Karta atleta

Export do excelu
  • Řeháková Karolína
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 Praha 01.07.2015
60 m 08.18 h Praha-Stromovka 21.12.2012
100 m 13.01 Praha 11.06.2013
150 m 20.10 Praha 05.05.2015
150 m 20.27 h Praha-Strahov 10.01.2014
200 m 26.85 Praha-Eden 20.05.2016
200 m 27.15 h Praha - Stromovka 04.02.2017
300 m 42.96 Praha-Eden 06.05.2016
300 m 44.09 h Praha-Strahov 11.01.2013
400 m 61.05 Praha 22.06.2014
400 m 61.54 h Praha-Stromovka 22.02.2014
800 m 2:27.81 Stará Boleslav 22.05.2015
800 m 2:33.27 h Praha-Stromovka 06.02.2015
60 m překážek 09.39 h Ostrava 27.02.2016
100 m překážek 15.46 Stará Boleslav 22.05.2015
200 m překážek 38.62 Praha 15.09.2010
300 m překážek 46.9 Praha 04.05.2012
400 m překážek 67.42 Praha 11.06.2013
sprintérský trojboj 2086 Stadion mládeže, Kotlářka 10.09.2014
pětiboj hala 3054 h Praha-Stromovka 07.02.2014
sedmiboj 4031 Praha-Eden 20.05.2016
hod oštěpem 500g 15.44 Praha - Strahov 13.10.2012
hod oštěpem 600g 17.39 Stará Boleslav 24.05.2013
vrh koulí 3kg 07.46 Praha - Strahov 13.10.2012
vrh koulí 3kg 07.50 h Praha-Stromovka 21.12.2012
vrh koulí 4kg 07.91 Praha-Eden 20.05.2016
vrh koulí 4kg 08.27 h Praha-Stromovka 12.02.2016
skok daleký 5.29 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
skok daleký 5.40 h Praha-Stromovka 07.02.2014
skok o tyči 1.80 Praha 04.06.2011
skok vysoký 1.56 Kolín 08.05.2014
skok vysoký 1.54 h Praha-Stromovka 07.02.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) 200 m/Jky/B 3 Praha 28.20
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) 800 m/Jky/F 5 Praha 2:42.43
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) 100 m př./Jky/B1 4 Praha 17.28
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) výška/Jky/F 4 Praha 1.49
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) dálka/Jky/F Praha 4.83
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) koule 4kg/Jky/F 4 Praha 07.49
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) oštěp 600g/Jky/F 5 Praha 16.19
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) sedmiboj/Jky 4 Praha 3433
08.10.2013 CORNY středoškolský pohár v atletice - republikové finále (Gymnázium Břeclav) výška/Jky/FA 10 Břeclav 1.46
24.09.2013 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka Praha) výška/Jky Strahov, stadion přátelství 1.44
24.09.2013 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka Praha) dálka/Jky 4 Strahov, stadion přátelství 4.93
11.09.2013 9. veřejné závody PAS - sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/Ž/B1 3 Praha 08.31
05.09.2013 2. kolo MPD dorostu a juniorů (Spartak Praha 4) 400 m/Jky/B1 1 Praha 61.86
05.09.2013 2. kolo MPD dorostu a juniorů (Spartak Praha 4) výška/Jky Praha 1.45
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./U23Z/R1 7 Ústí nad Orlicí 15.95
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m př./U23Z/R1 6 Ústí nad Orlicí 68.13
27.08.2013 1. kolo MPD mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Pra) 100 m/Jky/B 3 Praha 13.34
27.08.2013 1. kolo MPD mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Pra) 200 m/Jky/B 1 Praha 27.38
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m př./Ž/B1 4 Hradec Králové 16.02
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m př./Ž/B1 3 Hradec Králové 69.43
18.08.2013 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B1 Kolín DNS
18.08.2013 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B3 Kolín DNS
18.08.2013 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B3 Kolín DNS
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m př./Jky/R1 6 Jablonec nad Nisou 15.99
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m př./Jky/R3 3 Jablonec nad Nisou 67.79
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Jky/F 12 Jablonec nad Nisou 5.29
11.06.2013 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (SK Kotlářka a TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/B1 4 Praha 13.01
11.06.2013 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (SK Kotlářka a TJ Dukla Praha) 400 m př./Jky/B1 1 Praha 67.42
07.06.2013 7. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B2 2 Praha 61.39
06.06.2013 II. kolo městského přeboru družstev mužů a žen (SK Kotlářka, AC Kovošrot, TJ ) 100 m/Ž/B3 MB Praha 13.23
06.06.2013 II. kolo městského přeboru družstev mužů a žen (SK Kotlářka, AC Kovošrot, TJ ) dálka/Ž MB Praha 5.20
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 100 m př./Ž/B2 4 Liberec 17.84
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 400 m př./Ž/B1 3 Liberec 70.40
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) dálka/Ž/F 18 Liberec 4.23
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m př./Jky/B 5 Stará Boleslav 16.18
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj/Jky 4 Stará Boleslav 3722
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) výška/Jky/F 4 Stará Boleslav 1.50
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) koule 4kg/Jky 8 Stará Boleslav 07.04
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Jky/B1 4 Stará Boleslav 27.54
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Jky Stará Boleslav 5.00
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 600g/Jky 6 Stará Boleslav 17.39
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Jky/B 5 Stará Boleslav 2:37.41
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m př./Ž/B2 3 Jablonec nad Nisou 16.66
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m př./Ž/B2 2 Jablonec nad Nisou 68.95
14.05.2013 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B1 2 Praha 27.32
14.05.2013 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 100 m př./Jky/F Praha 16.26
08.05.2013 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/F Kolín 13.30
08.05.2013 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Jky/F Kolín 5.18
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/R4 4 Praha-Stromovka 27.87
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Jky/R1 5 Praha-Stromovka 10.14
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Jky/F 11 Praha-Stromovka 4.79
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) pětiboj h/Jky 7 Praha-Stromovka 2898
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) 60 m př./Jky/B2 1 Praha-Stromovka 09.70
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) výška/Jky/F 7 Praha-Stromovka 1.52
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) dálka/Jky/F 7 Praha-Stromovka 4.95
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) 800 m/Jky/F 6 Praha-Stromovka 2:37.21
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Jky/R2 5 Praha-Stromovka 09.98
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Jky/F 5 Praha-Stromovka 09.65
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Jky/F Praha-Stromovka 5.23
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Jky/F Praha-Stromovka 63.26
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/B2 3 Praha-Stromovka 27.17
25.01.2013 5. veřejné závody PAS (USK Praha) 200 m/Ž/B3 3 Praha-Strahov 27.58
25.01.2013 5. veřejné závody PAS (USK Praha) dálka/Ž 7 Praha-Strahov 4.97
19.01.2013 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) 60 m/Ž/R1 2 Praha-Strahov 08.38
19.01.2013 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) 60 m př./Ž/F 5 Praha-Strahov 09.92
18.01.2013 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) výška/Ž 5 Praha-Strahov 1.50
15.01.2013 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) dálka/Ž/F2 5 Praha-Stromovka 5.01
15.01.2013 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./Ž/B3 2 Praha-Stromovka 10.54
15.01.2013 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B3 6 Praha-Stromovka 08.47
12.01.2013 Olymp cup XII. (SKP Union Cheb, PSK Olymp Prah) 150 m/Ž/B2 2 Praha-Stromovka 20.52
11.01.2013 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B2 1 Praha-Strahov 44.09
11.01.2013 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B6 3 Praha-Strahov 20.32