Karta atleta

Export do excelu
  • Hladík Pavel
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 25.96 Pardubice 28.05.2014
400 m 55.62 Pardubice 15.06.2014
600 m 1:30.36 Pardubice 28.05.2014
800 m 2:00.69 Stará Boleslav 14.09.2016
1000 m 2:35.57 Choceň 13.09.2019
1000 m 2:51.48 h Jablonec nad Nisou 11.01.2012
1500 m 3:59.25 Ostrava 19.05.2016
1500 m 4:02.62 h Praha-Stromovka 26.01.2016
1 anglická míle 5:01.88 Kolín 18.08.2013
2000 m 6:34.87 Pardubice 07.09.2011
2000 m 5:38.19 h Praha-Strahov 15.01.2016
3000 m 09:07.70 Ústí nad Orlicí 10.06.2015
3000 m 08:42.88 h Ostrava 16.02.2019
5000 m 15:23.04 Pardubice 26.06.2018
10000 m 31:57.55 Beroun 30.04.2016
10 km silnice 34:10 Běchovice - Praha 29.09.2019
hodinovka běh 17517 Pardubice 10.04.2019
1500 m překážek 4:44.48 Pardubice 13.06.2012
2000 m překážek 6:15.78 Pliezhausen 08.05.2016
3000 m překážek 09:14.00 Ostrava 01.09.2018
skok vysoký 1.54 Pardubice 16.09.2014
Přespolní běh mílaři 12:52 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018
Běh do vrchu 0:48:26 Bělá pod Pradědem - Šerák 04.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1000 m 2:35.57 Choceň 13.09.2019
1500 m 4:14.29 Pardubice 22.06.2019
1500 m 4:10.44 h Praha - Strahov 07.01.2019
2000 m 5:42.17 h Praha-Strahov 11.01.2019
3000 m 09:30.05 Ústí nad Orlicí 12.06.2019
3000 m 08:42.88 h Ostrava 16.02.2019
10000 m 33:33.63 Břeclav 27.04.2019
10 km silnice 34:10 Běchovice - Praha 29.09.2019
hodinovka běh 17517 Pardubice 10.04.2019
3000 m překážek 09:59.51 Tábor 17.07.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.10.2013 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 3000 m/M Pardubice 09:29.48
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek 2000 m př./Dci/F Břeclav 6:42.77
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 2000 m př./Dci/B 2 Praha 6:38.30
11.09.2013 14. atletická středa (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/M Pardubice 26.18
11.09.2013 14. atletická středa (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/M Pardubice 55.92
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 1500 m/M/B1 9 Svitavy 4:23.53
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m př./U23M/F 14 Ústí nad Orlicí 10:45.70
28.08.2013 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/Dci/B1 3 Pardubice 55.91
28.08.2013 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/Dci/F Pardubice 2:04.00
18.08.2013 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 1 míle/M/F 5 Kolín 5:01.88
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Chrudim) 5000 m/M/F 9 Chrudim 17:37.37
26.06.2013 Běh olympijského dne (Hvězda SKP Pardubice) 1000 m/M Pardubice 2:47.01
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/Dci/F 11 Jablonec nad Nisou 4:29.02
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 3000 m/Dci/F 12 Jablonec nad Nisou 09:42.87
15.06.2013 2. kolo KPD dorostenců a dorostenek (TJ Svitavy) 400 m/Dci/B1 2 Svitavy 56.45
15.06.2013 2. kolo KPD dorostenců a dorostenek (TJ Svitavy) 800 m/Dci/F Svitavy 2:05.27
08.06.2013 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Hradec Králové) 3000 m/Dci 5 Hradec Králové 09:44.70
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/M/B1 MB Pardubice 4:33.65
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 10000 m/M/B1 MB Pardubice DNP
29.05.2013 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 3000 m/M/F Pardubice 09:26.17
25.05.2013 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/M/B1 Pardubice DNS
25.05.2013 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/M/B1 Pardubice DNS
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M 9 Ústí nad Orlicí 4:18.52
15.05.2013 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 3000 m/M/F Pardubice 09:53.06
11.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Dci/B1 3 Nové Město nad Metují 57.63
11.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Dci/B1 1 Nové Město nad Metují 2:10.07
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 1500 m/M/B2 7 Olomouc 4:27.58
04.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (AC Domažlice) 10000 m/J/F Domažlice NP
01.05.2013 59. Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/M/F 8 Kolín 2:43.02
10.04.2013 Jarní hodinovka na dráze (Hvězda SKP Pardubice) hodinovka/M 7 Pardubice 15254
06.03.2013 3. atletická středa (Hvězda SKP Pardubice) 5000 m/M 10 Pardubice 18:15.73
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) 3000 m/M/F 11 Praha-Strahov 10:23.89