Karta atleta

Export do excelu
  • Siebeltová Veronika
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 Frýdek-Místek 06.05.2012
60 m 08.69 h Ostrava 11.01.2014
150 m 22.54 Frýdek-Místek 01.05.2009
200 m 27.94 Olomouc 12.10.2012
300 m 42.22 Frýdek-Místek 10.10.2012
300 m 45.79 h Bratislava 10.02.2012
400 m 58.78 Třinec 09.09.2012
500 m 1:18.00 Frýdek-Místek 16.05.2012
500 m 1:19.75 h Bratislava 15.12.2013
600 m 1:38.7 Frýdek-Místek 18.04.2012
600 m 1:44.10 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
800 m 2:14.91 Uherské Hradiště 14.05.2016
800 m 2:16.53 h Praha-Stromovka 22.02.2014
1000 m 3:02.47 Ostrava-Vítkovice 23.05.2012
1000 m 3:08.29 h Bratislava 15.12.2013
1500 m 4:36.56 Ostrava 19.05.2016
1500 m 4:42.63 h Ostrava 27.02.2016
1 anglická míle 5:04.8 Frýdek-Místek 29.06.2016
2000 m 6:55.68 Nitra 01.10.2011
3000 m 10:24.1 Frýdek-Místek 13.04.2016
3000 m 10:13.94 h Praha - Stromovka 17.02.2018
5000 m 18:37.6 Frýdek-Místek 17.05.2017
10000 m 40:33.36 České Budějovice 29.04.2017
hodinovka běh 15145 Frýdek-Místek 21.09.2016
60 m překážek 12.26 Frýdek-Místek 16.06.2009
60 m překážek 10.52 h Ostrava 11.01.2014
100 m překážek 17.22 Olomouc 12.10.2012
200 m překážek 36.11 Třinec 06.09.2010
300 m překážek 46.35 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
400 m překážek 65.49 Třinec 09.09.2012
1500 m překážek 5:07.07 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
2000 m překážek 7:03.45 Olomouc 04.05.2013
3000 m překážek 10:53.07 Třinec 09.06.2017
pětiboj hala 2586 h Olomouc 10.03.2012
sedmiboj 3797 Olomouc 12.10.2012
hod kladivem 4kg 14.55 Frýdek-Místek 29.04.2015
hod oštěpem 500g 31.17 Břeclav 28.09.2013
hod oštěpem 600g 28.75 Hranice 30.05.2015
hod kriketovým míčkem 47.04 Frýdek-Místek 26.08.2015
vrh koulí 3kg 07.97 Frýdek-Místek 24.07.2013
vrh koulí 3kg 07.65 h Olomouc 10.03.2012
vrh koulí 4kg 07.69 Frýdek-Místek 14.10.2015
skok daleký 4.85 Olomouc 12.10.2012
skok daleký 4.51 h Olomouc 10.03.2012
trojskok 09.42 Frýdek-Místek 14.10.2015
skok o tyči 2.20 Olomouc 12.06.2011
skok vysoký 1.46 Olomouc 12.10.2012
skok vysoký 1.48 h Olomouc 10.03.2012
chůze dráha 1000m 6:01.4 Frýdek-Místek 12.06.2017
chůze dráha 3000 m 16:40.78 Opava 26.07.2011
chůze dráha 3000 m 17:09.82 h Praha-Stromovka 08.02.2015
3 km chůze 19:52 Olomouc 11.04.2009
Přespolní běh 0:26:28 Ostravice 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2013 Mládežnická atletika 500 m/Jky/B1 1 Bratislava 1:19.75
15.12.2013 Mládežnická atletika 1000 m/Jky Bratislava 3:08.29
25.10.2013 Loučení s oválem (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Dky Frýdek-Místek 2:26.02
09.10.2013 Slezanská desítka (TJ Slezan Frýdek-Místek) 10000 m/Ž mix Frýdek-Místek 41:52.5
09.10.2013 Slezanská desítka (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Dky/B3 1 Frýdek-Místek 47.9
05.10.2013 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Dky Třinec 3613
05.10.2013 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Dky Třinec 17.87
05.10.2013 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) výška/Dky Třinec 1.46
05.10.2013 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Dky Třinec 07.69
05.10.2013 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky Třinec 28.39
05.10.2013 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) dálka/Dky Třinec 4.57
05.10.2013 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Dky Třinec 28.35
05.10.2013 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dky Třinec 2:32.30
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek 300 m př./Dky/B2 2 Břeclav 47.23
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek 1500 m př./Dky/F Břeclav 5:18.92
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek oštěp 500g/Dky/F 5 Břeclav 31.17
18.09.2013 Slezanská hodinovka (TJ Slezan Frýdek-Místek) hodinovka/M Frýdek - Místek 14251
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dky/B1 3 Břeclav 61.87
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m př./Dky/B1 2 Břeclav 47.76
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m př./Dky/F Břeclav 5:34.40
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 400 m/Ž/B1 1 Olomouc 62.05
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 1500 m/Ž/B1 4 Olomouc 5:07.32
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 400 m př./Ž/B1 2 Olomouc 71.10
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m př./U23Z/F 4 Ústí nad Orlicí 11:39.06
24.07.2013 Frýdecká středa (TJ Slezan Frýdek-Místek) 200 m/Žky/B2 5 Frýdek-Místek 28.13
24.07.2013 Frýdecká středa (TJ Slezan Frýdek-Místek) koule 3kg/Dky Frýdek-Místek 07.97
24.07.2013 Frýdecká středa (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Dky Frýdek-Místek 1.46
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 400 m/Ž/B1 1 Šumperk 60.33
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 1500 m/Ž/F Šumperk 5:06.61
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 400 m př./Ž/F Šumperk 74.35
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 3000 m/Dky/F 8 Jablonec nad Nisou 11:14.18
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m př./Dky/F Jablonec nad Nisou 5:07.07
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 1500 m/Ž/F 12 Tábor 4:54.43
12.06.2013 Čokoládová tretra 800 m/Ž Frýdek-Místek 2:16.94
08.06.2013 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Hradec Králové) 2000 m př./Dky Hradec Králové 7:05.16
01.06.2013 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) 400 m/Ž/B1 1 Hranice 59.50
01.06.2013 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) 1500 m/Ž/B 1 Hranice 4:58.96
01.06.2013 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) oštěp 600g/Ž/F 6 Hranice 27.96
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m př./Dky/F Břeclav 7:08.28
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 500g/Dky/F 6 Břeclav 27.89
18.05.2013 1. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) 400 m/Ž/B2 1 Hranice 59.80
18.05.2013 1. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) 400 m př./Ž/F Hranice 67.08
18.05.2013 1. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) oštěp 600g/Ž/F Hranice 26.50
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dky/F Třinec 2:21.94
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 300 m př./Dky/F Třinec 47.40
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 300 m př./Dky/B1 Olomouc DNP
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 2000 m př./Dky/B1 1 Olomouc 7:03.45
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) oštěp 500g/Dky 6 Olomouc 29.12
01.05.2013 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Ž/F Frýdek-Místek 2:20.09
01.05.2013 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) oštěp 500g/Dky Frýdek-Místek 27.21
17.04.2013 Trojka Tisu na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 3000 m/Ž Frýdek-Místek 11:03.51
17.04.2013 Trojka Tisu na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 600 m/Dky Frýdek-Místek 1:43.38
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dky/F 6 Praha-Stromovka 5:01.41
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Dky/F Praha-Stromovka 10:29.33
16.02.2013 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 1500 m/Ž/F 7 Praha-Stromovka 4:47.62
10.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi chůze 3000m/Dky/F Praha-Stromovka 17:22.24