Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlasová Tereza
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 23.2.2016
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.3 h Chrudim 19.2.2014
60 m 08.83 Plzeň 3.6.2014
60 m 08.6 h Pardubice 21.11.2013
100 m 14.19 Litomyšl 3.8.2013
150 m 21.05 Svitavy 8.6.2013
300 m 46.44 Litomyšl 22.6.2014
300 m 48.40 h Praha-Strahov 20.1.2013
600 m 1:48.93 Pardubice 20.5.2014
800 m 2:34.18 Svitavy 8.6.2013
800 m 2:38.86 h Jablonec nad Nisou 2.2.2014
1500 m 5:38.12 Pardubice 26.5.2013
60 m překážek 11.2 Chrudim 15.5.2013
60 m překážek 11.0 h Pardubice 21.11.2013
100 m překážek 20.2 Chrudim 29.4.2014
sprintérský trojboj 1747 Litomyšl 3.8.2013
pětiboj 1990 Pardubice 4.5.2013
sedmiboj 2696 Chrudim 29.4.2014
hod diskem 0,75kg 14.42 Chrudim 19.6.2013
hod diskem 1kg 13.71 Chrudim 24.10.2012
hod kladivem 3kg 14.64 Chrudim 18.6.2014
hod oštěpem 500g 19.86 Chrudim 29.4.2014
hod kriketovým míčkem 30.35 Chrudim 10.10.2012
vrh koulí 3kg 07.73 Chrudim 15.4.2015
skok daleký 4.01 Chrudim 30.4.2013
skok daleký 3.65 h Pardubice 20.11.2014
skok vysoký 1.17 Chrudim 29.4.2014
skok vysoký 1.25 h Chrudim 19.12.2012
chůze dráha 3000 m 21:21.62 Hradec Králové 13.9.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2013 Vánoční laťka Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) výška/Žkm 8 Chrudim 1.20
04.12.2013 Mikulášská hala Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 50 m/Žkm/B3 2 Chrudim 07.6
21.11.2013 Utkání sportovních tříd 60 m př./Žky/B1 2 Pardubice 11.0
21.11.2013 Utkání sportovních tříd 60 m/Žky/R1 2 Pardubice 08.6
21.11.2013 Utkání sportovních tříd 60 m/Žky/FB 4 Pardubice 08.8
02.10.2013 Nejrychlejší Chrudimák (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm/R1 1 Chrudim 08.6
02.10.2013 Nejrychlejší Chrudimák (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm/F 4 Chrudim 09.1
18.09.2013 Finále krajského přeboru Pardubického kraje družstev mladších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žkm/R4 4 Svitavy 09.35
18.09.2013 Finále krajského přeboru Pardubického kraje družstev mladších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žkm/FB Svitavy 09.17
18.09.2013 Finále krajského přeboru Pardubického kraje družstev mladších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 150 m/Žkm/B5 3 Svitavy 22.22
18.09.2013 Finále krajského přeboru Pardubického kraje družstev mladších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 300 m/Žkm/B5 1 Svitavy 46.89
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žky/B2 4 Jablonec nad Nisou 47.24
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Žky/B1 8 Jablonec nad Nisou 2:41.39
03.08.2013 Velká cena města Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B1 3 Litomyšl 08.97
03.08.2013 Velká cena města Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B1 3 Litomyšl 14.19
03.08.2013 Velká cena města Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B1 2 Litomyšl 28.42
03.08.2013 Velká cena města Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž 13 Litomyšl 1747
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 800 m/Žkm/R1 5 Uherské Hradiště 2:40.26
19.06.2013 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) oštěp 500g/Žky 8 Chrudim 14.45
19.06.2013 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) disk 0,75kg/Žky 7 Chrudim 14.42
08.06.2013 Krajský přebor mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 150 m/Žkm/B3 2 Svitavy 21.05
08.06.2013 Krajský přebor mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 800 m/Žkm/B1 1 Svitavy 2:34.18
04.06.2013 Republikové finále Poháru rozhlasu pro kategorii mladší žáci a mladší žákyně (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žkm/B2 4 Litomyšl 09.04
04.06.2013 Republikové finále Poháru rozhlasu pro kategorii mladší žáci a mladší žákyně (TJ Jiskra Litomyšl) 600 m/Žkm/B1 3 Litomyšl 1:50.97
29.05.2013 2. kolo KP družstev mladšího žactva skupina A (Atletický klub Spartak Slatiňa) 60 m př./Žkm/B1 5 Slatiňany 11.6
29.05.2013 2. kolo KP družstev mladšího žactva skupina A (Atletický klub Spartak Slatiňa) 300 m/Žkm/B3 1 Slatiňany 46.6
29.05.2013 2. kolo KP družstev mladšího žactva skupina A (Atletický klub Spartak Slatiňa) 800 m/Žkm/F Slatiňany 2:38.8
26.05.2013 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 150 m/Žky/B1 Pardubice DNP
26.05.2013 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/Žky/B1 2 Pardubice 5:38.12
21.05.2013 Krajské finále Poháru rozhlasu pro Pardubický kraj (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žkm Pardubice 09.02
21.05.2013 Krajské finále Poháru rozhlasu pro Pardubický kraj (Hvězda SKP Pardubice) 600 m/Žkm/B1 1 Pardubice 1:50.44
15.05.2013 1.kolo KP Pardubického kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Chrudim) 150 m/Žkm/B2 3 Chrudim 21.0
15.05.2013 1.kolo KP Pardubického kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Chrudim) 800 m/Žkm/F Chrudim 2:39.9
15.05.2013 1.kolo KP Pardubického kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Chrudim) 60 m př./Žkm/B2 1 Chrudim 11.2
12.05.2013 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Svitavy) 300 m/Žky/B1 4 Svitavy 49.67
12.05.2013 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Svitavy) 800 m/Žky/B1 2 Svitavy 2:40.47
04.05.2013 Víceboj a veřejný závod (Hvězda SKP Pardubice) 60 m př./Žkm/B3 2 Pardubice 12.05
04.05.2013 Víceboj a veřejný závod (Hvězda SKP Pardubice) kriket/Žkm 12 Pardubice 27.96
04.05.2013 Víceboj a veřejný závod (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žkm/B1 2 Pardubice 09.26
04.05.2013 Víceboj a veřejný závod (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Žkm 10 Pardubice 3.92
04.05.2013 Víceboj a veřejný závod (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/Žkm/B1 1 Pardubice 2:36.73
04.05.2013 Víceboj a veřejný závod (Hvězda SKP Pardubice) pětiboj/Žkm Pardubice 1990
30.04.2013 Okresní přebory žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm/R1 2 Chrudim 08.6
30.04.2013 Okresní přebory žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm/F Chrudim 08.7
30.04.2013 Okresní přebory žactva a dorostu (Atletika Chrudim) dálka/Žkm Chrudim 4.01
25.02.2013 6. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) výška/Žkm 7 Chrudim 1.15
20.02.2013 5. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 50 m/Žkm/B3 1 Chrudim 07.8
20.02.2013 5. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 60 m př./Žkm/B3 2 Chrudim 12.4
28.01.2013 4. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) výška/Žkm 9= Chrudim 1.03
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) 300 m/Žkm/B2 1 Praha-Strahov 48.40
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/Žkm/F Praha-Strahov 2:41.61
14.01.2013 2. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) výška/Žkm 5= Chrudim 1.17
09.01.2013 1. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 50 m/Žkm/B4 1 Chrudim 07.6
09.01.2013 1. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 60 m př./Žkm/B4 1 Chrudim 12.5