Karta atleta

Export do excelu
  • Uher Jakub
  • Narozen: 1983
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 12.12.2017
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.9 h Otrokovice 10.01.2007
60 m 07.31 Litomyšl 02.08.2008
60 m 07.07 h Praha-Stromovka 16.02.2010
100 m 10.92 Olomouc 05.06.2010
150 m 16.14 Bílina 10.08.2010
150 m 16.80 h Praha - Strahov 13.02.2008
200 m 21.9 Břeclav 29.08.2009
200 m 22.53 h Bratislava 03.02.2007
300 m 34.69 Sušice 19.05.2009
300 m 36.31 h Bratislava 08.01.2006
400 m 49.79 Břeclav 25.09.2004
400 m 50.62 h Bratislava 04.02.2006
1500 m 5:06.48 Olomouc 08.10.2005
60 m překážek 08.12 h Praha-Strahov 07.02.2010
110 m překážek 14.49 Ostrava 23.05.2009
200 m překážek 24.34 Domažlice 18.09.2010
200 m překážek 26.1 h Praha-Strahov 11.02.2009
400 m překážek 53.05 Praha 24.06.2006
sprintérský trojboj 2422 Litomyšl 02.08.2008
desetiboj 5160 Olomouc 08.10.2005
hod diskem 1kg 21.89 Šumperk 05.06.2007
hod diskem 2kg 24.15 Olomouc 08.10.2005
hod kladivem 4kg 26.14 Uherské Hradiště 11.09.2007
hod oštěpem 600g 26.44 Olomouc 16.05.2007
hod oštěpem 800g 39.72 Břeclav 23.07.2008
vrh koulí 7,26kg 09.17 Břeclav 16.08.2007
skok daleký 6.99 Třinec 16.06.2007
skok daleký 6.58 h Bratislava 03.02.2007
skok o tyči 2.47 Olomouc 08.10.2005
skok vysoký 1.67 Olomouc 08.10.2005

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R3 6 Břeclav 12.27
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B2 Břeclav DNP
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m př./M/B1 5 Břeclav 20.53
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/M/R2 1 Olomouc 11.33
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/M/FA 5 Olomouc 11.24
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/M/B3 4 Olomouc 23.23
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 110 m př./M/B1 2 Olomouc 14.91
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m př./M/R3 4 Tábor 14.92
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R2 3 Třinec 11.34
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/FA 5 Třinec 13.28
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B2 1 Třinec 22.72
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 110 m př./M/B1 1 Třinec 15.05
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 200 m/M/B1 3 Hodonín 22.36
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 110 m př./M/B3 1 Hodonín 15.01
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) dálka/M 13 Hodonín 6.21