Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Čech
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 České Budějovice 11.05.2010
60 m 07.49 h Olomouc 17.01.2015
100 m 11.80 Stará Boleslav 23.05.2015
150 m 18.07 Praha 08.05.2015
200 m 24.84 Třinec 11.05.2013
300 m 42.57 h Bratislava 25.01.2011
400 m 53.28 Stará Boleslav 23.05.2015
1000 m 3:06.26 h Praha-Stromovka 14.02.2016
1500 m 4:58.95 Praha 25.05.2014
60 m překážek (0.91) 09.56 h Olomouc 22.01.2011
60 m překážek (0.99) 09.09 h Bratislava 28.01.2013
60 m překážek (1.06) 08.83 h Praha-Stromovka 14.02.2016
110 m překážek (0.91) 16.88 Ostrava 07.05.2011
110 m překážek (0.99) 15.57 Svitavy 15.06.2013
110 m překážek (1.06) 15.78 Hodonín 13.06.2015
300 m překážek (0.84) 45.54 Břeclav 25.09.2010
skok vysoký 1.81 Stará Boleslav 23.05.2015
skok vysoký 1.81 h Praha-Stromovka 13.02.2016
skok o tyči 4.10 Stará Boleslav 24.05.2015
skok o tyči 4.40 h Praha-Stromovka 14.02.2016
skok daleký 6.45 Stará Boleslav 23.05.2015
skok daleký 6.40 h Praha-Stromovka 13.02.2016
vrh koulí 5kg 10.42 Pacov 13.08.2011
vrh koulí 6kg 10.28 Pacov 14.07.2012
vrh koulí 6kg 10.66 h Praha-Stromovka 09.02.2013
vrh koulí 7,26kg 09.78 Praha 24.05.2014
vrh koulí 7,26kg 10.47 h Praha-Strahov 05.01.2015
hod diskem 1,5kg 29.00 Pacov 14.08.2011
hod diskem 1,75kg 30.90 Pacov 14.07.2013
hod diskem 2kg 31.50 Stará Boleslav 24.05.2015
hod oštěpem 700g 32.40 Stará Boleslav 29.05.2010
hod oštěpem 800g 38.48 Brno 28.09.2014
sedmiboj hala [J] 4192 h Praha-Stromovka 10.02.2013
sedmiboj hala [M] 4588 h Praha-Stromovka 14.02.2016
desetiboj [Dci] 4741 Pacov 14.08.2011
desetiboj [J] 5272 Třinec 10.06.2012
desetiboj [M] 5947 Stará Boleslav 24.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.69 h Olomouc 19.01.2013
100 m 11.99 Pacov 13.07.2013
200 m 24.84 Třinec 11.05.2013
400 m 54.50 Stará Boleslav 25.05.2013
1000 m 3:13.62 h Praha-Stromovka 10.02.2013
1500 m 5:12.31 Stará Boleslav 26.05.2013
60 m překážek (0.99) 09.09 h Bratislava 28.01.2013
110 m překážek (0.99) 15.57 Svitavy 15.06.2013
skok vysoký 1.75 h Praha-Stromovka 09.02.2013
skok vysoký 1.78 Pacov 13.07.2013
skok o tyči 3.80 h Praha-Stromovka 10.02.2013
skok o tyči 4.03 Vyškov 29.06.2013
skok daleký 6.17 h Praha-Stromovka 09.02.2013
skok daleký 6.10 Pacov 13.07.2013
vrh koulí 6kg 10.66 h Praha-Stromovka 09.02.2013
vrh koulí 6kg 10.13 Stará Boleslav 25.05.2013
hod diskem 1,75kg 30.90 Pacov 14.07.2013
hod oštěpem 800g 33.95 Stará Boleslav 26.05.2013
sedmiboj hala [J] 4192 h Praha-Stromovka 10.02.2013
desetiboj [J] 4995 Stará Boleslav 26.05.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.99)/J/B1 Břeclav DNF
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/J/F 6 Břeclav NM
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/J/F Břeclav DNP
13.07.2013 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/J/F Pacov 11.99
13.07.2013 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/J/F Pacov 54.86
14.07.2013 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/J/F 4 Pacov 5:37.80
14.07.2013 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m překážek (0.99)/J/F 5 Pacov 23.22
13.07.2013 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/J Pacov 1.78
14.07.2013 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/J Pacov 3.45
13.07.2013 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/J Pacov 6.10
13.07.2013 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 6kg/J Pacov 09.93
14.07.2013 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,75kg/J Pacov 30.90
14.07.2013 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 800g/J Pacov 33.93
14.07.2013 Pacovské víceboje (TJ Slavoj BANES Pacov) desetiboj [J]/J Pacov 4764
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 100 m/M/B3 MB Vyškov 12.02
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) skok vysoký/M MB Vyškov 1.72
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) skok o tyči/M MB Vyškov 4.03
15.06.2013 2. kolo KPD juniorů a juniorek (TJ Svitavy) 110 m překážek (0.99)/J/F MB Svitavy 15.57
15.06.2013 2. kolo KPD juniorů a juniorek (TJ Svitavy) skok daleký/J MB Svitavy 6.28
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/J/B3 2 Stará Boleslav 11.99
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [J]/J 12 Stará Boleslav 4995
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/J 7 Stará Boleslav 6.14
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 6kg/J 10 Stará Boleslav 10.13
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/J Stará Boleslav 1.77
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/J/B3 2 Stará Boleslav 54.50
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.99)/J/B2 2 Stará Boleslav 16.06
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,75kg/J 8 Stará Boleslav 28.69
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/J Stará Boleslav NM
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 800g/J 9 Stará Boleslav 33.95
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/J 11 Stará Boleslav 5:12.31
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 200 m/J/F1 8 Třinec 24.84
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (0.99)/J/F2 Třinec DNP
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/J/F Třinec 0
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/J/F Třinec 3.75
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 6kg/J/F 6 Třinec 09.50
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 110 m překážek (0.99)/J/B1 7 Olomouc 16.50
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/J 10 Olomouc 5.53
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) hod diskem 1,75kg/J 16 Olomouc 29.54
10.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) sedmiboj hala [J]/J/F 6 Praha-Stromovka 4192
09.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) 60 m/J/B2 4 Praha-Stromovka 07.70
09.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) skok daleký/J/F 6 Praha-Stromovka 6.17
09.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) vrh koulí 6kg/J/F 10 Praha-Stromovka 10.66
09.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) skok vysoký/J/FA 10 Praha-Stromovka 1.75
10.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B2 1 Praha-Stromovka 09.17
10.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) skok o tyči/J/FA 5 Praha-Stromovka 3.80
10.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) 1000 m/J/F 10 Praha-Stromovka 3:13.62
28.01.2013 Stretnutie ŠG Bratislava, Nitra, Trenčín, Brno, Ostrava 60 m překážek (0.99)/J 4 Bratislava 09.09
28.01.2013 Stretnutie ŠG Bratislava, Nitra, Trenčín, Brno, Ostrava skok daleký/J 11 Bratislava 5.58
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/J/B3 5 Olomouc 07.75
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 1000 m/J 4 Olomouc 3:18.25
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m překážek (0.99)/J/B2 1 Olomouc 09.27
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/J 8 Olomouc 1.70
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok o tyči/J Olomouc 3.53
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/J 6 Olomouc 5.93
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 6kg/J 6 Olomouc 09.80
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) sedmiboj hala [J]/J Olomouc 3897
19.01.2013 Olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/J/B3 3 Olomouc 07.72
19.01.2013 Olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/J/FC Olomouc 07.69
19.01.2013 Olomoucká hala (AK Olomouc) skok daleký/J/F Olomouc 5.82
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/R 3 Ostrava 09.21
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/F Ostrava 09.14
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) skok vysoký/M Ostrava DNP