Karta atleta

Export do excelu
  • Šanko Marek
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 19.12.2019
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 13.38 Břeclav 17.07.2013
150 m 20.87 Uherské Hradiště 02.09.2009
hod břemenem 12kg 10.87 Kladno 12.10.2010
hod kladivem 4kg 22.86 Šumperk 08.09.2009
hod kladivem 5kg 32.82 Kladno 11.08.2011
hod kladivem 6kg 29.60 Praha 28.09.2013
hod oštěpem 600g 56.18 Praha 24.05.2011
hod oštěpem 700g 65.40 Stará Boleslav 03.09.2011
hod oštěpem 800g 71.38 Stará Boleslav 04.09.2013
vrh koulí 4kg 12.93 Olomouc 08.06.2010
vrh koulí 5kg 13.39 Nové Město nad Metují 26.06.2012
vrh koulí 5kg 12.28 h Praha 10.12.2011
vrh koulí 6kg 12.02 Kolín 14.09.2013
vrh koulí 6kg 12.25 h Praha-Strahov 03.02.2013
vrh koulí 7,26kg 09.93 h Praha-Strahov 11.01.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2013 Kladenský desetiboj (A. C. TEPO Kladno) 100 m/J Kladno - Sletiště DNF
12.10.2013 Kladenský desetiboj (A. C. TEPO Kladno) 400 m/J Kladno - Sletiště DNF
12.10.2013 Kladenský desetiboj (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/J Kladno - Sletiště DNF
12.10.2013 Kladenský desetiboj (A. C. TEPO Kladno) 110 m př./J Kladno - Sletiště NF
12.10.2013 Kladenský desetiboj (A. C. TEPO Kladno) výška/J Kladno - Sletiště NM
12.10.2013 Kladenský desetiboj (A. C. TEPO Kladno) tyč/J Kladno - Sletiště NM
12.10.2013 Kladenský desetiboj (A. C. TEPO Kladno) dálka/J Kladno - Sletiště NM
12.10.2013 Kladenský desetiboj (A. C. TEPO Kladno) koule 6kg/J Kladno - Sletiště NM
12.10.2013 Kladenský desetiboj (A. C. TEPO Kladno) disk 1,75kg/J Kladno - Sletiště NM
12.10.2013 Kladenský desetiboj (A. C. TEPO Kladno) oštěp 800g/J Kladno - Sletiště 63.14
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J 16 Praha 11.96
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) kladivo 6kg/J 13 Praha 29.60
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J Praha 66.00
21.09.2013 Lovosické házení (ASK Lovosice) oštěp 800g/J Lovosice 69.43
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 6kg/J/F 9 Kolín 12.02
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 6kg/J/F 6 Kolín 25.95
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 800g/J/F Kolín 64.25
13.09.2013 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance (Mílaři Domažlice ve spolupráci) oštěp 800g/M/F 6 Domažlice 68.32
08.09.2013 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SK Nové Město nad Metují) oštěp 800g/M/F 5 Nové Město nad Metují 67.96
04.09.2013 III. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 800g/J/F Stará Boleslav 71.38
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 800g/U23M/F Ústí nad Orlicí 70.66
28.08.2013 International Visegrad Match of Athletes U20 (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 800g/M/F Kolín 68.71
24.08.2013 4. kolo II. ligy družstev mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 800g/M MB Kladno 65.42
21.08.2013 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 800g/M 4 Stará Boleslav 60.73
18.08.2013 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) oštěp 800g/M Třebíč 63.58
17.08.2013 Velká cena Jihlavy (Atletika Jihlava) oštěp 800g/M Jihlava 69.03
28.07.2013 Vrhačská tour (AC Česká Lípa) oštěp 800g/M 5 Česká Lípa 61.67
27.07.2013 6. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Nového Města nad Metují (SK NM nad Metují) oštěp 800g/M/F 8 Nové Město nad Metují 58.42
24.07.2013 5. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) oštěp 800g/M/F 7 Tábor 64.71
17.07.2013 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B 2 Břeclav 13.38
17.07.2013 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 800g/M/F Břeclav 66.05
10.07.2013 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 800g/M Břeclav 63.26
06.07.2013 Mladá Evropa 2013 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) oštěp 800g/J/F Liberec 62.50
03.07.2013 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek (Pražský atletický svaz) oštěp 800g/J Praha 63.23
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 800g/M MB Kladno 65.71
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) oštěp 800g/J/F Jablonec nad Nisou 64.01
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) oštěp 800g/M/F 10 Tábor 58.43
08.06.2013 2. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (AC Mladá Boleslav) oštěp 800g/J/F Mladá Boleslav 60.86
28.05.2013 2. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Memoriál Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) oštěp 800g/M/F 7 Turnov 63.02
22.05.2013 Kladno 2013 (A.C.TEPO Kladno) oštěp 800g/M Kladno 60.12
18.05.2013 1. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) oštěp 800g/M/F 5 Kladno 63.75
11.05.2013 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A.C. TEPO Kladno) oštěp 800g/J/F Kladno 61.94
04.05.2013 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 800g/J/F Stará Boleslav 56.80
02.05.2013 Zahajovací závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) oštěp 800g/J Kladno 59.56
03.02.2013 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva ) koule 6kg/J/F Praha-Strahov 12.25