Karta atleta

Export do excelu
  • Holub Dominik
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Nemšovský Peter
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.57 Kolín 27.08.2014
50 m 07.5 h Český Brod 19.01.2013
60 m 07.14 Kolín 30.06.2016
60 m 07.15 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 11.06 Praha - Přátelství 19.05.2017
150 m 17.3 Kolín 07.05.2016
150 m 17.27 h Praha-Stromovka 05.03.2016
200 m 22.98 Kolín 15.09.2019
200 m 23.91 h Praha - Strahov 04.02.2017
300 m 36.46 Kolín 30.06.2016
300 m 38.69 h Praha-Strahov 05.02.2015
400 m 51.78 Kolín 07.10.2019
800 m 2:27.38 Praha 12.07.2014
1000 m 3:32.9 Kolín 20.04.2016
1000 m 3:02.64 h Praha-Stromovka 12.02.2016
60 m překážek 09.22 Praha 12.07.2014
60 m překážek 08.31 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek 14.21 Třebíč 10.09.2016
sprintérský trojboj 2182 Kolín 21.08.2016
středoškolský pohár 2677 Čáslav 25.09.2019
pětiboj 2713 Praha 12.07.2014
sedmiboj hala 4204 h Praha-Stromovka 12.02.2016
čtyřboj 1238 Kolín 28.04.2015
hod diskem 1,5kg 25.41 Čáslav 30.08.2017
hod diskem 1,75kg 23.91 Kladno 04.05.2019
hod oštěpem 700g 39.93 Kolín 18.06.2017
hod oštěpem 800g 35.96 Kolín 25.05.2019
hod kriketovým míčkem 53.00 Kolín 16.05.2014
vrh koulí 3kg 09.19 h Praha 31.01.2014
vrh koulí 4kg 11.04 Praha 18.10.2015
vrh koulí 4kg 11.20 h Praha-Stromovka 12.02.2016
vrh koulí 5kg 09.83 Čáslav 30.08.2017
skok daleký 7.10 Praha - Eden 28.09.2018
skok daleký 6.58 h Praha - Stromovka 01.02.2020
trojskok 14.30 Praha - Juliska 03.06.2019
trojskok 14.29 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok o tyči 2.50 h Praha-Stromovka 12.02.2016
skok vysoký 1.56 Kolín 16.04.2015
skok vysoký 1.67 h Český Brod 12.12.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.18 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok daleký 6.58 h Praha - Stromovka 01.02.2020
trojskok 13.98 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2013 Kolínská vánoční laťka - Polabská výškařská tour (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žcm 5 Kolín 1.40
30.11.2013 Oddílový halový přebor (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm Veletov 08.2
30.11.2013 Oddílový halový přebor (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm Veletov 10.0
30.11.2013 Oddílový halový přebor (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm Veletov 4.75
15.09.2013 Finále KPD SKAS mladšího žactva a přípravek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/B1 3 Kladno 08.37
15.09.2013 Finále KPD SKAS mladšího žactva a přípravek (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žcm Kladno 5.22
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Žci/F 11 Jablonec nad Nisou 4.86
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 60 m/Žcm/RB1 1 Brno 08.26
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 60 m/Žcm/FBA Brno 08.12
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) dálka/Žcm/KA2 1 Brno 5.01
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) dálka/Žcm/F2 Brno 5.09
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) kriket/Žcm/K2 9 Brno 44.40
24.08.2013 Vlašimské memoriály (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/F Vlašim 08.34
24.08.2013 Vlašimské memoriály (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žcm/F Vlašim 2:49.11
24.08.2013 Vlašimské memoriály (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žcm/F Vlašim 10.97
24.08.2013 Vlašimské memoriály (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žcm/F Vlašim 5.05
24.08.2013 Vlašimské memoriály (TJ Spartak Vlašim) kriket/Žcm/F Vlašim 50.36
24.08.2013 Vlašimské memoriály (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žcm/F Vlašim 1848
21.08.2013 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/M/B4 Stará Boleslav DNP
21.08.2013 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m př./Žcm Stará Boleslav 09.72
21.08.2013 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/M 5 Stará Boleslav 5.27
18.08.2013 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B1 5 Kolín 08.43
18.08.2013 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B3 Kolín DNS
18.08.2013 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M 9 Kolín 5.17
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žcm/R1 7 Uherské Hradiště 08.33
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m př./Žcm/R2 4 Uherské Hradiště 10.24
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) dálka/Žcm/KB MB Uherské Hradiště 4.91
21.06.2013 Krajský přebor družstev mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R2 MB Vlašim 08.53
21.06.2013 Krajský přebor družstev mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žcm/B1 1 Vlašim 20.97
21.06.2013 Krajský přebor družstev mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žcm Vlašim 4.79
14.06.2013 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B1 MB Kolín 20.51
14.06.2013 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/J 4 Kolín 4.77
03.06.2013 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R2 3 Kolín 08.41
03.06.2013 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/F 5 Kolín 08.28
03.06.2013 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm Kolín 4.80
31.05.2013 2. kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žcm/B1 1 Kolín 48.22
31.05.2013 2. kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm/B1 2 Kolín 10.55
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m př./Žcm/B3 5 Stará Boleslav 10.53
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) pětiboj/Žcm 18 Stará Boleslav 1725
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) kriket/Žcm 19 Stará Boleslav 27.58
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žcm/B3 2 Stará Boleslav 08.19
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Žcm 5 Stará Boleslav 4.96
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žcm/B1 9 Stará Boleslav 2:52.98
12.05.2013 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žcm/F1 Stará Boleslav 08.29
12.05.2013 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žcm/F1 Stará Boleslav 20.47
12.05.2013 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Žcm/F Stará Boleslav 4.88
12.05.2013 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) kriket/Žcm/F 10 Stará Boleslav 42.61
07.05.2013 Poháru rozhlasu - Okresní kolo Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm 5 Kolín 08.43
07.05.2013 Poháru rozhlasu - Okresní kolo Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žcm Kolín 1.28
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/B1 3 Hradec Králové 08.43
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žcm/B1 2 Hradec Králové 2:35.02
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m př./Žcm/B3 2 Hradec Králové 10.39
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žcm Hradec Králové 5.01
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žcm Hradec Králové 50.81
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) pětiboj/Žcm Hradec Králové 2050
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žcm/B3 1 Stará Boleslav 08.47
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žcm/B1 4 Stará Boleslav 2:37.87
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m př./Žcm/B3 1 Stará Boleslav 10.81
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Žcm/F1 Stará Boleslav 4.31
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) kriket/Žcm/F1 7 Stará Boleslav 40.46
30.04.2013 1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) pětiboj/Žcm/F Stará Boleslav 1725
10.04.2013 Polabská Výškařská Tour - Futurum laťka (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žcm 5 Kolín 1.35
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 60 m/Žcm/B8 1 Praha-Strahov 08.50
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 60 m/Žcm/F 1= Praha-Strahov 08.42
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 150 m/Žcm/B8 1 Praha-Strahov 21.05
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) dálka/Žcm Praha-Strahov 4.85
19.01.2013 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m/Žcm Český Brod 08.4
19.01.2013 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 50 m/Žcm Český Brod 07.5
19.01.2013 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) dálka/Žcm Český Brod 4.26