Karta atleta

Export do excelu
  • Dominik Sokola
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AK Kroměříž
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Oštěp 167 994
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - 1 - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.59 h Ostrava 11.01.2014
60 m 07.56 Přerov 21.05.2014
100 m 11.95 Vyškov 29.06.2013
150 m 18.39 Šumperk 15.09.2011
200 m 24.02 Vyškov 29.06.2013
60 m překážek (0.91) 08.65 h Ostrava 19.02.2013
110 m překážek (0.91) 15.72 Přerov 18.06.2013
skok daleký 6.25 h Ostrava 11.01.2014
skok daleký 6.62 Břeclav 25.05.2014
trojskok 12.97 h Praha-Stromovka 24.02.2013
trojskok 13.40 Třinec 11.05.2013
vrh koulí 4kg 12.72 Ostrava 25.08.2011
vrh koulí 5kg 10.35 h Otrokovice 12.01.2012
vrh koulí 5kg 12.84 Uherské Hradiště 05.05.2013
vrh koulí 6kg 12.86 h Olomouc 26.01.2014
vrh koulí 6kg 13.23 Přerov 24.04.2014
vrh koulí 7,26kg 11.71 h Opava 01.03.2016
vrh koulí 7,26kg 12.33 Třinec 18.05.2019
hod diskem 1,5kg 37.36 Přerov 28.09.2012
hod diskem 1,75kg 41.16 Třinec 07.06.2015
hod diskem 2kg 37.98 Uherské Hradiště 06.05.2018
hod kladivem 7,26kg 37.03 Uherské Hradiště 30.06.2018
hod oštěpem 600g 50.00 Ostrava 25.08.2011
hod oštěpem 700g 59.41 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
hod oštěpem 800g 73.40 Vlašim 30.08.2019
sprintérský trojboj 1906 Přerov 27.06.2012
vrhačský trojboj 1827 Přerov 01.05.2018
vrhačský čtyřboj 1931 Olomouc 20.08.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.62 h Olomouc 02.02.2013
60 m 07.57 Přerov 18.06.2013
100 m 11.95 Vyškov 29.06.2013
200 m 24.02 Vyškov 29.06.2013
60 m překážek (0.91) 08.65 h Ostrava 19.02.2013
110 m překážek (0.91) 15.72 Přerov 18.06.2013
trojskok 12.97 h Praha-Stromovka 24.02.2013
trojskok 13.40 Třinec 11.05.2013
vrh koulí 5kg 12.84 Uherské Hradiště 05.05.2013
hod diskem 1,5kg 36.62 Uherské Hradiště 05.05.2013
hod oštěpem 700g 59.41 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
hod oštěpem 800g 51.67 Vyškov 29.06.2013
vrhačský trojboj 1772 Přerov 01.05.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek trojskok/Dci/F 5 Břeclav 12.87
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek hod oštěpem 700g/Dci/F Břeclav 54.89
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 100 m/M/B2 MB Vyškov 11.95
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 200 m/M/B1 MB Vyškov 24.02
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) hod oštěpem 800g/M MB Vyškov 51.67
23.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) trojskok/Dci/F Jablonec nad Nisou 13.43
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) hod oštěpem 700g/Dci/F Jablonec nad Nisou 59.41
18.06.2013 Otevřené přebory Přerova (SK Přerov) 60 m/M/B1 3 Přerov 07.57
18.06.2013 Otevřené přebory Přerova (SK Přerov) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Přerov 15.72
18.06.2013 Otevřené přebory Přerova (SK Přerov) hod oštěpem 700g/Dci Přerov 51.55
08.06.2013 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Hradec Králové) trojskok/Dci 4 Hradec Králové 13.19
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) trojskok/M MB Vyškov 12.85
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) hod oštěpem 700g/M Vyškov 57.14
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 3 Břeclav 15.73
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dci/F Břeclav 13.05
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 700g/Dci/F Břeclav 55.88
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/F2 Třinec 24.77
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Třinec 15.78
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) trojskok/Dci/F Třinec 13.40
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 700g/Dci/F Třinec 50.10
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) hod oštěpem 800g/M/F 11 Olomouc 44.41
05.05.2013 Hradišťské memoriály (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/M/F 5 Uherské Hradiště 12.25
05.05.2013 Hradišťské memoriály (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) vrh koulí 5kg/Dci/F Uherské Hradiště 12.84
05.05.2013 Hradišťské memoriály (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) hod diskem 1,5kg/Dci/F Uherské Hradiště 36.62
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 1 Olomouc 15.94
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Dci Olomouc 12.55
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) hod oštěpem 700g/Dci Olomouc 52.30
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 60 m/M/B2 5 Přerov 07.86
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 100 m/M/B2 5 Přerov 12.31
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 200 m/M/B2 Přerov DNP
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) vrh koulí 5kg/Dci 4 Přerov 12.21
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) hod diskem 1,5kg/Dci Přerov 33.89
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) hod oštěpem 700g/Dci Přerov 51.49
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) sprintérský trojboj/M Přerov DNF
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) vrhačský trojboj/Dci 4 Přerov 1772
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/R2 5 Praha-Stromovka 08.79
24.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/Dci/F 4 Praha-Stromovka 12.97
19.02.2013 4. vítkovické halové úterý 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 1 Ostrava 08.75
19.02.2013 4. vítkovické halové úterý 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava 08.65
19.02.2013 4. vítkovické halové úterý trojskok/Dci/F Ostrava 12.64
12.02.2013 3. vítkovické halové úterý (AK SSK Vítkovice) 60 m/M/B10 2 Ostrava 07.72
12.02.2013 3. vítkovické halové úterý (AK SSK Vítkovice) 60 m/M/FB Ostrava DNS
12.02.2013 3. vítkovické halové úterý (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 1 Ostrava 08.71
12.02.2013 3. vítkovické halové úterý (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava 08.72
12.02.2013 3. vítkovické halové úterý (AK SSK Vítkovice) trojskok/M Ostrava 12.71
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Bratislava 08.80
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 2 Bratislava 08.76
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň trojskok/Dci Bratislava 12.52
02.02.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/B2 1 Olomouc 07.62
02.02.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 1 Olomouc 08.71
02.02.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/FA Olomouc 08.70
02.02.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Dci/F Olomouc 12.68
26.01.2013 Mezinárodní mítink (do 19 let) - Súťaž olympijských nádejí 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 3 Bratislava 08.89
26.01.2013 Mezinárodní mítink (do 19 let) - Súťaž olympijských nádejí 60 m překážek (0.91)/Dci/B4 4 Bratislava 08.86
26.01.2013 Mezinárodní mítink (do 19 let) - Súťaž olympijských nádejí trojskok/J 6 Bratislava 12.74
19.01.2013 Olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/Dci/B1 3 Olomouc 07.72
19.01.2013 Olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 1 Olomouc 08.69
19.01.2013 Olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/FA Olomouc 08.75
19.01.2013 Olomoucká hala (AK Olomouc) trojskok/Dci/F Olomouc 12.68
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m/M/R5 2 Ostrava 07.75
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/R 3 Ostrava 09.03
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava 09.01
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) trojskok/M Ostrava DNP