Karta atleta

Export do excelu
  • Viskotova Alesia
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 26.11.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 13.08 Vyškov 01.06.2013
200 m 26.29 Jihlava 08.06.2013
400 m 55.99 Praha 09.06.2014
800 m 2:06.40 Tábor 28.07.2015
1000 m 2:49.43 Kolín 24.08.2014
1500 m 4:34.71 Pardubice 20.08.2014
400 m překážek 60.58 Turnov 27.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) 100 m/Ž/B1 6 Uherské Hradiště 13.32
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) 200 m/Ž/B1 4 Uherské Hradiště 26.91
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) 400 m př./Ž/B1 1 Uherské Hradiště 63.76
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m př./U23Z/R2 1 Ústí nad Orlicí 63.34
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./Ž/B1 MB Břeclav 62.27
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 100 m/Ž/B1 6 Vyškov 13.03
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 1500 m/Ž/F Vyškov 5:01.69
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 400 m př./Ž/F Vyškov 63.35
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m př./Ž/R3 3 Tábor 62.36
08.06.2013 3. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/F MB Jihlava 13.17
08.06.2013 3. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava) 200 m/Ž/F MB Jihlava 26.29
08.06.2013 3. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava) 400 m př./Ž/F MB Jihlava 63.14
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 100 m/Ž/B2 1 Vyškov 13.08
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 1500 m/Ž/F Vyškov 5:06.03
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 400 m př./Ž/F Vyškov 63.74
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/B2 2 Uherské Hradiště 13.52
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 1500 m/Ž/F Uherské Hradiště 5:18.01
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 400 m př./Ž/F Uherské Hradiště 65.95
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/F Třinec 2:18.95
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Ž/F Třinec DNP