Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Paďour
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: Paďour Michal
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 2 - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.17 Praha 14.05.2013
60 m 07.09 h Praha-Stromovka 15.02.2014
100 m 11.12 Třebíč 02.06.2013
150 m 19.49 Litomyšl 14.06.2009
150 m 17.20 h Praha-Strahov 10.01.2014
200 m 22.74 Nové Město nad Metují 11.05.2013
200 m 23.04 h Praha-Strahov 18.01.2014
300 m 36.18 h Praha-Strahov 10.01.2014
300 m 36.16 Plzeň 13.05.2014
400 m 49.74 Pardubice 25.05.2013
400 m 50.38 h Praha-Stromovka 15.02.2014
1000 m 3:21.23 Šumperk 18.06.2010
60 m překážek [106,7 cm] 08.50 h Praha-Strahov 18.01.2014
60 m překážek [99,1 cm] 08.20 h Praha-Stromovka 23.02.2013
60 m překážek [91,4 cm] 08.58 h Praha-Stromovka 26.02.2011
60 m překážek [83,8 cm] 09.3 h Pardubice 09.02.2009
100 m překážek [83,8cm] 16.19 Pardubice 31.05.2009
110 m překážek [106,7 cm] 15.37 Stará Boleslav 21.06.2014
110 m překážek [99,1 cm] 14.45 Pardubice 25.05.2013
110 m překážek [91,4 cm] 14.88 Pardubice 03.09.2011
200 m překážek [76,2 cm] 30.07 Olomouc 13.09.2009
300 m překážek [91,4 cm] 37.74 Praha 14.05.2013
300 m překážek [83,8 cm] 40.42 Pardubice 25.05.2011
400 m překážek [91,4 cm] 53.19 Praha 03.07.2013
400 m překážek [83,8 cm] 58.06 Veszprém 11.06.2011
skok vysoký 1.60 h Pardubice 23.01.2010
skok vysoký 1.58 Šumperk 18.06.2010
skok o tyči 2.45 Litomyšl 14.06.2009
skok o tyči 2.34 h Pardubice 01.02.2010
skok daleký 5.40 Pardubice 12.09.2010
skok daleký 5.71 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
vrh koulí 4kg 09.38 Šumperk 18.06.2010
vrh koulí 7,26kg 11.35 Týniště nad Orlicí 29.05.2016
vrh koulí 7,26kg 11.26 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
hod diskem 2kg 28.42 Týniště nad Orlicí 30.08.2015
hod kladivem 7,26kg 25.87 Pardubice 13.09.2015
hod oštěpem 600g 25.02 Ústí nad Orlicí 06.09.2009
čtyřboj 1957 Šumperk 18.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.16 h Praha-Stromovka 02.02.2013
60 m 07.17 Praha 14.05.2013
100 m 11.12 Třebíč 02.06.2013
200 m 23.07 h Praha-Stromovka 12.02.2013
200 m 22.74 Nové Město nad Metují 11.05.2013
300 m 36.74 h Praha-Stromovka 12.01.2013
400 m 51.28 h Praha-Strahov 20.01.2013
400 m 49.74 Pardubice 25.05.2013
60 m překážek [99,1 cm] 08.20 h Praha-Stromovka 23.02.2013
110 m překážek [106,7 cm] 15.48 Tábor 18.05.2013
110 m překážek [99,1 cm] 14.45 Pardubice 25.05.2013
300 m překážek [91,4 cm] 37.74 Praha 14.05.2013
400 m překážek [91,4 cm] 53.19 Praha 03.07.2013
skok daleký 6.07 Pardubice 28.08.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B2 Praha DNP
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek [99,1 cm]/J/B1 3 Praha 14.84
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek [91,4 cm]/J/B1 3 Praha 54.51
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/J/B1 5 Kolín 51.38
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek [99,1 cm]/J/B1 1 Kolín 15.13
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek [91,4 cm]/J/B1 2 Kolín 55.74
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m překážek [91,4 cm]/U23M/R1 Ústí nad Orlicí DNP
28.08.2013 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/J/B1 2 Pardubice 23.36
28.08.2013 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 110 m překážek [99,1 cm]/J/F Pardubice 15.25
28.08.2013 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/J/F Pardubice 6.07
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R3 MS Praha 11.56
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B5 MS Praha 23.66
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m překážek [91,4 cm]/M/B1 Praha DNP
03.07.2013 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek (Pražský atletický svaz) 110 m překážek [99,1 cm]/J Praha 14.53
03.07.2013 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek (Pražský atletický svaz) 400 m překážek [91,4 cm]/J Praha 53.19
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek [106,7 cm]/M/B1 3 Stará Boleslav 15.19
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m překážek [91,4 cm]/M/B1 3 Stará Boleslav 54.08
27.06.2013 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS) 100 m/M Ostrava DNP
27.06.2013 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS) 400 m/M Ostrava DNP
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 110 m překážek [99,1 cm]/J/R1 1 Jablonec nad Nisou 14.89
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 110 m překážek [99,1 cm]/J/F Jablonec nad Nisou 14.48
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m překážek [91,4 cm]/J/R2 1 Jablonec nad Nisou 54.51
23.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m překážek [91,4 cm]/J/F Jablonec nad Nisou 53.89
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m překážek [91,4 cm]/M/R3 3 Tábor 53.97
10.06.2013 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (MJO a Dukla Praha) 400 m překážek [91,4 cm]/M/B2 3 Praha 54.13
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) 100 m/M/R1 3 Třebíč 11.14
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) 100 m/M/FB 4 Třebíč 11.12
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) 400 m překážek [91,4 cm]/M/B1 1 Třebíč 54.12
25.05.2013 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/R1 1 Pardubice 11.40
25.05.2013 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/F Pardubice 11.18
25.05.2013 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/M/B1 3 Pardubice 49.74
25.05.2013 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (Hvězda SKP Pardubice) 110 m překážek [99,1 cm]/J/B 1 Pardubice 14.45
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m překážek [106,7 cm]/M/B2 1 Tábor 15.48
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m překážek [91,4 cm]/M/B1 3 Tábor 53.89
14.05.2013 Celostátní finále poháru sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha) 60 m/M/R3 1 Praha 07.20
14.05.2013 Celostátní finále poháru sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha) 60 m/M/FA Praha 07.17
14.05.2013 Celostátní finále poháru sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha) 300 m překážek [91,4 cm]/M/B2 1 Praha 37.74
11.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/R2 1 Nové Město nad Metují 11.32
11.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/F1 Nové Město nad Metují 11.15
11.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/J/B1 1 Nové Město nad Metují 22.74
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/R3 6 Praha-Stromovka 07.25
24.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/R4 4 Praha-Stromovka 23.65
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/J/R3 5 Praha-Stromovka 51.80
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [99,1 cm]/J/R1 3 Praha-Stromovka 08.36
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [99,1 cm]/J/F Praha-Stromovka 08.20
16.02.2013 Veřejné halové závody (AC Pardubice) 60 m překážek [99,1 cm]/J Pardubice 08.0
12.02.2013 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B13 1 Praha-Stromovka 23.07
12.02.2013 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [99,1 cm]/J/F Praha-Stromovka 08.45
12.02.2013 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B3 1 Praha-Stromovka 07.21
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [99,1 cm]/J/R2 MS Praha-Stromovka 08.33
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [99,1 cm]/J/F MS Praha-Stromovka 08.36
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/R3 MS Praha-Stromovka 07.16
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/FA MS Praha-Stromovka 07.24
29.01.2013 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B3 2 Praha-Stromovka 51.68
29.01.2013 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [99,1 cm]/J/B1 1 Praha-Stromovka 08.27
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/M/R2 1 Praha-Strahov 07.20
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/M/F Praha-Strahov 07.17
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/M/B2 1 Praha-Strahov 51.28
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) 60 m překážek [99,1 cm]/J/B1 2 Praha-Strahov 08.23
12.01.2013 Olymp cup XII. (SKP Union Cheb, PSK Olymp Prah) 60 m/M/B2 2 Praha-Stromovka 07.23
12.01.2013 Olymp cup XII. (SKP Union Cheb, PSK Olymp Prah) 300 m/M/B4 3 Praha-Stromovka 36.74