Karta atleta

Export do excelu
  • Kaminski Petr
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 04.12.2017
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 50.41 Hranice 01.06.2013
800 m 1:53.13 Ostrava 12.05.2012
1000 m 3:19.74 Olomouc 08.05.2005
1500 m 3:58.52 Ostrava 24.05.2012
1500 m 3:58.76 h Bratislava 05.02.2011
3000 m 09:06.10 Ostrava 20.06.2009
3000 m 08:49.84 h Praha-Stromovka 20.02.2010
5000 m 16:11.83 Tábor 25.06.2010
400 m překážek 58.92 Šumperk 29.06.2013
1500 m překážek 4:23.36 Třebíč 23.09.2007
2000 m překážek 5:52.65 Ostrava 30.05.2011
3000 m překážek 09:06.84 Nové Zámky 30.04.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 400 m/M/B1 1 Olomouc 51.04
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 800 m/M/B1 1 Olomouc 2:00.05
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 1500 m/M/B2 Olomouc DNP
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 400 m př./M/B1 1 Olomouc 58.98
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/U23M/R1 3 Ústí nad Orlicí 1:55.71
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/U23M/F 4 Ústí nad Orlicí 1:56.39
17.08.2013 Zlín 2013 (AK PSK Zlín) 3000 m př./M/F Zlín 10:04.45
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 400 m/M/B1 1 Šumperk 50.86
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 800 m/M/B1 1 Šumperk 1:57.82
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 400 m př./M/B2 1 Šumperk 58.92
26.06.2013 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS) 800 m/M 8 Ostrava 1:54.73
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/M/R2 3 Tábor 1:54.45
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m př./M/R1 Tábor DNP
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/M/F 7 Tábor 1:56.28
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 400 m/M/B3 1 Hranice 50.41
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 800 m/M/B1 1 Hranice 1:59.49
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 1500 m/M/F Hranice 4:21.56
19.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletika Jihlava) 3000 m př./M/F MB Jihlava 09:47.09
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 800 m/M/F Třinec 1:54.42
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 1500 m/M/F Třinec DNP
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 1500 m/M/B1 12 Olomouc 4:03.07