Karta atleta

Export do excelu
  • Soňa Zálešáková
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 28.12.2015
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 07.11 h Otrokovice 01.02.2012
60 m 09.55 h Olomouc 20.01.2012
60 m 08.71 Uherské Hradiště 28.04.2014
150 m 24.31 Uherské Hradiště 25.04.2012
300 m 51.68 Znojmo 23.09.2012
600 m 2:00.23 Uherské Hradiště 21.05.2013
800 m 2:50.54 Třinec 07.07.2012
800 m 2:58.72 h Olomouc 17.01.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 12.30 h Olomouc 20.01.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 11.56 Třinec 07.07.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 11.17 h Olomouc 26.01.2013
100 m překážek (0.76/8.20) 18.45 Šumperk 14.05.2013
skok vysoký 1.20 Uherské Hradiště 25.04.2012
skok vysoký 1.25 h Otrokovice 07.03.2013
skok o tyči 2.64 Olomouc 25.06.2014
skok daleký 4.65 h Otrokovice 27.02.2014
skok daleký 5.02 Olomouc 10.05.2014
vrh koulí 3kg 06.56 h Otrokovice 25.01.2013
hod oštěpem 500g 21.51 Uherské Hradiště 30.04.2013
hod kriketovým míčkem 45.25 Znojmo 23.09.2012
pětiboj 2076 Třinec 07.07.2012
pětiboj hala [Zky] 1785 h Olomouc 26.01.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 07.11 h Otrokovice 01.02.2012
60 m 09.55 h Olomouc 20.01.2012
60 m 09.36 Uherské Hradiště 12.06.2012
150 m 24.31 Uherské Hradiště 25.04.2012
300 m 51.68 Znojmo 23.09.2012
800 m 2:50.54 Třinec 07.07.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 12.30 h Olomouc 20.01.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 11.56 Třinec 07.07.2012
skok vysoký 1.20 Uherské Hradiště 25.04.2012
skok vysoký 1.25 h Uherské Hradiště 21.12.2012
skok o tyči 2.12 Uherské Hradiště 15.05.2012
skok daleký 3.83 h Olomouc 20.01.2012
skok daleký 4.20 Třinec 07.07.2012
vrh koulí 3kg 04.18 h Otrokovice 12.01.2012
hod oštěpem 500g 19.34 Zlín 18.09.2012
hod kriketovým míčkem 45.25 Znojmo 23.09.2012
pětiboj 2076 Třinec 07.07.2012

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2012 Vánoční laťka (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žkm 7 Uherské Hradiště 1.25
23.09.2012 Mistrovství MaS mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Znojmo) 300 m/Žkm/B2 4 Znojmo 51.68
23.09.2012 Mistrovství MaS mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Znojmo) skok daleký/Žkm/F 10 Znojmo 4.30
23.09.2012 Mistrovství MaS mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Znojmo) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Znojmo 45.25
18.09.2012 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (AK PSK Zlín) skok o tyči/Žky 9 Zlín 2.00
18.09.2012 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (AK PSK Zlín) hod oštěpem 500g/Žky 6 Zlín 19.34
15.09.2012 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. C (AK Olomouc) 600 m/Žkm/B1 Olomouc DNP
15.09.2012 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. C (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Olomouc 40.33
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm 17 Třinec 4.20
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 Třinec 40.13
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm/F 18 Třinec 2076
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B3 7 Třinec 09.44
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B2 6 Třinec 2:50.54
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F3 7 Třinec 11.56
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm/F Třinec
07.07.2012 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm/F Třinec
12.06.2012 2. kolo KPD staršího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/R3 5 Uherské Hradiště 09.33
12.06.2012 2. kolo KPD staršího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/FB 4 Uherské Hradiště 09.36
12.06.2012 2. kolo KPD staršího žactva (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky 5 Uherské Hradiště 4.38
09.06.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 10 Třinec 2026
09.06.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 11 Třinec 11.68
09.06.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Třinec 37.49
09.06.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B3 3 Třinec 09.37
09.06.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm 10 Třinec 4.19
09.06.2012 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm 4 Třinec 2:51.94
20.05.2012 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Žky/F 11 Třinec 1.90
15.05.2012 1. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok o tyči/Žky Uherské Hradiště 2.12
02.05.2012 Přebor Zlínského kraje mladších žáků a mladších žákyň na dráze (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 6 Uherské Hradiště 12.3
02.05.2012 Přebor Zlínského kraje mladších žáků a mladších žákyň na dráze (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žkm Uherské Hradiště 39.03
02.05.2012 Přebor Zlínského kraje mladších žáků a mladších žákyň na dráze (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žkm 7 Uherské Hradiště 4.12
25.04.2012 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 150 m/Ž/B2 4 Uherské Hradiště 24.31
25.04.2012 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žky 5 Uherské Hradiště 1.20
25.04.2012 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky 5 Uherské Hradiště 4.20
01.02.2012 Otevřené mistrovství Otrokovic v hale (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žkm/R6 5 Otrokovice 07.11
01.02.2012 Otevřené mistrovství Otrokovic v hale (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm 9 Otrokovice 3.67
20.01.2012 Okresní přebor mladšího a staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R7 1 Olomouc 09.55
20.01.2012 Okresní přebor mladšího a staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FB Olomouc 09.69
20.01.2012 Okresní přebor mladšího a staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R1 4 Olomouc 12.30
20.01.2012 Okresní přebor mladšího a staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FA 4 Olomouc 12.52
20.01.2012 Okresní přebor mladšího a staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 7 Olomouc 3.83
12.01.2012 Novoroční hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm 6 Otrokovice 3.76
12.01.2012 Novoroční hala (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 3kg/Žkm 5 Otrokovice 04.18