Karta atleta

Export do excelu
  • Jaroslav Drda
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.4 h České Budějovice 25.11.2006
60 m 07.85 Plzeň 06.07.2006
60 m 07.53 h Praha-Strahov 24.01.2010
100 m 11.63 Praha - Juliska 18.05.2010
150 m 18.00 Stará Boleslav 17.09.2008
150 m 18.50 h Praha-Strahov 17.01.2009
200 m 24.06 h Praha-Strahov 24.01.2010
200 m 22.85 Písek 08.05.2011
300 m 36.66 Praha-Eden 14.05.2010
300 m 38.48 h Praha-Strahov 18.01.2013
400 m 50.29 h Praha-Strahov 22.01.2011
400 m 50.05 Praha 07.06.2011
500 m 1:05.92 h Praha-Strahov 21.01.2011
500 m 1:05.80 Praha 11.05.2012
800 m 2:00.93 h Praha-Stromovka 21.02.2010
800 m 1:55.48 Praha - Stromovka 21.05.2011
1000 m 3:09.49 Plzeň 06.07.2006
1000 m 2:45.4 h Praha - O2 Aréna 10.02.2009
1500 m 4:16.90 h Praha-Stromovka 02.02.2013
1500 m 4:30.98 Liberec 12.05.2013
60 m překážek (0.84) 09.48 h Praha-Strahov 04.03.2006
60 m překážek (0.91) 09.50 h Praha-Strahov 14.01.2007
100 m překážek (0.84) 15.11 Hradec Králové 30.09.2006
110 m překážek (0.91) 16.80 Nová Včelnice 05.08.2007
110 m překážek (1.06) 17.89 Stará Boleslav 26.05.2013
200 m překážek (0.76) 29.04 Plzeň 23.09.2006
300 m překážek (0.84) 40.02 Praha 21.06.2008
400 m překážek (0.91) 54.27 České Budějovice 03.09.2011
skok vysoký 1.80 h Praha-Strahov 14.01.2007
skok vysoký 1.87 Praha - Děkanka 12.06.2016
skok o tyči 2.80 h Praha-Strahov 10.02.2008
skok o tyči 2.80 Liberec 12.05.2013
skok daleký 6.28 h Praha-Strahov 08.02.2015
skok daleký 6.60 Praha - Děkanka 12.06.2016
trojskok 9.59 Tábor 18.09.2005
vrh koulí 4kg 11.16 Tábor 17.09.2006
vrh koulí 5kg 11.22 Tábor, stadion Míru 22.09.2007
vrh koulí 5kg 10.92 h Praha-Strahov 09.02.2008
vrh koulí 6kg 0 Pacov 15.08.2009
vrh koulí 7,26kg 10.05 Bechyně 03.10.2014
hod diskem 1kg 32.80 Nová Včelnice 13.05.2006
hod diskem 1,5kg 32.01 Pacov 08.06.2008
hod diskem 2kg 26.25 Liberec 12.05.2013
hod kladivem 5kg 24.32 Tábor, stadion Míru 22.09.2007
hod kladivem 7,26kg 18.05 Bechyně 22.03.2009
hod oštěpem 600g 36.40 České Budějovice 25.06.2006
hod oštěpem 700g 36.91 Nová Včelnice 05.08.2007
hod oštěpem 800g 32.57 Liberec 12.05.2013
sedmiboj hala [Dci] 4041 h Praha-Strahov 10.02.2008
devítiboj 4371 Tábor 22.07.2006
desetiboj [Dci] 5259 Nová Včelnice 05.08.2007
desetiboj [M] 5336 Liberec 12.05.2013
vrhačský trojboj 1353 Bechyně 19.10.2008
vrhačský čtyřboj 1602 Bechyně 19.10.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.78 Stará Boleslav 25.05.2013
200 m 24.06 h Praha-Stromovka 22.01.2013
300 m 38.48 h Praha-Strahov 18.01.2013
400 m 53.50 Stará Boleslav 25.05.2013
500 m 1:09.14 h Praha-Strahov 18.01.2013
1500 m 4:16.90 h Praha-Stromovka 02.02.2013
1500 m 4:30.98 Liberec 12.05.2013
110 m překážek (1.06) 17.89 Stará Boleslav 26.05.2013
400 m překážek (0.91) 57.59 Třebíč 02.06.2013
skok vysoký 1.86 Stará Boleslav 25.05.2013
skok o tyči 2.80 Liberec 12.05.2013
skok daleký 6.37 Praha 24.08.2013
vrh koulí 7,26kg 09.60 Liberec 11.05.2013
hod diskem 2kg 26.25 Liberec 12.05.2013
hod oštěpem 800g 32.57 Liberec 12.05.2013
desetiboj [M] 5336 Liberec 12.05.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/M/B1 7 Praha 58.36
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M/F 15 Praha 1.77
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/M/F 7 Praha 6.37
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m překážek (0.91)/M/B2 5 Stará Boleslav 57.62
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/M Stará Boleslav DNP
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M 7 Stará Boleslav 6.30
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) 800 m/M/B2 Třebíč DNP
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) 400 m překážek (0.91)/M/B2 2 Třebíč 57.59
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) skok daleký/M 4 Třebíč 6.38
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B2 2 Stará Boleslav 11.78
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [M]/M Stará Boleslav DNF
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M 12 Stará Boleslav 5.97
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 7,26kg/M 12 Stará Boleslav 09.34
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/M Stará Boleslav 1.86
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/M/B1 6 Stará Boleslav 53.50
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (1.06)/M/B2 6 Stará Boleslav 17.89
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 2kg/M 11 Stará Boleslav 24.98
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m překážek (0.91)/M/B2 5 Tábor 57.70
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) skok vysoký/M/F 19= Tábor 1.81
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/M/F 9 Tábor 6.29
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) 100 m/M/B 2 Liberec 11.87
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) 400 m/M/B 1 Liberec 53.54
12.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) 1500 m/M/B 1 Liberec 4:30.98
12.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) 110 m překážek (1.06)/M/B 2 Liberec 18.40
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) skok vysoký/M Liberec 1.85
12.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) skok o tyči/M Liberec 2.80
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) skok daleký/M Liberec 6.10
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) vrh koulí 7,26kg/M Liberec 09.60
12.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) hod diskem 2kg/M Liberec 26.25
12.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) hod oštěpem 800g/M Liberec 32.57
12.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) desetiboj [M]/M/F Liberec 5336
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/M/F 7 Praha-Stromovka 4:16.90
26.01.2013 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB) 1500 m/M/F MS Praha-Strahov 4:18.38
22.01.2013 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B1 3 Praha-Stromovka 24.06
22.01.2013 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B15 1 Praha-Stromovka 24.07
18.01.2013 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B10 1 Praha-Strahov 38.48
18.01.2013 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 500 m/M/B2 4 Praha-Strahov 1:09.14