Karta atleta

Export do excelu
  • Doležel Ondřej
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 9.44 h Olomouc 15.1.2005
150 m 18.91 Olomouc 16.5.2007
300 m 39.46 Šumperk 5.6.2007
800 m 1:55.50 Praha 21.6.2012
800 m 1:59.25 h Bratislava 29.1.2011
1000 m 2:38.00 Olomouc 8.5.2009
1500 m 3:55.62 Olomouc 8.5.2012
1500 m 4:02.27 h Praha-Stromovka 15.2.2014
3000 m 0:13:56 Bruntál 27.11.2004
3000 m 08:48.30 h Praha-Stromovka 1.2.2014
5000 m 15:00.77 Ostrava 18.6.2011
60 m překážek 12.07 Olomouc 11.5.2005
60 m překážek 12.80 h Olomouc 3.2.2006
2000 m překážek 6:01.70 Ostrava 30.5.2011
3000 m překážek 09:32.57 Praha 6.6.2010
skok daleký 3.78 Olomouc 7.9.2005
Přespolní běh 0:11:21 Šternberk 21.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2013 Mládežnická atletika 1500 m/M Bratislava 4:09.48
08.09.2013 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SK Nové Město nad Metují) 3000 m př./M/F 8 Nové Město nad Metují 09:43.02
28.08.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 3000 m/M/F Olomouc 09:09.05
27.07.2013 6. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Nového Města nad Metují (SK NM nad Metují) 1500 m/M/F 11 Nové Město nad Metují 4:08.13
24.07.2013 5. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 3000 m př./M/F 6 Tábor 10:07.09
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 3000 m př./M/F Tábor DNP
12.06.2013 České akademické hry 5000 m/M/F Praha DNF
04.06.2013 3. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen - Praga Academica 2013 (USK Praha) 5000 m/M/F Praha DNP
18.05.2013 1. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) 800 m/M/F 6 Kladno 1:56.80
18.05.2013 1. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) 1500 m/M/F Kladno DNP
24.04.2013 Přebor Univerzity Palackého - Zahajovací závody (FTK UP, AK Olomouc) 1500 m/M/B1 2 Olomouc 4:05.57
16.02.2013 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 1500 m/M/F Praha-Stromovka DNF
03.02.2013 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva ) 3000 m/M/B MS Praha-Strahov 08:56.81
27.01.2013 Elán mítink 2013 1500 m/M/B1 8 Bratislava 4:03.86