Karta atleta

Export do excelu
  • Stratilová Nela
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Grulich Jiří a Kamil Baroň
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Výška 717 925
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.30 h Opava 13.01.2013
60 m 08.78 Třinec 20.05.2014
60 m 08.68 h Ostrava 17.01.2016
100 m 14.03 Třinec 03.06.2017
150 m 21.12 Frýdek-Místek 16.06.2016
150 m 21.29 h Ostrava 17.01.2016
200 m 29.76 Tyršův stadion 19.09.2018
300 m 48.93 Opava 16.09.2014
600 m 1:53.49 Opava 28.05.2014
800 m 2:43.37 Opava 06.10.2013
1000 m 3:45.15 Břeclav 23.07.2014
60 m překážek 10.79 Hradec Králové 01.07.2014
60 m překážek 09.83 h Ostrava 03.02.2018
100 m překážek 18.03 Uherské Hradiště 22.06.2019
středoškolský pohár 1753 Opava 24.09.2019
pětiboj 2295 Hradec Králové 01.07.2014
čtyřboj 2143 Opava 28.05.2014
hod kriketovým míčkem 43.18 Opava 17.06.2013
vrh koulí 2kg 09.65 Břeclav 23.07.2014
vrh koulí 3kg 07.92 Frýdek-Místek 16.06.2016
vrh koulí 3kg 07.82 h Opava 09.01.2016
skok daleký 4.94 Opava 15.05.2018
skok daleký 5.14 h Opava 26.01.2020
skok vysoký 1.71 Olomouc 25.05.2019
skok vysoký 1.72 h Opava 05.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 5.14 h Opava 26.01.2020
skok vysoký 1.72 h Opava 05.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2013 Vánoční laťka ve skoku vysokém (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova) výška/Žkm 4 Opava 1.35
22.11.2013 Vánoční laťka výška/Žkm 4 Krnov 1.45
22.11.2013 Vánoční laťka dálka/Žkm 12 Krnov 4.37
06.10.2013 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B2 1 Opava 2:43.37
06.10.2013 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm/FA 17 Opava 4.06
06.10.2013 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm/F 24 Opava 31.50
17.09.2013 3. kolo KP družstev mladšího žactva (T. J. Sokol Opava) výška/Žkm/F 16 Opava 1.20
17.09.2013 3. kolo KP družstev mladšího žactva (T. J. Sokol Opava) kriket/Žkm/F 12 Opava 32.54
08.09.2013 Mistrovství MaS mladších žáků a mladších žákyň na dráze 800 m/Žkm/BB 4 Hranice 2:53.21
08.09.2013 Mistrovství MaS mladších žáků a mladších žákyň na dráze výška/Žkm/F 17 Hranice 1.30
13.08.2013 7. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky Opava 09.25
13.08.2013 7. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/Dky 4 Opava 23.92
13.08.2013 7. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) výška/Žkm Opava 1.25
17.06.2013 Okresní přebor v pětiboji mladšího žactva (T. J. Sokol Opava) 60 m/Žkm Opava 09.70
17.06.2013 Okresní přebor v pětiboji mladšího žactva (T. J. Sokol Opava) 800 m/Žkm Opava 2:54.10
17.06.2013 Okresní přebor v pětiboji mladšího žactva (T. J. Sokol Opava) 60 m př./Žkm Opava DNF
17.06.2013 Okresní přebor v pětiboji mladšího žactva (T. J. Sokol Opava) dálka/Žkm 5 Opava 3.77
17.06.2013 Okresní přebor v pětiboji mladšího žactva (T. J. Sokol Opava) kriket/Žkm Opava 43.18
30.05.2013 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žkm/F 7= Frýdek-Místek 1.26
30.05.2013 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm/F 8 Frýdek-Místek 38.15
16.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva (TJ TŽ Třinec) výška/Žkm/F 4= Třinec 1.36
16.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F 10 Třinec 38.54
14.05.2013 Okresní finále Poháru rozhlasu - mladší žactvo (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) výška/Žkm/F Opava 1.34
14.05.2013 Okresní finále Poháru rozhlasu - mladší žactvo (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) dálka/Žkm/F MS Opava NM
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B2 1 Hradec Králové 09.19
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B1 3 Hradec Králové 2:50.2
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m př./Žkm/B4 3 Hradec Králové 12.40
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm Hradec Králové 4.06
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žkm Hradec Králové 38.85
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) pětiboj/Žkm Hradec Králové 1972
13.02.2013 Atletické utkání 6.tříd (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R3 2 Ostrava 09.35
13.02.2013 Atletické utkání 6.tříd (SSK Vítkovice) dálka/Žkm/F Ostrava 4.22
13.01.2013 Oddílový přebor (TJ Sokol Opava) 50 m/Žkm/B2 2 Opava 08.30
13.01.2013 Oddílový přebor (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B2 2 Opava 09.58
13.01.2013 Oddílový přebor (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B2 Opava DNF