Karta atleta

Export do excelu
  • Simona Kuchařová
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 79.33 Uherské Hradiště 18.05.2013
800 m 2:43.74 Břeclav 24.09.2014
1000 m 3:36.3 Brno 12.08.2013
1500 m 5:44.0 Brno 29.07.2013
3000 m 12:30.63 h Bratislava 09.02.2013
3000 m 12:09.58 Břeclav 25.05.2013
5000 m 21:11.15 Vyškov 29.06.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 79.33 Uherské Hradiště 18.05.2013
800 m 2:43.8 Brno 05.08.2013
1000 m 3:36.3 Brno 12.08.2013
1500 m 5:44.0 Brno 29.07.2013
3000 m 12:30.63 h Bratislava 09.02.2013
3000 m 12:09.58 Břeclav 25.05.2013
5000 m 21:11.15 Vyškov 29.06.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2013 CORNY středoškolský pohár v atletice - krajské kolo (Gymnázium Břeclav) 800 m/Jky/B1 5 Břeclav 2:50.37
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/Dky/F 4 Břeclav 12:40.11
12.09.2013 Okresní kolo středoškolského poháru (TJ Znojmo) 800 m/Dky/F Znojmo 2:51.0
12.08.2013 4. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno) 1000 m/Ž 5 Brno 3:36.3
05.08.2013 3. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno) 800 m/Ž Brno 2:43.8
29.07.2013 2. prázdninové atletické pondělí na Morendě (AC Moravská Slavia Brno) 1500 m/Ž/F Brno 5:44.0
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 5000 m/Ž/F Vyškov 21:11.15
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 5000 m/Ž/F Vyškov 21:34.53
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/Dky/F Břeclav 12:09.58
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 400 m/Ž/B2 4 Uherské Hradiště 79.33
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 3000 m/Ž/F Uherské Hradiště 12:21.69
11.05.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 3000 m/Dky/F Třinec 12:10.92
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 3000 m/Dky/B1 4 Olomouc 12:17.57
17.04.2013 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo) 800 m/Dky/F Znojmo 2:48.3
30.03.2013 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ACC Horažďovice) Přespolní běh/Dky Střelské Hoštice DNP
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 3000 m/Ž 11 Bratislava 12:30.63