha - Strahov 17.01.2020
150 m 20.04 Praha - Eden 02.05.2022
200 m 26.79 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 26.79 Praha - Děkanka 07.05.2022
300 m 44.44 h Praha-Strahov 18.01.2019
300 m 43.27 Praha - Eden 17.05.2021
400 m 63.47 Praha - Eden 13.08.2022
600 m 1:48.76 Stará Boleslav 21.05.2013
800 m 2:32.99 Třebíč 06.06.2021
800 m 2:35.63 h Praha - Stromovka 12.02.2022
1500 m 5:57.14 Praha-Eden 11.08.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.32 h Praha-Strahov 15.01.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 09.92 Kladno 16.09.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 09.07 h Praha - Strahov 13.12.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 09.23 h Praha-Stromovka 06.02.2016
60 m překážek (0.84) 08.78 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.39 Stará Boleslav 12.05.2013
100 m překážek (0.76/8.50) 14.90 Bílina 18.06.2016
100 m překážek (0.84) 14.03 Praha - Eden 04.06.2022
200 m překážek (0.76) 31.36 Plzeň 21.09.2014
300 m překážek (0.76) 47.45 Ostrava 24.09.2016
400 m překážek (0.76) 66.77 Stará Boleslav 23.06.2019
skok vysoký 1.62 Třebíč 05.06.2021
skok vysoký 1.59 h Praha - Stromovka 12.02.2022
skok o tyči 2.20 h Praha - Strahov 07.12.2013
skok o tyči 2.10 Praha-Eden 11.08.2019
skok daleký 5.19 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 5.31 Třebíč 06.06.2021
vrh koulí 3kg 10.00 h Praha-Stromovka 12.02.2016
vrh koulí 3kg 10.55 Praha - Eden 03.06.2016
vrh koulí 4kg 09.86 h Praha - Stromovka 12.02.2022
vrh koulí 4kg 10.16 Praha - Eden 04.06.2022
hod diskem 1kg 25.83 Praha-Eden 11.08.2019
hod oštěpem 500g 30.63 Praha 13.07.2014
hod oštěpem 600g 30.10 Praha - Eden 26.07.2020
hod kriketovým míčkem 40.23 Třinec 07.07.2012
pětiboj 2528 Kladno - Sletiště 25.05.2012
pětiboj hala [Zky] 2916 h Praha-Stromovka 07.02.2014
pětiboj hala [Dky] 2976 h Praha-Stromovka 12.02.2016
pětiboj hala [Z] 3373 h Jablonec nad Nisou 29.01.2022
sedmiboj [Zky] 4134 Praha 13.07.2014
sedmiboj [Dky] 3859 Praha-Eden 21.05.2016
sedmiboj [Z] 4628 Třebíč 06.06.2021
desetiboj 5330 Praha-Eden 11.08.2019
vrhačský trojboj 1270 Praha-Juliska 15.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.22 h Praha-Strahov 21.01.2012
60 m 08.90 Třinec 07.07.2012
150 m 21.38 Brno 11.09.2012
150 m 21.54 h Praha 15.12.2012
300 m 47.62 Kolín 08.05.2012
300 m 48.86 h Jablonec nad Nisou 08.12.2012
800 m 2:43.42 Kladno - Sletiště 25.05.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 10.32 h Praha-Strahov 15.01.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 09.92 Kladno 16.09.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 09.81 h Praha 15.12.2012
100 m překážek (0.76/8.20) 15.98 Stará Boleslav 13.10.2012
skok vysoký 1.36 Stará Boleslav 13.10.2012
skok vysoký 1.25 h Jablonec nad Nisou 08.12.2012
skok daleký 4.49 h Praha-Strahov 15.01.2012
skok daleký 4.15 Pacov 09.06.2012
vrh koulí 3kg 07.20 Stará Boleslav 13.10.2012
hod oštěpem 500g 21.01 Stará Boleslav 14.10.2012
hod kriketovým míčkem 40.23 Třinec 07.07.2012
pětiboj 2528 Kladno - Sletiště 25.05.2012
sedmiboj [Zky] 3338 Stará Boleslav 14.10.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B12 4 Praha 21.54
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 2 Praha 09.82
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB 5 Praha 09.81
15.12.2012 Vánoční hala žactva, 37. ročník (USK Praha) skok daleký/Žky/F 21 Praha 4.40
08.12.2012 Pomerančový mítink (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žkm/B1 2 Jablonec nad Nisou 48.86
08.12.2012 Pomerančový mítink (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 7 Jablonec nad Nisou 13.30
08.12.2012 Pomerančový mítink (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok vysoký/Žky/F 15 Jablonec nad Nisou 1.25
13.10.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a ml.žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/F Stará Boleslav 21.21
14.10.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a ml.žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/F Stará Boleslav 2:49.93
13.10.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a ml.žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Stará Boleslav 15.98
13.10.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a ml.žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žky/F 2= Stará Boleslav 1.36
14.10.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a ml.žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky/F Stará Boleslav 4.35
13.10.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a ml.žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žky/F Stará Boleslav 07.20
14.10.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a ml.žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 500g/Žky/F Stará Boleslav 21.01
14.10.2012 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a ml.žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Zky]/Žky Stará Boleslav 3338
16.09.2012 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. A (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B3 2 Kladno 47.72
16.09.2012 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. A (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Kladno 09.92
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 150 m/Žkm/R6 3 Brno 21.38
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) 60 m/Žkm/R4 4 Brno 08.87
11.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) skok daleký/Žkm/KA1 15 Brno 4.40
12.09.2012 European Kids Athletics Games (do 15 let) skok vysoký/Žkm 12 Brno 1.33
07.09.2012 4. kolo Středočeského KP družstev mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Kladno 10.11
07.09.2012 4. kolo Středočeského KP družstev mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm MB Kladno 1.20
07.09.2012 4. kolo Středočeského KP družstev mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm Kladno 4.20
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm 20 Třinec 3.67
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Třinec 40.23
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm/F 15 Třinec 2249
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B2 7 Třinec 08.90
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B2 8 Třinec 2:56.13
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F1 5 Třinec 10.27
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm/F Třinec
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm/F Třinec
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm/R3 České Budějovice DNP
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žkm/B1 6 České Budějovice 22.17
16.06.2012 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 České Budějovice 10.11
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B1 4 Pacov 08.91
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žkm/B1 4 Pacov 2:53.41
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Pacov 10.12
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/F 4 Pacov 4.15
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 4 Pacov 35.17
09.06.2012 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žkm/F Pacov 2348
08.06.2012 III. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků, mladších žákyň a přípravky Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Stará Boleslav 10.15
08.06.2012 III. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků, mladších žákyň a přípravky Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žkm Stará Boleslav 4.23
25.05.2012 2.kolo středočeského KP družstev ml. žactva (A.C.TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B2 1 Kladno - Sletiště 08.72
25.05.2012 2.kolo středočeského KP družstev ml. žactva (A.C.TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B3 1 Kladno - Sletiště 2:43.42
25.05.2012 2.kolo středočeského KP družstev ml. žactva (A.C.TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Kladno - Sletiště 10.39
25.05.2012 2.kolo středočeského KP družstev ml. žactva (A.C.TEPO Kladno) skok daleký/Žkm Kladno - Sletiště 4.34
25.05.2012 2.kolo středočeského KP družstev ml. žactva (A.C.TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm Kladno - Sletiště 37.50
25.05.2012 2.kolo středočeského KP družstev ml. žactva (A.C.TEPO Kladno) pětiboj/Žkm Kladno - Sletiště 2528
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Kladno 10.25
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze skok daleký/Žkm 4 Kladno 4.24
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze vrh koulí 3kg/Žkm 7 Kladno 06.60
13.05.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Kladno 35.50
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B5 2 Kolín 09.08
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/F3 Kolín 47.62
08.05.2012 Youth athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den (do 17 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky/F 12 Kolín 06.45
05.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Klatovy 10.41
05.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Klatovy 37.31
05.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 60 m/Žkm/B2 2 Klatovy 09.20
05.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) skok daleký/Žkm Klatovy 4.19
05.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) 800 m/Žkm Klatovy 2:48.94
05.05.2012 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve vícebojích (Atletika Klatovy) pětiboj/Žkm Klatovy 2302
27.04.2012 I. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Stará Boleslav 10.30
27.04.2012 I. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žkm/F Stará Boleslav 4.37
15.04.2012 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) skok vysoký/Žkm Beroun 1.24
15.04.2012 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) skok daleký/Žkm Beroun 4.02
15.04.2012 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Beroun 32.70
15.04.2012 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) vrh koulí 3kg/Žkm Beroun 07.14
24.03.2012 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ACCC Horažďovice) Přespolní běh/Žkm 47 Střelské Hoštice 00:05:02
25.02.2012 Přebor Libereckého kraje staršího a mladšího žactva (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žkm/R2 MS Jablonec nad Nisou 09.24
25.02.2012 Přebor Libereckého kraje staršího a mladšího žactva (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Žkm/F MS Jablonec nad Nisou 4.28
22.02.2012 7. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 300 m/Ž/B2 3 Jablonec nad Nisou 50.19
11.02.2012 Mistrovství SZA mladšího a staršího žactva - open (Karlovarský atletický svaz) 60 m/Žkm/R7 MS Praha-Strahov DNP
05.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mladšího a staršího žactva (ÚKAS) 300 m/Žky/B2 MS Praha-Strahov DQ
05.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mladšího a staršího žactva (ÚKAS) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 MS Praha-Strahov 10.42
05.02.2012 Přebor Ústeckého kraje mladšího a staršího žactva (ÚKAS) skok daleký/Žkm/F MS Praha-Strahov 4.19
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm/R2 MS Praha-Strahov 09.22
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žkm/B10 MS Praha-Strahov 22.22
21.01.2012 Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žkm/F MS Praha-Strahov 4.39
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m/Žkm/R5 Praha-Strahov DNP
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R1 1 Praha-Strahov 10.41
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F Praha-Strahov 10.32
15.01.2012 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Ko) skok daleký/Žkm/F Praha-Strahov 4.49