Karta atleta

Export do excelu
  • Douchová Tereza
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.34 Třinec 19.08.2013
60 m 08.37 h Ostrava 12.01.2013
150 m 21.25 Třinec 27.04.2012
200 m 28.56 Třinec 27.04.2013
800 m 2:36.18 Třinec 09.06.2012
800 m 2:36.60 h Praha-Stromovka 10.02.2012
60 m překážek 09.93 h Bratislava 04.02.2012
100 m překážek 17.62 Třinec 09.06.2012
pětiboj hala 3015 h Praha-Stromovka 10.02.2012
sedmiboj 3941 Třinec 27.04.2013
vrhačský trojboj 1837 Uherské Hradiště 28.09.2016
hod diskem 1kg 45.21 Brno 10.05.2017
hod oštěpem 600g 42.08 Brno 09.07.2014
vrh koulí 3kg 12.52 Opava 22.09.2010
vrh koulí 4kg 12.90 Praha - Vokovice 21.06.2017
vrh koulí 4kg 12.31 h Brno 20.02.2013
skok daleký 5.31 Praha 12.06.2013
skok daleký 5.27 h Praha-Stromovka 10.02.2012
trojskok 11.48 Olomouc 29.06.2013
trojskok 11.11 h Bratislava 01.02.2014
skok vysoký 1.47 Třinec 27.04.2013
skok vysoký 1.45 h Ostrava 14.01.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2013 1. Evropský vánoční mítink ve vrhu koulí (AK Olomouc) koule 4kg/Ž Olomouc 11.92
22.09.2013 Velká cena města Opavy 63.ročník (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž Opava 10.83
22.09.2013 Velká cena města Opavy 63.ročník (TJ Sokol Opava) koule 4kg/Ž Opava 10.54
22.09.2013 Velká cena města Opavy 63.ročník (TJ Sokol Opava) oštěp 600g/Ž Opava 38.41
08.09.2013 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SK Nové Město nad Metují) trojskok/Ž/F 9 Nové Město nad Metují 11.35
08.09.2013 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SK Nové Město nad Metují) oštěp 600g/Ž/F 8 Nové Město nad Metují 36.43
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) trojskok/U23Z/F Ústí nad Orlicí NM
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 4kg/U23Z/F 8 Ústí nad Orlicí 11.38
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 600g/U23Z/F 10 Ústí nad Orlicí 36.46
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F Břeclav 11.26
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Ž/F 7 Břeclav 10.73
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Ž/F Břeclav 37.00
19.08.2013 Oddílové závody na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Ž Třinec 08.34
19.08.2013 Oddílové závody na dráze (TJ TŽ Třinec) výška/Ž 4 Třinec 1.40
19.08.2013 Oddílové závody na dráze (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž Třinec 5.14
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) trojskok/Ž 4 Olomouc 11.48
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) koule 4kg/Ž 5 Olomouc 11.56
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) oštěp 600g/Ž Olomouc 38.57
25.06.2013 Olympijský šestiboj a atletické závody (TJ TŽ Třinec a Gymnázium Třine) dálka/Jky Třinec 5.23
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) koule 4kg/Ž/F 7 Tábor 11.76
12.06.2013 České akademické hry dálka/Ž/F 4 Praha 5.31
12.06.2013 České akademické hry koule 4kg/Ž/F Praha 11.33
12.06.2013 České akademické hry oštěp 600g/Ž/F Praha 35.24
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 13 Třinec 5.01
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) koule 4kg/Ž/F 5 Třinec 10.99
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Ž/F 5 Třinec 37.45
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) dálka/Ž 9 Hodonín 5.04
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) koule 4kg/Ž 4 Hodonín 11.55
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) oštěp 600g/Ž 7 Hodonín 35.25
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F Třinec 4.66
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) koule 4kg/Ž/F 4 Třinec 11.21
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Ž/F Třinec 34.73
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Ž Třinec 18.17
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) výška/Ž 4 Třinec 1.47
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) koule 4kg/Ž Třinec 12.36
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž 4 Třinec 28.56
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž Třinec 4.97
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Ž Třinec 30.08
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž Třinec 2:39.29
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Ž Třinec 3941
27.02.2013 3. skokanská atletická středa koule 4kg/Ž Brno 11.96
20.02.2013 Koulařská středa koule 4kg/Ž Brno 12.31
16.02.2013 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Ž/F 15 Praha-Stromovka 10.89
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m/Ž/R2 2 Bratislava 08.46
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m/Ž/F 6 Bratislava 08.51
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň dálka/Ž 6 Bratislava 5.24
19.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R1 5 Ostrava 08.50
19.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m/Ž/FB Ostrava 08.42
19.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) dálka/Ž/F Ostrava 5.21
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R5 2 Ostrava 08.37
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/FB 4 Ostrava 08.45
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) dálka/Ž 5 Ostrava 5.20
07.01.2013 Akademické mistrovství ČR dálka/Ž 10 Praha-Strahov 4.96
07.01.2013 Akademické mistrovství ČR koule 4kg/Ž 6 Praha-Strahov 11.36