Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Friš
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Vedra Josef
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    1500 m 112 1105
    5000 m 397 978
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
3 3 1 3 - - - 2 - 1 - - 1 - -
1 2 1 1 - - - 1 - 1 2 - 1 - -
- - - 1 - - - 1 - 1 - - - 1 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Světová univerziáda
Neapol 2019 1500 m
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Litomyšl 28.07.2012
100 m 12.98 Litomyšl 28.07.2012
300 m 37.96 Plzeň 16.08.2016
400 m 54.05 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
400 m 50.61 Třinec 13.09.2014
800 m 1:49.47 Turnov 29.05.2018
800 m 1:48.83 h Vídeň 01.02.2020
1000 m 2:20.05 Ostrava 27.06.2017
1000 m 2:22.53 h Praha - Stromovka 21.01.2020
1500 m 3:41.96 h Luxembourg 02.02.2019
1500 m 3:40.85 Dessau 14.06.2019
1 anglická míle 4:08.96 h Athlone 21.02.2018
1 anglická míle 4:01.41 Ostrava 20.06.2019
2000 m 6:04.36 h Bratislava 04.12.2010
3000 m 08:10.70 h Ostrava 25.01.2018
3000 m 08:03.54 Pliezhausen 12.05.2019
5000 m 14:26.61 Hodonín 07.09.2019
10 km silnice 46:59 Běchovice-Praha 30.09.2018
60 m překážek (0.76) 11.44 Litomyšl 11.10.2008
100 m překážek (0.84) 17.03 Litomyšl 09.10.2010
200 m překážek (0.76) 30.53 Litomyšl 13.06.2010
300 m překážek (0.84) 44.52 Pardubice 03.09.2011
1500 m překážek 4:34.54 Hodonín 18.09.2010
2000 m překážek 5:52.52 Olomouc 10.05.2014
3000 m překážek 09:01.13 Plzeň 18.05.2019
skok vysoký 1.51 Litomyšl 28.07.2012
skok o tyči 2.21 Litomyšl 09.10.2010
skok daleký 4.91 Litomyšl 09.10.2010
vrh koulí 4kg 08.35 Litomyšl 09.10.2010
vrh koulí 7,26kg 06.52 Litomyšl 28.07.2012
hod diskem 1kg 24.77 Litomyšl 31.07.2010
hod diskem 2kg 20.49 Litomyšl 28.07.2012
hod oštěpem 600g 34.90 Litomyšl 09.10.2010
hod oštěpem 700g 35.25 Pardubice 12.05.2012
hod kriketovým míčkem 45.72 Litomyšl 11.10.2008
pětiboj 1607 Litomyšl 11.10.2008
Přespolní běh 00:08:59 Temelín 20.03.2010
Přespolní běh mílaři 12:06 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 1:54.19 Turnov 28.05.2013
1000 m 2:32.48 Cheb 02.08.2013
1500 m 3:58.55 h Praha-Stromovka 16.02.2013
1500 m 3:54.40 Curych 28.08.2013
3000 m 08:40.41 h Praha-Stromovka 23.02.2013
2000 m překážek 6:00.05 Břeclav 25.05.2013
3000 m překážek 09:11.25 Tábor 15.06.2013
Přespolní běh 20:37 Střelské Hoštice 30.03.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/J/F Praha 1:55.35
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 3000 m překážek/J/F Praha 09:33.98
22.09.2013 Velká cena města Opavy 63.ročník (TJ Sokol Opava) 1500 m/M Opava 4:04.59
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/J/F Břeclav 1:57.99
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/J/F Břeclav 4:08.36
08.09.2013 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SK Nové Město nad Metují) 3000 m překážek/M/F Nové Město nad Metují 09:14.34
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/U23M/F 4 Ústí nad Orlicí 4:01.26
28.08.2013 Mítink Diamantové ligy IAAF 1500 m/M/BB 16 Curych 3:54.40
25.08.2013 7. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/M/F 6 Pardubice 1:56.72
02.08.2013 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 1000 m/M/F Cheb 2:32.48
03.07.2013 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek (Pražský atletický svaz) 3000 m překážek/J Praha 09:36.19
26.06.2013 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS) 1500 m/M Ostrava 3:55.67
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 3000 m překážek/M/F 4 Tábor 09:11.25
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 1500 m/M/F 7 Tábor 3:58.61
06.06.2013 Mityng z okazji Dnia Chemika 1500 m/M Kedzierzyn-Koźle 4:17.75
28.05.2013 2. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Memoriál Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 800 m/M/B3 2 Turnov 1:54.19
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m překážek/J/F Břeclav 6:00.05
18.05.2013 1. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) 3000 m překážek/M/F 6 Kladno 09:29.19
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 1500 m/M/B1 9 Olomouc 3:59.24
30.03.2013 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ACC Horažďovice) Přespolní běh/J 5 Střelské Hoštice 20:37
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/J/F Praha-Stromovka 4:02.61
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/J/F Praha-Stromovka 08:40.41
16.02.2013 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 1500 m/M/F 12 Praha-Stromovka 3:58.55
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 1500 m/M Bratislava 4:05.84
28.01.2013 Stretnutie ŠG Bratislava, Nitra, Trenčín, Brno, Ostrava 1500 m/J Bratislava 4:06.39
22.01.2013 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 3000 m/M/B1 6 Praha-Stromovka 09:00.45