Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Zeman
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 11.12.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.66 Hradec Králové 14.06.2007
300 m 45.38 Olomouc 08.05.2008
300 m 43.83 h Praha-Stromovka 11.02.2009
600 m 1:51.50 Olomouc 30.04.2008
800 m 2:02.69 Šumperk 29.06.2013
800 m 2:19.63 h Olomouc 17.01.2015
1000 m 2:45.12 Olomouc 28.08.2013
1500 m 4:26.57 h Bratislava 04.02.2012
1500 m 4:23.09 Břeclav 25.05.2013
1 anglická míle 5:08.79 Vyškov 14.09.2010
3000 m 10:30.56 Šumperk 25.09.2010
3000 m 09:54.63 h Bratislava 07.02.2015
400 m překážek (0.91) 62.66 Hranice 31.05.2014
1500 m překážek 4:59.10 Břeclav 03.10.2009
2000 m překážek (0.84) 6:48.75 Praha 01.10.2011
3000 m překážek 10:29.11 Praha 28.09.2013
hod kriketovým míčkem 52.10 Turnov 19.06.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:02.69 Šumperk 29.06.2013
1000 m 2:45.12 Olomouc 28.08.2013
1500 m 4:31.81 h Bratislava 09.02.2013
1500 m 4:23.09 Břeclav 25.05.2013
400 m překážek (0.91) 62.75 Šumperk 29.06.2013
3000 m překážek 10:29.11 Praha 28.09.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 5000 m/J/F Praha DNP
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 3000 m překážek/J/F 7 Praha 10:29.11
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/J/F 9 Břeclav 2:06.05
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 800 m/M/B1 9 Olomouc 2:08.98
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/M/B1 4 Olomouc 63.32
28.08.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 1000 m/M/F 4 Olomouc 2:45.12
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 800 m/M/B1 4 Šumperk 2:02.69
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 400 m překážek (0.91)/M/B2 2 Šumperk 62.75
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 800 m/M/B1 8 Hranice 2:06.37
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 400 m překážek (0.91)/M/B3 1 Hranice 65.99
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/J/F 5 Břeclav 4:23.09
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 800 m/J/F Třinec 2:05.22
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 800 m/J/B1 8 Olomouc 2:05.96
24.04.2013 Přebor Univerzity Palackého - Zahajovací závody (FTK UP, AK Olomouc) 1500 m/M/B1 5 Olomouc 4:26.54
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 1500 m/M 8 Bratislava 4:31.81