Karta atleta

Export do excelu
  • Chytková Barbora
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 28.74 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
400 m 61.27 Nové Město nad Metují 30.05.2015
400 m 63.25 h Jablonec nad Nisou 19.01.2014
800 m 2:16.46 Nové Město nad Metují 30.05.2015
800 m 2:18.84 h Praha-Stromovka 15.02.2014
1500 m 5:00.07 Hodonín 29.08.2015
1500 m 4:59.69 h Praha-Stromovka 22.02.2014
3000 m 11:25.66 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
3000 m 11:34.22 h Praha-Strahov 02.02.2013
400 m překážek 71.76 Liberec 16.05.2015
1500 m překážek 5:23.68 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
2000 m překážek 8:19.89 Opava 27.09.2014
3000 m překážek 13:25.13 Kolín 28.05.2016
hod diskem 1kg 14.55 Nové Město nad Metují 10.05.2014
hod kladivem 4kg 12.16 Liberec 18.05.2014
vrh koulí 3kg 07.82 h Praha-Strahov 20.01.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B2 3 Praha 65.09
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/F Praha 2:27.21
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/U23Z/R1 5 Ústí nad Orlicí 2:22.71
28.08.2013 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/Dky/F 4 Pardubice 2:28.05
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Ž/B2 Hradec Králové 64.48
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Ž/F 5 Hradec Králové 2:24.51
29.06.2013 3. kolo I. ligy žen, skupina B (AC TJ Jičín) 400 m/Ž/B1 7 Jičín 63.78
29.06.2013 3. kolo I. ligy žen, skupina B (AC TJ Jičín) 800 m/Ž/F Jičín 2:24.40
26.06.2013 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS) 800 m/Ž 7 Ostrava 2:23.10
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 3000 m/Dky/F 9 Jablonec nad Nisou 11:25.66
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m př./Dky/F 5 Jablonec nad Nisou 5:23.68
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 400 m/Ž/B1 8 Liberec 64.14
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 800 m/Ž/F Liberec 2:24.72
25.05.2013 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/Ž/B1 2 Pardubice 62.41
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/Ž/B2 1 Jablonec nad Nisou 62.09
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Ž/F 4 Jablonec nad Nisou 2:23.24
11.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Dky/B2 1 Nové Město nad Metují 61.89
11.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Dky/B1 1 Nové Město nad Metují 2:35.86
08.05.2013 Svitavský stýpl (TJ Svitavy) 1500 m př./Dky Svitavy 5:35.17
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Dky/F 14 Praha-Stromovka 11:56.34
02.02.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský KAS) 3000 m/Ž/F MS Praha-Strahov 11:34.22
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/Ž/F Praha-Strahov 5:15.70
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) koule 3kg/Dky/F 6 Praha-Strahov 07.82