Karta atleta

Export do excelu
  • Begová Barbora
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.12 h Krnov 6.11.2015
60 m 08.08 Šumperk 19.5.2015
60 m 08.27 h Olomouc 30.1.2015
100 m 12.95 Třinec 11.6.2016
150 m 19.56 Olomouc 24.6.2015
200 m 25.94 Hodonín 13.6.2015
200 m 26.85 h Ostrava 4.2.2017
300 m 41.55 Plzeň 15.6.2015
300 m 42.74 h Praha 28.11.2015
800 m 2:46.58 Olomouc 28.5.2015
800 m 2:40.72 h Ostrava 23.1.2016
60 m překážek 09.90 Olomouc 16.10.2013
60 m překážek 09.30 h Ostrava 4.2.2017
100 m překážek 15.81 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017
200 m překážek 30.61 Olomouc 24.6.2015
300 m překážek 46.85 Břeclav 21.5.2016
400 m překážek 79.87 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
sprintérský trojboj 2135 Přerov 1.5.2016
středoškolský pohár 2395 Šumperk 25.9.2018
pětiboj 2566 Olomouc 16.10.2013
pětiboj hala 2707 h Ostrava 23.1.2016
sedmiboj 3482 Olomouc 29.4.2015
čtyřboj 2246 Olomouc 28.5.2015
hod oštěpem 500g 20.55 Třinec 7.6.2014
hod kriketovým míčkem 42.32 Olomouc 28.5.2015
vrh koulí 3kg 07.71 Olomouc 29.4.2015
vrh koulí 3kg 07.79 h Ostrava 23.1.2016
skok daleký 4.42 Třinec 7.6.2014
skok daleký 4.53 h Ostrava 23.1.2016
skok vysoký 1.43 Olomouc 28.5.2015
skok vysoký 1.45 h Ostrava 23.1.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2013 7. ročník vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B1 1 Olomouc 08.55
13.12.2013 7. ročník vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/B1 3 Olomouc 10.34
22.11.2013 Vánoční laťka výška/Žkm 9 Krnov 1.35
22.11.2013 Vánoční laťka dálka/Žkm 5 Krnov 4.52
16.10.2013 KP mladšího žactva a atletických přípravek ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B1 2 Olomouc 08.55
16.10.2013 KP mladšího žactva a atletických přípravek ve vícebojích (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B3 1 Olomouc 2:49.26
16.10.2013 KP mladšího žactva a atletických přípravek ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/B1 2 Olomouc 09.90
16.10.2013 KP mladšího žactva a atletických přípravek ve vícebojích (AK Olomouc) dálka/Žkm Olomouc 4.12
16.10.2013 KP mladšího žactva a atletických přípravek ve vícebojích (AK Olomouc) kriket/Žkm 8 Olomouc 38.79
16.10.2013 KP mladšího žactva a atletických přípravek ve vícebojích (AK Olomouc) pětiboj/Žkm Olomouc 2566
06.10.2013 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/R1 2 Opava 08.77
06.10.2013 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/FA Opava 08.63
06.10.2013 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B1 3 Opava 21.08
06.10.2013 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B1 3 Opava 10.30
29.09.2013 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov) 60 m/Žkm/B1 5 Vyškov 08.68
29.09.2013 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov) 60 m př./Žkm/B1 5 Vyškov 10.38
23.09.2013 Atletický čtyřboj mladšího a staršího žactva - okresní kolo (AK Olomouc) 60 m/Žky/B1 1 Olomouc 08.68
23.09.2013 Atletický čtyřboj mladšího a staršího žactva - okresní kolo (AK Olomouc) 800 m/Žky/B1 3 Olomouc 3:00.50
23.09.2013 Atletický čtyřboj mladšího a staršího žactva - okresní kolo (AK Olomouc) dálka/Žky 4 Olomouc 4.08
23.09.2013 Atletický čtyřboj mladšího a staršího žactva - okresní kolo (AK Olomouc) kriket/Žky 6 Olomouc 35.12
23.09.2013 Atletický čtyřboj mladšího a staršího žactva - okresní kolo (AK Olomouc) čtyřboj/Žky 6 Olomouc 1634
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 60 m/Žkm/RA2 4 Brno 08.84
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 150 m/Žkm/R2 4 Brno 21.58
08.09.2013 Mistrovství MaS mladších žáků a mladších žákyň na dráze 60 m/Žkm/B1 2 Hranice 08.60
08.09.2013 Mistrovství MaS mladších žáků a mladších žákyň na dráze 60 m/Žkm/FA Hranice 08.75
08.09.2013 Mistrovství MaS mladších žáků a mladších žákyň na dráze 150 m/Žkm/B1 4 Hranice 21.51
28.08.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 60 m/Ž/F Olomouc DNP
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žkm/R3 7 Uherské Hradiště 08.54
11.06.2013 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žkm/B1 2 Hranice 08.42
11.06.2013 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice) 150 m/Žkm/B1 1 Hranice 20.77
11.06.2013 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m př./Žkm/B1 2 Hranice 10.12
15.05.2013 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc) 60 m/Žkm/B1 2 Olomouc 08.85
15.05.2013 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc) 60 m/Žkm/FA Olomouc 08.63
15.05.2013 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc) 150 m/Žkm/B1 1 Olomouc 21.49
15.05.2013 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc) 60 m př./Žkm/B1 3 Olomouc 10.93
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 60 m/Žkm/B1 3 Olomouc 08.73
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 60 m př./Žkm/B1 3 Olomouc 10.82
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) dálka/Žkm/F 8 Olomouc 4.19
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 60 m/Žky/B2 3 Přerov 08.89
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 100 m/Žky/B2 2 Přerov 13.97
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 200 m/Žky/B2 4 Přerov 29.41
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) sprint. tr/Žky 10 Přerov 1728
29.04.2013 Pětiboj mladšího žactva (AK Olomouc) pětiboj/Žkm Olomouc 2241
29.04.2013 Pětiboj mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm Olomouc 08.63
29.04.2013 Pětiboj mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žkm Olomouc 4.14
29.04.2013 Pětiboj mladšího žactva (AK Olomouc) kriket/Žkm Olomouc 35.50
29.04.2013 Pětiboj mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žkm Olomouc 11.03
29.04.2013 Pětiboj mladšího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žkm 4 Olomouc 2:56.07
30.01.2013 Nejvýš - Nejrychleji (AK Olomouc) 60 m/Žkm/F Olomouc 08.69
30.01.2013 Nejvýš - Nejrychleji (AK Olomouc) výška/Žkm Olomouc 1.25
25.01.2013 Krajský přebor žactva v hale (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm Otrokovice 4.07
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R2 1 Olomouc 08.87
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FA Olomouc 08.72
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) výška/Žkm Olomouc 1.30
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) dálka/Žkm 4 Olomouc 4.03