Karta atleta

Export do excelu
  • Magdaléna Peerová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 06.01.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.06 h Praha-Strahov 12.01.2014
60 m 09.00 Kolín 05.05.2016
100 m 14.53 Kolín 01.05.2014
150 m 22.83 Brno 10.09.2013
150 m 22.09 h Praha 20.02.2014
200 m 30.05 Kolín 24.08.2014
300 m 48.72 h Praha 20.02.2014
300 m 48.00 Kladno 25.04.2014
600 m 2:06.34 Vlašim 21.06.2013
800 m 2:55.20 Brno 11.09.2013
800 m 2:57.80 h Praha-Strahov 12.01.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 12.73 Stará Boleslav 12.05.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 10.34 h Praha-Strahov 11.01.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 18.66 Stará Boleslav 26.06.2015
200 m překážek (0.76) 33.38 Vlašim 11.05.2014
skok vysoký 1.50 h Praha-Strahov 11.01.2015
skok vysoký 1.48 Kolín 05.05.2016
skok daleký 4.35 h Český Brod 04.01.2014
skok daleký 4.33 Kolín 08.05.2014
hod kriketovým míčkem 32.91 Hradec Králové 04.05.2013
pětiboj 1513 Stará Boleslav 30.04.2013
čtyřboj 1538 Kolín 28.04.2015
sprintérský trojboj 1259 Kolín 18.08.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.59 h Praha-Strahov 16.02.2013
60 m 09.33 Kolín 18.08.2013
100 m 14.95 Kolín 18.08.2013
150 m 22.83 Brno 10.09.2013
200 m 32.69 Kolín 18.08.2013
600 m 2:06.34 Vlašim 21.06.2013
800 m 2:55.20 Brno 11.09.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 12.73 Stará Boleslav 12.05.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 11.78 h Praha - Strahov 07.12.2013
200 m překážek (0.76) 38.81 Jablonec nad Nisou 14.09.2013
skok vysoký 1.38 Stará Boleslav 21.05.2013
skok vysoký 1.40 h Praha - Strahov 07.12.2013
skok daleký 3.82 Hradec Králové 04.05.2013
hod kriketovým míčkem 32.91 Hradec Králové 04.05.2013
pětiboj 1513 Stará Boleslav 30.04.2013
sprintérský trojboj 1259 Kolín 18.08.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2013 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 3 Praha - Strahov 11.78
07.12.2013 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) skok vysoký/Žkm/F Praha - Strahov 1.40
29.09.2013 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žkm 9= Kolín 1.33
15.09.2013 Finále KPD SKAS mladšího žactva a přípravek (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm 4 Kladno 1.36
15.09.2013 Finále KPD SKAS mladšího žactva a přípravek (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 13 Kladno 3.79
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 7 Jablonec nad Nisou 38.81
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 60 m/Žkm/RA8 4 Brno 09.44
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 150 m/Žkm/R6 5 Brno 22.83
11.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 800 m/Žkm/BA2 7 Brno 2:55.20
11.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) skok vysoký/Žkm/F1 17 Brno 1.28
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) skok daleký/Žkm/KB1 4 Brno 4.17
18.08.2013 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B3 2 Kolín 09.33
18.08.2013 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B2 6 Kolín 14.95
18.08.2013 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B2 4 Kolín 32.69
18.08.2013 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž Kolín 1.35
18.08.2013 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž/F 11 Kolín 1259
21.06.2013 Krajský přebor družstev mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Vlašim) 600 m/Žkm/F Vlašim 2:06.34
21.06.2013 Krajský přebor družstev mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žkm Vlašim 1.20
21.05.2013 Krajské kolo Poháru rozhlasu skok vysoký/Žkm Stará Boleslav 1.38
21.05.2013 Krajské kolo Poháru rozhlasu skok daleký/Žkm 12 Stará Boleslav 3.88
12.05.2013 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F 4 Stará Boleslav 12.73
12.05.2013 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žkm/F 4 Stará Boleslav 1.35
12.05.2013 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žkm/F 20 Stará Boleslav 3.57
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B2 4 Hradec Králové 09.75
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B1 6 Hradec Králové 2:58.7
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Hradec Králové 13.45
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žkm 4 Hradec Králové 3.82
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Hradec Králové 32.91
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) pětiboj/Žkm 5 Hradec Králové 1507
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žkm/B7 2 Stará Boleslav 09.51
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žkm/B2 5 Stará Boleslav 2:58.43
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B7 4 Stará Boleslav 13.13
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žkm/F2 6= Stará Boleslav 3.58
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod kriketovým míčkem/Žkm/F2 4 Stará Boleslav 29.95
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) pětiboj/Žkm/F 21 Stará Boleslav 1513
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 60 m/Žkm/B3 3 Praha-Strahov 09.59
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) skok vysoký/Žkm 9 Praha-Strahov 1.20