Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Homola
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 18.12.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 2 1 - - 2 - 2 2 -
- - - - - - - - - 2 1 - 1 - -
- - - - - - - 1 - - - - - 2 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.32 Olomouc 08.05.2010
60 m 07.33 h Ostrava 14.01.2012
100 m 11.19 Hranice 27.05.2012
150 m 17.83 h Bratislava 06.02.2010
150 m 17.59 Kladno 02.10.2010
200 m 23.09 h Bratislava 09.02.2013
200 m 22.31 Olomouc 21.06.2014
300 m 37.60 Třinec 28.04.2010
300 m 36.59 h Bratislava 28.01.2013
400 m 50.17 Břeclav 22.09.2012
800 m 2:37.51 Třinec 11.10.2008
1000 m 3:02.15 Třinec 15.05.2009
1000 m 3:07.12 h Praha-Stromovka 12.02.2010
60 m překážek (0.76) 09.52 Ostrava 21.09.2008
60 m překážek (0.91) 08.09 h Bratislava 04.02.2012
60 m překážek (0.99) 08.01 h Bratislava 01.02.2014
60 m překážek (1.06) 08.37 h Praha-Stromovka 21.02.2015
100 m překážek (0.84) 13.24 Kladno 02.10.2010
110 m překážek (0.91) 14.35 Plzeň 13.05.2014
110 m překážek (0.99) 14.28 Třinec 28.06.2014
110 m překážek (1.06) 14.91 Prostějov 21.09.2014
200 m překážek (0.76) 25.40 Hodonín 18.09.2010
300 m překážek (0.84) 37.18 Praha 22.06.2012
400 m překážek (0.91) 55.83 Opava 27.09.2014
400 m překážek (0.91) 61.06 Břeclav 30.05.2015
skok vysoký 1.65 Třinec 09.10.2010
skok vysoký 1.73 h Třinec 07.04.2011
skok o tyči 2.40 h Praha-Stromovka 12.02.2010
skok o tyči 2.40 Třinec 09.10.2010
skok daleký 6.03 h Jablonec nad Nisou 06.03.2010
skok daleký 6.53 Břeclav 25.05.2014
trojskok 14.19 Praha 22.06.2012
trojskok 14.22 h Praha-Stromovka 22.02.2014
vrh koulí 4kg 10.51 h Praha-Stromovka 12.02.2010
vrh koulí 4kg 10.02 Třinec 09.10.2010
vrh koulí 5kg 08.54 h Olomouc 29.01.2011
vrh koulí 5kg 09.67 Třinec 06.10.2012
hod diskem 1kg 26.01 Třinec 15.05.2009
hod oštěpem 600g 32.89 Třinec 15.05.2009
hod kriketovým míčkem 47.41 Stará Boleslav 18.07.2008
pětiboj 2196 Třinec 11.10.2008
sedmiboj hala [Zci] 3951 h Praha-Stromovka 12.02.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.33 h Ostrava 12.01.2013
200 m 23.09 h Bratislava 09.02.2013
200 m 22.62 Hodonín 18.05.2013
300 m 36.59 h Bratislava 28.01.2013
400 m 51.34 Hodonín 18.05.2013
60 m překážek (0.99) 08.21 h Bratislava 09.02.2013
110 m překážek (0.99) 14.41 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
110 m překážek (1.06) 15.28 Olomouc 29.06.2013
400 m překážek (0.91) 58.73 Břeclav 14.09.2013
trojskok 13.77 Praha 28.09.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B1 5 Praha 15.29
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) trojskok/J Praha 13.77
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.99)/J/B1 3 Břeclav 15.03
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/J/B2 2 Břeclav 58.73
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m překážek (1.06)/U23M/R2 4 Ústí nad Orlicí 15.43
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m překážek (1.06)/U23M/F 5 Ústí nad Orlicí 15.10
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (1.06)/M/B1 4 Břeclav 15.53
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M/F 10 Břeclav 13.16
03.07.2013 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek (Pražský atletický svaz) 110 m překážek (0.99)/J 4 Praha 15.04
03.07.2013 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek (Pražský atletický svaz) trojskok/J 6 Praha 13.68
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/M/B1 3 Olomouc 22.89
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 110 m překážek (1.06)/M/B1 3 Olomouc 15.28
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 110 m překážek (0.99)/J/R3 1 Jablonec nad Nisou 14.70
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 110 m překážek (0.99)/J/F Jablonec nad Nisou 14.41
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m překážek (0.91)/J/R2 6 Jablonec nad Nisou 58.98
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B2 2 Třinec 22.95
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B2 2 Třinec 51.35
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (1.06)/M/B2 1 Třinec 15.49
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.99)/J/B1 4 Břeclav 15.46
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/J/B3 Břeclav DNS
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 200 m/M/B1 4 Hodonín 22.62
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 400 m/M/B4 2 Hodonín 51.34
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 110 m překážek (1.06)/M/B1 4 Hodonín 15.35
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 400 m/J/F1 Třinec DNP
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (0.99)/J/F1 Třinec 15.32
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/R3 1 Praha-Stromovka 08.37
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/F 8 Praha-Stromovka 08.91
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 200 m/J/B1 1 Bratislava 23.09
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m překážek (0.99)/J/R1 3 Bratislava 08.35
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m překážek (0.99)/J/F Bratislava 08.21
05.02.2013 2. vítkovické halové úterý 60 m překážek (0.99)/J/B1 3 Ostrava 08.69
05.02.2013 2. vítkovické halové úterý 60 m překážek (0.99)/J/F Ostrava 08.40
28.01.2013 Stretnutie ŠG Bratislava, Nitra, Trenčín, Brno, Ostrava 300 m/J/B1 3 Bratislava 36.59
28.01.2013 Stretnutie ŠG Bratislava, Nitra, Trenčín, Brno, Ostrava 60 m překážek (0.99)/J Bratislava 08.40
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m/M/R1 2 Ostrava 07.33
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/R 1 Ostrava 08.37
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/F Ostrava 08.50