Karta atleta

Export do excelu
  • Drda Jaroslav
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.4 h České Budějovice 25.11.2006
60 m 07.85 Plzeň 05.07.2006
60 m 07.53 h Praha-Strahov 24.01.2010
100 m 11.63 Praha - Juliska 18.05.2010
150 m 18.00 Stará Boleslav 17.09.2008
150 m 18.50 h Praha-Strahov 17.01.2009
200 m 22.85 Písek 08.05.2011
200 m 24.06 h Praha-Stromovka 22.01.2013
300 m 36.66 Praha-Eden 14.05.2010
300 m 38.48 h Praha-Strahov 18.01.2013
400 m 50.05 Praha 07.06.2011
400 m 50.29 h Praha-Strahov 22.01.2011
500 m 1:05.80 Praha 11.05.2012
500 m 1:05.92 h Praha-Strahov 21.01.2011
800 m 1:55.48 Praha - Stromovka 21.05.2011
800 m 2:00.93 h Praha-Stromovka 20.02.2010
1000 m 3:09.49 Plzeň 05.07.2006
1000 m 2:45.4 h Praha - O2 Aréna 10.02.2009
1500 m 4:30.98 Liberec 11.05.2013
1500 m 4:16.90 h Praha-Stromovka 02.02.2013
60 m překážek 09.48 h Praha-Strahov 04.03.2006
100 m překážek 15.11 Hradec Králové 30.09.2006
110 m překážek 16.80 Nová Včelnice 04.08.2007
200 m překážek 29.04 Plzeň 23.09.2006
300 m překážek 40.02 Praha 20.06.2008
400 m překážek 54.27 České Budějovice 03.09.2011
sedmiboj hala 4041 h Praha-Strahov 08.02.2008
devítiboj 4371 Tábor 21.07.2006
desetiboj 5336 Liberec 11.05.2013
vrhačský trojboj 1353 Bechyně 19.10.2008
vrhačský čtyřboj 1602 Bechyně 19.10.2008
hod diskem 1kg 32.80 Nová Včelnice 13.05.2006
hod diskem 1,5kg 32.01 Pacov 08.06.2008
hod diskem 2kg 26.25 Liberec 11.05.2013
hod kladivem 5kg 24.32 Tábor, stadion Míru 22.09.2007
hod kladivem 7,26kg 18.05 Bechyně 22.03.2009
hod oštěpem 600g 36.40 České Budějovice 25.06.2006
hod oštěpem 700g 36.91 Nová Včelnice 04.08.2007
hod oštěpem 800g 32.57 Liberec 11.05.2013
vrh koulí 4kg 11.16 Tábor 17.09.2006
vrh koulí 5kg 11.22 Tábor, stadion Míru 22.09.2007
vrh koulí 5kg 10.92 h Praha-Strahov 08.02.2008
vrh koulí 6kg 0 Pacov 15.08.2009
vrh koulí 7,26kg 10.05 Bechyně 03.10.2014
skok daleký 6.60 Praha - Děkanka 12.06.2016
skok daleký 6.28 h Praha-Strahov 08.02.2015
trojskok 9.59 Tábor 18.09.2005
skok o tyči 2.80 Liberec 11.05.2013
skok o tyči 2.80 h Praha-Strahov 08.02.2008
skok vysoký 1.87 Praha - Děkanka 12.06.2016
skok vysoký 1.80 h Praha-Strahov 14.01.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m př./M/B1 7 Praha 58.36
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) výška/M/F 15 Praha 1.77
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/M/F 7 Praha 6.37
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m př./M/B2 5 Stará Boleslav 57.62
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) výška/M Stará Boleslav DNP
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/M 7 Stará Boleslav 6.30
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) 800 m/M/B2 Třebíč DNP
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) 400 m př./M/B2 2 Třebíč 57.59
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) dálka/M 4 Třebíč 6.38
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B2 2 Stará Boleslav 11.78
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj/M Stará Boleslav DNF
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/M 12 Stará Boleslav 5.97
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) koule 7,26kg/M 12 Stará Boleslav 09.34
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) výška/M Stará Boleslav 1.86
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/M/B1 6 Stará Boleslav 53.50
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m př./M/B2 6 Stará Boleslav 17.89
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) disk 2kg/M 11 Stará Boleslav 24.98
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m př./M/B2 5 Tábor 57.70
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) výška/M/F 19= Tábor 1.81
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) dálka/M/F 9 Tábor 6.29
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) 100 m/M/B 2 Liberec 11.87
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) 400 m/M/B 1 Liberec 53.54
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) 1500 m/M/B 1 Liberec 4:30.98
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) 110 m př./M/B 2 Liberec 18.40
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) výška/M Liberec 1.85
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) tyč/M Liberec 2.80
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) dálka/M Liberec 6.10
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) koule 7,26kg/M Liberec 09.60
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) disk 2kg/M Liberec 26.25
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) oštěp 800g/M Liberec 32.57
11.05.2013 KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let (AC Slovan Liberec) desetiboj/M/F Liberec 5336
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/M/F 7 Praha-Stromovka 4:16.90
26.01.2013 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB) 1500 m/M/F MS Praha-Strahov 4:18.38
22.01.2013 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B1 3 Praha-Stromovka 24.06
22.01.2013 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B15 1 Praha-Stromovka 24.07
18.01.2013 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B10 1 Praha-Strahov 38.48
18.01.2013 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 500 m/M/B2 4 Praha-Strahov 1:09.14