Karta atleta

Export do excelu
  • Eva Šutová
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: AK Kroměříž
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2007: MS17-400 m př./R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - - 1 - - 1 - -
- - - - - - 1 - - - 1 - - - -
- - - 1 - - - - - - 1 - 2 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.45 h Otrokovice 22.01.2015
60 m 08.21 h Praha-Stromovka 03.02.2009
60 m 07.96 Přerov 18.06.2013
100 m 12.66 Třinec 31.05.2008
150 m 19.50 h Praha-Strahov 16.01.2009
150 m 18.93 Přerov 18.06.2013
200 m 25.59 Olomouc 14.06.2008
200 m 25.83 h Vídeň 28.01.2014
300 m 41.29 h Praha-Strahov 24.01.2014
300 m 41.50 Přerov 24.04.2014
400 m 0:59.49 Hodonín 05.06.2004
400 m 57.52 h Vídeň 08.02.2014
800 m 2:21.58 h Bratislava 26.01.2008
800 m 2:17.60 Sremska Mitrovica 20.09.2008
2000 m 8:57.30 Otrokovice 21.05.2008
40 yardů př. 06.07 h Otrokovice 22.01.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.42 h Praha-Strahov 26.02.2005
60 m překážek (0.84) 09.27 h Vídeň 10.02.2007
60 m překážek (0.76/8.50) 08.98 h Praha-Stromovka 17.02.2007
100 m překážek (0.76/8.20) 15.18 Brno 23.06.2005
100 m překážek (0.76/8.50) 15.28 Brno 10.06.2007
100 m překážek (0.84) 15.17 Třinec 31.05.2008
200 m překážek (0.76) 28.94 Vyškov 16.09.2007
400 m překážek (0.76) 60.36 Tábor 05.07.2008
skok vysoký 1.58 h Otrokovice 27.02.2014
skok vysoký 1.60 Přerov 01.05.2014
skok daleký 5.42 h Bratislava 26.01.2014
skok daleký 5.40 Přerov 01.05.2014
trojskok 12.05 h Bratislava 26.01.2014
trojskok 11.56 Olomouc 18.05.2014
vrh koulí 4kg 10.85 Olomouc 18.05.2014
vrh koulí 4kg 11.11 h Otrokovice 22.01.2015
hod oštěpem 600g 36.39 Prostějov 21.09.2014
sprintérský trojboj 2344 Přerov 01.05.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.28 h Vídeň 29.01.2013
60 m 07.96 Přerov 18.06.2013
100 m 12.70 Vyškov 29.06.2013
150 m 18.93 Přerov 18.06.2013
200 m 25.96 Vyškov 29.06.2013
60 m překážek (0.84) 09.33 h Bratislava 27.01.2013
100 m překážek (0.84) 15.40 Vyškov 29.06.2013
skok daleký 5.37 Přerov 18.06.2013
trojskok 10.97 h Ostrava 12.02.2013
trojskok 11.55 Vyškov 29.06.2013
sprintérský trojboj 2200 Přerov 01.05.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) 200 m/Ž/B1 3 Uherské Hradiště 26.77
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) skok daleký/Ž/F 6 Uherské Hradiště 5.10
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) trojskok/Ž/F 5 Uherské Hradiště 10.20
17.08.2013 Zlín 2013 (AK PSK Zlín) 100 m/Ž/B1 5 Zlín 12.97
17.08.2013 Zlín 2013 (AK PSK Zlín) 200 m/Ž/B1 5 Zlín 26.41
17.08.2013 Zlín 2013 (AK PSK Zlín) trojskok/Ž 5 Zlín 11.20
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 100 m/Ž/B2 MB Vyškov 12.70
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 200 m/Ž/B1 2 Vyškov 25.96
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Vyškov 15.40
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) trojskok/Ž Vyškov 11.55
18.06.2013 Otevřené přebory Přerova (SK Přerov) 60 m/Ž/B1 3 Přerov 07.96
18.06.2013 Otevřené přebory Přerova (SK Přerov) 150 m/Ž/B1 2 Přerov 18.93
18.06.2013 Otevřené přebory Přerova (SK Přerov) skok daleký/Ž Přerov 5.37
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m překážek (0.84)/Ž/R2 5 Tábor 15.47
12.06.2013 České akademické hry 100 m/Ž/R1 4 Praha 12.99
12.06.2013 České akademické hry 100 m překážek (0.84)/Ž/F Praha 15.69
12.06.2013 České akademické hry trojskok/Ž/F Praha 11.42
08.06.2013 29.Memoriál T.Babiaka GPS 100 m/Ž/R3 3= Bratislava 12.72
08.06.2013 29.Memoriál T.Babiaka GPS 100 m/Ž/F 8 Bratislava 13.03
08.06.2013 29.Memoriál T.Babiaka GPS 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 3 Bratislava 15.72
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 200 m/Ž/B1 2 Vyškov 25.97
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Vyškov 15.45
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) trojskok/Ž Vyškov 11.10
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B1 4 Uherské Hradiště 26.67
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 3 Uherské Hradiště 15.88
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) trojskok/Ž Uherské Hradiště 11.23
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R1 3 Třinec 13.06
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/F 7 Třinec 13.13
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/F1 5 Třinec 27.24
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Třinec 15.73
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž/F Třinec 11.22
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 100 m/Ž/FC 5 Olomouc 13.07
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Ž/F2 Olomouc 15.42
05.05.2013 Hradišťské memoriály (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/RB 1 Uherské Hradiště 13.03
05.05.2013 Hradišťské memoriály (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/F Uherské Hradiště 12.97
05.05.2013 Hradišťské memoriály (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/FB Uherské Hradiště 26.16
05.05.2013 Hradišťské memoriály (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Ž/FA Uherské Hradiště 15.80
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 60 m/Ž/B2 2 Přerov 08.31
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 100 m/Ž/B2 1 Přerov 13.20
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 200 m/Ž/B2 1 Přerov 27.02
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) sprintérský trojboj/Ž 7 Přerov 2200
16.02.2013 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Ž/R3 7 Praha-Stromovka 09.39
12.02.2013 3. vítkovické halové úterý (AK SSK Vítkovice) 60 m/Ž/B2 3 Ostrava 08.41
12.02.2013 3. vítkovické halové úterý (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Ostrava 09.60
12.02.2013 3. vítkovické halové úterý (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Ostrava 10.12
12.02.2013 3. vítkovické halové úterý (AK SSK Vítkovice) trojskok/Ž Ostrava 10.97
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 4 Bratislava 09.55
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 4 Bratislava 09.44
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň trojskok/Ž 7 Bratislava 10.84
02.02.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Ž/B2 4 Olomouc 08.42
02.02.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Ž/FB Olomouc DNP
02.02.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 1 Olomouc 09.51
02.02.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Ž/F Olomouc 10.88
29.01.2013 Indoor Classic Wienna 60 m/Ž/R5 4 Vídeň 08.28
29.01.2013 Indoor Classic Wienna 60 m překážek (0.84)/Ž/B3 5 Vídeň 09.42
27.01.2013 Elán mítink 2013 60 m/Ž/B4 6 Bratislava 08.38
27.01.2013 Elán mítink 2013 60 m/Ž/B7 5 Bratislava 08.31
27.01.2013 Elán mítink 2013 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 7 Bratislava 09.52
27.01.2013 Elán mítink 2013 60 m překážek (0.84)/Ž/B4 2 Bratislava 09.33
19.01.2013 Olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/Ž/B2 3 Olomouc 08.43
19.01.2013 Olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/Ž/FB Olomouc 08.48
19.01.2013 Olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Olomouc 09.38
19.01.2013 Olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Ž/FA Olomouc 09.59
19.01.2013 Olomoucká hala (AK Olomouc) trojskok/Ž/F Olomouc 10.64
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R2 2 Ostrava 08.42
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/FB 5 Ostrava 08.46
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Ž/R 2 Ostrava 09.47
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Ostrava 09.67
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) trojskok/Ž Ostrava DNP
07.01.2013 Akademické mistrovství ČR 60 m/Ž/B2 5 Praha-Strahov 08.46
07.01.2013 Akademické mistrovství ČR 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 3 Praha-Strahov 09.60