Karta atleta

Export do excelu
  • Denisa Vagnerová
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.74 Ostrava 14.06.2011
60 m 08.69 h Ostrava 31.01.2012
100 m 14.93 Ostrava - Poruba 22.09.2008
150 m 21.80 Ostrava 02.06.2010
150 m 22.60 h Ostrava 24.01.2016
200 m 30.20 h Bratislava 04.02.2012
200 m 29.65 Šumperk 29.06.2013
300 m 47.78 Ostrava - Poruba 02.06.2008
300 m 49.72 h Bratislava 24.01.2012
400 m 69.53 Olomouc 19.05.2012
800 m 2:50.11 Praha 01.10.2011
300 m překážek (0.76) 56.34 Ostrava 11.06.2011
400 m překážek (0.76) 82.09 Olomouc 14.06.2014
3000 m překážek 15:24.84 Praha 28.09.2012
skok daleký 4.80 Třinec 21.05.2011
skok daleký 4.65 h Ostrava 31.01.2012
sprintérský trojboj 1631 Ostrava-Poruba 21.09.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.65 Šumperk 29.06.2013
400 m 71.06 Třinec 11.05.2013
skok daleký 4.47 h Ostrava 12.01.2013
skok daleký 4.53 Hranice 18.05.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Jky/F 11 Břeclav 4.20
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 200 m/Ž/B2 2 Šumperk 29.65
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) skok daleký/Ž 5 Šumperk 4.62
01.06.2013 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) skok daleký/Ž/F 4 Hranice 4.43
18.05.2013 1. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) skok daleký/Ž/F 6 Hranice 4.53
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 400 m/Jky/F 4 Třinec 71.06
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Jky/F 9 Třinec 4.46
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/Jky 8 Olomouc 4.49
19.02.2013 4. vítkovické halové úterý skok daleký/Ž/F 19 Ostrava 3.20
19.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Ž/F 7 Ostrava 4.46
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž 13 Ostrava 4.47