Karta atleta

Export do excelu
  • Pešta Bořek
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.39 Praha - Děkanka 1.10.2016
60 m 07.74 Praha - Děkanka 2.5.2017
60 m 08.02 h Praha-Stromovka 19.1.2016
100 m 11.80 Praha - Eden 28.8.2018
150 m 17.95 Praha - Děkanka 2.5.2017
150 m 19.97 h Praha-Strahov 5.2.2015
200 m 23.20 Praha - Stromovka 12.6.2019
200 m 23.13 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 36.08 Praha - Eden 30.5.2019
300 m 36.80 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 50.27 Stará Boleslav 23.6.2019
400 m 52.67 h Praha-Stromovka 3.2.2018
500 m 1:10.16 h Praha - Strahov 19.1.2018
600 m 1:27.95 Praha - Děkanka 7.10.2017
800 m 2:22.34 Praha 27.8.2015
60 m překážek 08.38 h Praha - Stromovka 2.2.2019
110 m překážek 14.65 Praha - Eden 28.9.2018
200 m překážek 27.03 Praha - Děkanka 7.10.2017
300 m překážek 38.58 Praha - Eden 30.5.2019
400 m překážek 54.63 Praha - Eden 15.6.2019
hod diskem 1,75kg 17.11 Praha-Juliska 31.8.2016
hod kriketovým míčkem 19.54 Praha 9.9.2013
vrh koulí 3kg 06.48 Praha 18.6.2013
skok daleký 4.10 Praha 6.5.2014
skok vysoký 1.10 Praha 16.5.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 23.20 Praha - Stromovka 12.6.2019
200 m 23.13 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 36.08 Praha - Eden 30.5.2019
300 m 36.80 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 50.27 Stará Boleslav 23.6.2019
60 m překážek 08.38 h Praha - Stromovka 2.2.2019
110 m překážek 14.97 Praha - Juliska 3.6.2019
300 m překážek 38.58 Praha - Eden 30.5.2019
400 m překážek 54.63 Praha - Eden 15.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2013 Finále A MPD mladšího žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 150 m/Žcm/B2 3 Praha - Eden 21.63
24.09.2013 Finále A MPD mladšího žactva (SK ZŠ Jeseniova Praha) 800 m/Žcm/B1 9 Praha - Eden 2:40.26
17.09.2013 Semifinále A soutěže družstev mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žcm/B2 5 Praha 25.51
17.09.2013 Semifinále A soutěže družstev mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 800 m/Žcm/B1 Praha DNP
09.09.2013 Pětiboj SpS (Spartak Praha 4) dálka/Žcm 9 Praha 3.50
09.09.2013 Pětiboj SpS (Spartak Praha 4) kriket/Žcm 18 Praha 19.54
18.06.2013 4. kolo dvojboje MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B2 2 Praha 21.64
18.06.2013 4. kolo dvojboje MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žcm 5 Praha 06.48
16.05.2013 1. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (USK Praha) 60 m/Žcm/B3 2 Praha 09.2
16.05.2013 1. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (USK Praha) výška/Žcm 8 Praha 1.10
09.05.2013 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Pražský atletický svaz) 800 m/Žcm/B1 7 Praha 2:42.48