Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlíček Matěj
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.49 Praha 06.05.2011
60 m 07.57 h Praha-Stromovka 29.01.2011
100 m 11.57 Tábor 18.05.2013
150 m 17.34 Praha 06.05.2011
150 m 17.32 h Praha-Stromovka 12.01.2013
200 m 22.56 Stará Boleslav 29.06.2013
200 m 22.81 h Praha-Stromovka 12.02.2013
300 m 35.11 Domažlice 17.08.2013
300 m 35.54 h Praha-Stromovka 17.01.2012
400 m 48.17 Ústí nad Orlicí 31.08.2013
400 m 48.42 h Praha-Stromovka 06.02.2016
500 m 1:03.23 Praha 09.05.2014
500 m 1:03.34 h Praha-Strahov 16.01.2015
600 m 1:17.42 Pliezhausen 08.05.2016
600 m 1:17.76 h Praha - Stromovka 24.01.2017
800 m 1:48.84 Kolín 12.06.2016
800 m 1:49.39 h Vídeň 31.01.2015
1000 m 2:26.32 Andorf 29.07.2017
1500 m 4:30.97 Praha-Kotlářka 29.09.2009
110 m překážek 18.00 Praha 12.10.2013
desetiboj 4603 Praha 12.10.2013
hod diskem 2kg 24.05 Praha 12.10.2013
hod oštěpem 800g 23.84 Praha 12.10.2013
vrh koulí 7,26kg 08.59 Praha 12.10.2013
skok daleký 5.37 Praha 12.10.2013
skok o tyči 2.00 Praha 12.10.2013
skok vysoký 1.45 Praha 12.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) 100 m/M/B 5 Praha 11.95
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) 400 m/M/B 1 Praha 50.90
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) 1500 m/M/B 1 Praha 4:31.83
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) 110 m př./M/B 2 Praha 18.00
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) výška/M/B 4 Praha 1.45
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) tyč/M/F 4 Praha 2.00
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) dálka/M/F 4 Praha 5.37
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) koule 7,26kg/M/F 4 Praha 08.59
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) disk 2kg/M/F Praha 24.05
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) oštěp 800g/M/F 4 Praha 23.84
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) desetiboj/M Praha 4603
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/U23M/R3 1 Ústí nad Orlicí 49.15
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/U23M/F Ústí nad Orlicí 48.17
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B2 Praha DNP
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B1 6 Praha 51.55
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/M/B1 1 Praha 1:55.26
17.08.2013 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/M/R1 5 Domažlice 11.74
17.08.2013 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/M/B2 3 Domažlice 35.11
04.08.2013 Meeting International 400 m/M/B1 3 Schifflange 49.20
02.08.2013 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 300 m/M/B1 5 Cheb 35.32
24.07.2013 5. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/M/B1 Tábor DNF
30.06.2013 4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B1 MS Praha 48.34
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/M/B2 3 Stará Boleslav 22.56
26.06.2013 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS) 800 m/M Ostrava DNF
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/M/R3 4 Tábor 48.32
10.06.2013 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (MJO a Dukla Praha) 400 m/M 8 Praha 48.94
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) 400 m/M/B1 3 Třebíč 48.76
30.05.2013 Liese Prokop Memorial 400 m/M/B1 4 St. Pölten 49.63
25.05.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz) 200 m/M/F3 5 Praha 23.29
25.05.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz) 400 m/M/F1 Praha 49.35
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/R3 6 Tábor 11.57
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/M/B2 4 Tábor 22.84
14.05.2013 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/M/B2 5 Sušice 35.29
16.02.2013 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/M/R1 3 Praha-Stromovka 48.95
12.02.2013 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B9 1 Praha-Stromovka 22.81
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B1 3 Praha-Stromovka 49.09
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B5 2 Praha-Stromovka 22.88
29.01.2013 Indoor Classic Wienna 400 m/M/B15 2 Vídeň 48.79
19.01.2013 Season Opening 400 m/M/B5 1 Vídeň 49.64
12.01.2013 Olymp cup XII. (SKP Union Cheb, PSK Olymp Prah) 300 m/M/B2 1 Praha-Stromovka 35.59
12.01.2013 Olymp cup XII. (SKP Union Cheb, PSK Olymp Prah) 150 m/M/B4 1 Praha-Stromovka 17.32
07.01.2013 Akademické mistrovství ČR 400 m/M/B1 1 Praha-Strahov 49.39