Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Fiala
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.3 h Ostrava 12.11.2007
60 m 08.18 Ostrava - Poruba 22.09.2008
60 m 07.66 h Praha-Stromovka 08.02.2014
100 m 11.96 Třinec 09.06.2012
200 m 24.83 Přerov 01.05.2015
300 m 40.87 Ostrava 14.04.2012
400 m 55.56 Třinec 09.06.2012
1000 m 3:21.09 Stará Boleslav 19.07.2008
1000 m 3:05.81 h Praha-Stromovka 14.02.2010
1500 m 5:10.16 Jablonec nad Nisou 30.05.2009
50 m překážek (0.84) 08.9 h Ostrava 12.11.2007
60 m překážek (0.84) 09.24 h Ostrava 23.02.2008
60 m překážek (0.91) 08.62 h Bratislava 06.02.2010
60 m překážek (0.99) 08.65 h Ostrava 14.02.2012
60 m překážek (1.06) 08.68 h Olomouc 27.01.2013
100 m překážek (0.84) 15.42 Šumperk 15.06.2008
110 m překážek (0.91) 15.31 Tábor 03.10.2009
110 m překážek (0.99) 15.33 Praha 23.06.2012
110 m překážek (1.06) 15.98 Šumperk 21.06.2014
200 m překážek (0.76) 35.78 Opava 29.05.2007
skok vysoký 1.84 Stará Boleslav 23.05.2015
skok vysoký 1.93 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok o tyči 3.93 Šumperk 05.07.2012
skok o tyči 3.93 h Olomouc 27.01.2013
skok daleký 6.44 Stará Boleslav 19.05.2012
skok daleký 6.54 h Olomouc 26.01.2013
vrh koulí 4kg 14.22 Stará Boleslav 19.07.2008
vrh koulí 4kg 14.54 h Ostrava 14.12.2008
vrh koulí 5kg 14.18 Tábor 03.10.2009
vrh koulí 5kg 14.14 h Olomouc 16.01.2010
vrh koulí 6kg 13.09 h Ostrava-Poruba 02.12.2011
vrh koulí 6kg 13.13 Opava 10.07.2012
vrh koulí 7,26kg 13.82 Hranice 28.05.2016
vrh koulí 7,26kg 13.55 h Praha - Stromovka 11.02.2017
hod diskem 1kg 35.51 Opava 08.09.2008
hod diskem 1,5kg 39.38 Třinec 26.09.2009
hod diskem 1,75kg 38.21 Ostrava 17.10.2012
hod diskem 2kg 40.70 Opava 08.06.2019
hod kladivem 5kg 0 Ostrava 06.10.2010
hod kladivem 6kg 21.53 Ostrava 17.10.2012
hod oštěpem 600g 45.71 Ostrava 05.05.2009
hod oštěpem 700g 50.12 Kolín 02.05.2009
hod oštěpem 800g 55.74 Třinec 09.05.2015
sedmiboj hala [Dci] 4568 h Praha-Stromovka 14.02.2010
sedmiboj hala [M] 4691 h Praha - Stromovka 12.02.2017
devítiboj 4854 Stará Boleslav 18.07.2008
desetiboj [Dci] 5166 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
desetiboj [J] 6093 Třinec 10.06.2012
desetiboj [M] 6008 Stará Boleslav 24.05.2015
klasický pětiboj 2778 Přerov 01.05.2015
sprintérský trojboj 1580 Ostrava-Poruba 21.09.2009
vrhačský čtyřboj 2026 Ostrava 17.10.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.69 h Olomouc 26.01.2013
100 m 12.01 Stará Boleslav 25.05.2013
200 m 25.52 Přerov 01.05.2013
400 m 58.16 Stará Boleslav 25.05.2013
1000 m 3:14.24 h Praha-Stromovka 10.02.2013
1500 m 5:18.48 Stará Boleslav 26.05.2013
60 m překážek (1.06) 08.68 h Olomouc 27.01.2013
110 m překážek (1.06) 16.13 Stará Boleslav 26.05.2013
skok vysoký 1.84 h Praha-Stromovka 09.02.2013
skok vysoký 1.83 Stará Boleslav 25.05.2013
skok o tyči 3.93 h Olomouc 27.01.2013
skok o tyči 3.90 Hranice 18.05.2013
skok daleký 6.54 h Olomouc 26.01.2013
skok daleký 6.33 Stará Boleslav 25.05.2013
vrh koulí 7,26kg 12.40 Opava 11.06.2013
vrh koulí 7,26kg 12.18 h Ostrava 14.12.2013
hod diskem 2kg 34.11 Opava 25.06.2013
hod oštěpem 800g 47.06 Stará Boleslav 26.05.2013
sedmiboj hala [M] 4407 h Olomouc 26.01.2013
desetiboj [M] 5785 Stará Boleslav 26.05.2013
klasický pětiboj 2685 Přerov 01.05.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2013 Vánoční mítink ve vrhu koulí vrh koulí 7,26kg/M 4 Ostrava 12.18
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Olomouc 16.78
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) skok vysoký/M Olomouc 1.83
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) hod diskem 2kg/M 10 Olomouc 31.40
18.08.2013 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/M 7 Třebíč 1.80
18.08.2013 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) hod diskem 2kg/M 6 Třebíč 33.92
18.08.2013 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 800g/M 4 Třebíč 46.92
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 110 m překážek (1.06)/M/B3 Šumperk DNP
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) skok vysoký/M Šumperk DNP
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) hod diskem 2kg/M Šumperk DNP
28.06.2013 Porubská tyčka (Atletika Poruba o.s.) skok o tyči/M/FB Ostrava 3.81
25.06.2013 5. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) hod diskem 2kg/M Opava 34.11
25.06.2013 5. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 800g/M Opava 45.02
17.06.2013 Porubské kontrolní závody (Atletika Poruba) 110 m překážek (1.06)/M Ostrava 16.71
17.06.2013 Porubské kontrolní závody (Atletika Poruba) skok daleký/M Ostrava 6.16
11.06.2013 4. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 100 m/M 5 Opava 12.35
11.06.2013 4. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/M Opava DNP
11.06.2013 4. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) vrh koulí 7,26kg/M Opava 12.40
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Hranice 16.20
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) skok vysoký/M Hranice 1.83
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) skok daleký/M 4 Hranice 6.15
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B2 6 Stará Boleslav 12.01
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [M]/M 9 Stará Boleslav 5785
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M 8 Stará Boleslav 6.33
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 7,26kg/M 6 Stará Boleslav 12.01
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/M 7 Stará Boleslav 1.83
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/M/B2 6 Stará Boleslav 58.16
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (1.06)/M/B2 2 Stará Boleslav 16.13
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 2kg/M 5 Stará Boleslav 33.61
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/M 9 Stará Boleslav 3.50
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 800g/M 5 Stará Boleslav 47.06
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/M 8 Stará Boleslav 5:18.48
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 100 m/M/B3 MB Hranice DQ
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 110 m překážek (1.06)/M/B2 1 Hranice 16.65
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) skok o tyči/M/F Hranice 3.90
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) skok daleký/M/F 5 Hranice 6.21
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (1.06)/M/F Třinec 16.31
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/M/F Třinec DNP
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/M/F 5 Třinec 3.55
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) hod diskem 2kg/M/F 8 Třinec 31.92
01.05.2013 24. ročník Přerovského pětiboje (SK Přerov) 200 m/M/B2 3 Přerov 25.52
01.05.2013 24. ročník Přerovského pětiboje (SK Přerov) 1500 m/M 5 Přerov 5:20.08
01.05.2013 24. ročník Přerovského pětiboje (SK Přerov) skok daleký/M 6 Přerov 6.14
01.05.2013 24. ročník Přerovského pětiboje (SK Přerov) hod diskem 2kg/M 7 Přerov 32.32
01.05.2013 24. ročník Přerovského pětiboje (SK Přerov) hod oštěpem 800g/M 7 Přerov 47.05
01.05.2013 24. ročník Přerovského pětiboje (SK Přerov) klasický pětiboj/M 7 Přerov 2685
20.04.2013 1. Porubská atletická sobota (Atletika Poruba o.s.) 100 m/M/B1 1 Ostrava 12.64
20.04.2013 1. Porubská atletická sobota (Atletika Poruba o.s.) vrh koulí 7,26kg/M Ostrava 11.56
10.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) sedmiboj hala [M]/M/F 8 Praha-Stromovka 4384
09.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) 60 m/M/B2 6 Praha-Stromovka 07.73
09.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) skok daleký/M/F 10 Praha-Stromovka 6.31
09.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) vrh koulí 7,26kg/M/F 8 Praha-Stromovka 12.05
09.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) skok vysoký/M/F 11 Praha-Stromovka 1.84
10.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) 60 m překážek (1.06)/M/B2 5 Praha-Stromovka 08.85
10.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) skok o tyči/M/F 8 Praha-Stromovka 3.60
10.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) 1000 m/M/F 8 Praha-Stromovka 3:14.24
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/M/B3 2 Olomouc 07.69
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 1000 m/M 4 Olomouc 3:23.94
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/B1 1 Olomouc 08.68
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/M Olomouc 1.74
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok o tyči/M 4 Olomouc 3.93
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 6.54
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 7,26kg/M Olomouc 11.97
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) sedmiboj hala [M]/M Olomouc 4407
20.01.2013 Župní přebor (TJ Sokol Opava) 60 m/M/R2 1 Opava 07.82
20.01.2013 Župní přebor (TJ Sokol Opava) 60 m/M/FA Opava 07.87
20.01.2013 Župní přebor (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (1.06)/M/B1 2 Opava 08.95
12.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skoku o tyči (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 7 Opava 3.61
07.01.2013 Akademické mistrovství ČR 60 m překážek (1.06)/M/B2 4 Praha-Strahov 08.92
07.01.2013 Akademické mistrovství ČR skok vysoký/M 9 Praha-Strahov 1.80
07.01.2013 Akademické mistrovství ČR skok daleký/M 10 Praha-Strahov 6.47
05.01.2013 Župní přebor ve skoku o tyči (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M/FA 4 Opava 3.66