Karta atleta

Export do excelu
  • Ouředníková Eliška
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Stará Boleslav 12.5.2013
60 m 08.29 h Praha-Strahov 12.1.2014
150 m 22.13 h Praha-Strahov 16.2.2013
800 m 3:27.85 Stará Boleslav 30.4.2013
60 m překážek 10.20 Stará Boleslav 12.5.2013
60 m překážek 09.80 h Praha - Strahov 6.12.2014
100 m překážek 15.54 Stará Boleslav 3.10.2015
středoškolský pohár 0920 Nymburk 19.9.2017
pětiboj 2035 Stará Boleslav 30.4.2013
vrhačský trojboj 1096 Kolín 10.10.2015
hod diskem 0,75kg 32.05 Stará Boleslav 3.10.2015
hod diskem 1kg 33.77 Jablonec nad Nisou 4.6.2016
hod oštěpem 500g 14.81 Kolín 10.10.2015
hod oštěpem 600g 16.88 Beroun 27.8.2016
hod kriketovým míčkem 28.89 Stará Boleslav 30.4.2013
vrh koulí 3kg 11.33 Jablonec nad Nisou 4.6.2016
vrh koulí 3kg 09.70 h Praha-Strahov 11.1.2015
vrh koulí 4kg 10.06 Jablonec nad Nisou 4.6.2016
skok daleký 5.25 Vlašim 14.6.2014
skok daleký 5.07 h Praha - Strahov 7.12.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) dálka/Žky/F MB Praha - Strahov 4.93
15.12.2013 Vánoční hala mladšího žactva (USK Praha) 60 m/Žkm/B4 1 Praha 08.51
15.12.2013 Vánoční hala mladšího žactva (USK Praha) 60 m/Žkm/FB Praha 08.46
15.12.2013 Vánoční hala mladšího žactva (USK Praha) dálka/Žkm Praha 4.82
07.12.2013 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Ž/B1 5 Praha - Strahov 08.43
07.12.2013 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m př./Žky/B3 1 Praha - Strahov 09.99
07.12.2013 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) dálka/Žkm/F Praha - Strahov 5.07
29.09.2013 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B2 4 Kolín 08.46
29.09.2013 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm Kolín 4.79
15.09.2013 Finále KPD SKAS mladšího žactva a přípravek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B1 3 Kladno 08.63
15.09.2013 Finále KPD SKAS mladšího žactva a přípravek (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm Kladno 4.86
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/B4 1 Jablonec nad Nisou 08.38
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/FA 5 Jablonec nad Nisou 08.47
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Žky/F 10 Jablonec nad Nisou 4.59
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 60 m/Žkm/RA1 5 Brno 08.69
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 60 m/Žkm/FAA Brno 08.54
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 150 m/Žkm/R3 Brno DNP
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) dálka/Žkm/KA1 2 Brno 4.91
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) dálka/Žkm/F1 Brno 4.93
04.09.2013 III. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Žky/F MS Stará Boleslav 4.57
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žkm/R2 7 Uherské Hradiště 08.44
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) dálka/Žkm/KB 2 Uherské Hradiště 4.96
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) dálka/Žkm/F Uherské Hradiště 5.06
14.06.2013 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R4 2 Kolín 08.31
14.06.2013 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/F 4 Kolín 08.41
14.06.2013 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky/F Kolín 5.06
07.06.2013 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žky/R1 2 Stará Boleslav 08.37
07.06.2013 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žky/F Stará Boleslav 08.37
07.06.2013 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B4 Stará Boleslav DNP
07.06.2013 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Žky/F Stará Boleslav 4.93
21.05.2013 Krajské kolo Poháru rozhlasu 60 m/Žkm/B1 1 Stará Boleslav 8.46
21.05.2013 Krajské kolo Poháru rozhlasu dálka/Žkm Stará Boleslav 4.61
12.05.2013 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žkm/F Stará Boleslav 08.30
12.05.2013 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m př./Žkm/F3 Stará Boleslav 10.20
12.05.2013 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Žkm/F Stará Boleslav 4.61
08.05.2013 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R1 4 Kolín 08.43
08.05.2013 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FA 6 Kolín 08.67
08.05.2013 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky/F Kolín 4.96
03.05.2013 1. kolo středočeského KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R2 1 Kladno 08.42
03.05.2013 1. kolo středočeského KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/FA Kladno 08.42
03.05.2013 1. kolo středočeského KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B2 Kladno DNP
03.05.2013 1. kolo středočeského KP družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky 4 Kladno 4.72
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žkm/B1 3 Stará Boleslav 08.63
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žkm/B2 17 Stará Boleslav 3:27.85
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m př./Žkm/B7 1 Stará Boleslav 10.77
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Žkm/F2 Stará Boleslav 4.48
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) kriket/Žkm/F2 6= Stará Boleslav 28.89
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) pětiboj/Žkm/F 7 Stará Boleslav 2035
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 60 m/Žkm/B4 1 Praha-Strahov 08.52
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 60 m/Žkm/F Praha-Strahov 08.34
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 150 m/Žkm/B4 2 Praha-Strahov 22.13
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) dálka/Žkm Praha-Strahov 4.85