Karta atleta

Export do excelu
  • Nikol Oberherrová
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 03.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.51 h Opava 13.01.2013
100 m 13.58 Opava 23.04.2013
150 m 19.90 Ostrava 15.05.2012
200 m 26.77 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
300 m 43.78 h Bratislava 04.02.2012
300 m 42.69 Ostrava 15.05.2012
400 m 59.33 h Praha-Stromovka 23.02.2013
400 m 59.16 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
800 m 2:30.23 Opava 22.05.2012
60 m překážek (0.76/8.50) 10.01 h Ostrava 04.02.2014
400 m překážek (0.76) 67.52 Olomouc 07.09.2013
skok vysoký 1.67 Olomouc 07.09.2013
skok vysoký 1.71 h Ostrava 27.01.2015
skok daleký 5.01 h Opava 13.01.2013
skok daleký 4.73 Opava 25.06.2013
vrh koulí 3kg 08.98 Ostrava-Vítkovice 02.10.2013
hod oštěpem 500g 14.42 Ostrava-Vítkovice 02.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.51 h Opava 13.01.2013
100 m 13.58 Opava 23.04.2013
150 m 20.26 Opava 04.09.2013
200 m 26.87 Olomouc 04.05.2013
300 m 43.69 Opava 04.09.2013
400 m 59.33 h Praha-Stromovka 23.02.2013
400 m 59.16 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
800 m 2:33.06 Opava 13.05.2013
400 m překážek (0.76) 67.52 Olomouc 07.09.2013
skok vysoký 1.66 h Hustopeče 25.01.2013
skok vysoký 1.67 Olomouc 07.09.2013
skok daleký 5.01 h Opava 13.01.2013
skok daleký 4.73 Opava 25.06.2013
vrh koulí 3kg 08.98 Ostrava-Vítkovice 02.10.2013
hod oštěpem 500g 14.42 Ostrava-Vítkovice 02.10.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2013 Kontrolní závody (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava-Vítkovice 08.98
02.10.2013 Kontrolní závody (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky Ostrava-Vítkovice 14.42
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B2 Břeclav DNP
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Dky/F Břeclav 1.52
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 200 m/Ž/B2 MB Olomouc DNP
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 400 m/Ž/B2 MB Olomouc DNP
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 MB Olomouc 67.52
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) skok vysoký/Ž MB Olomouc 1.67
04.09.2013 4. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B3 MB Opava 20.26
04.09.2013 4. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B2 MB Opava 43.69
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/U23Z/R1 5 Ústí nad Orlicí 59.90
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Ž/B2 1 Břeclav 60.03
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Ž/F 5 Břeclav 1.55
13.08.2013 7. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Ž Opava 1.60
23.07.2013 6. Sokolské úterý a desetiboj (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž Opava DNP
23.07.2013 6. Sokolské úterý a desetiboj (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Ž Opava 1.56
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m/Ž/B1 5 Olomouc 60.85
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok vysoký/Ž 4 Olomouc 1.57
27.06.2013 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS) skok vysoký/Jky 5 Ostrava 1.64
25.06.2013 5. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž 4 Opava 4.73
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/Dky/R3 3 Jablonec nad Nisou 59.16
23.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/Dky/F 7 Jablonec nad Nisou 60.52
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) skok vysoký/Dky/F 6 Jablonec nad Nisou 1.65
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B3 3 Třinec 27.06
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/B1 4 Třinec 60.07
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B2 2 Břeclav 26.92
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dky/B1 Břeclav DNS
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Dky/F Břeclav 1.59
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 400 m/Ž/B2 3 Hodonín 59.48
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) skok vysoký/Ž 10 Hodonín 1.58
13.05.2013 Okresní finále Poháru rozhlasu - starší žactvo (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) 800 m/Žky/B1 1 Opava 2:33.06
13.05.2013 Okresní finále Poháru rozhlasu - starší žactvo (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) skok vysoký/Žky/F 1= Opava 1.56
12.05.2013 23. Internationales Läufermeeting 150 m/Ž/B1 5 Pliezhausen 20.70
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 200 m/Dky/B1 7 Olomouc 26.87
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 400 m/Dky/B1 4 Olomouc 60.49
23.04.2013 1. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž 4 Opava 13.58
23.04.2013 1. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž Opava 27.00
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dky/R3 3 Praha-Stromovka 59.33
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dky/F 14= Praha-Stromovka 1.45
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň skok vysoký/Ž 11= Bratislava 1.55
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 200 m/Dky/B3 Bratislava DNS
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 400 m/Dky/B1 4 Bratislava 61.23
29.01.2013 Moravia High Jump Tour-Beskydská laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Jky Třinec 1.64
25.01.2013 Moravia High Jump Tour-Hustopečské skákání MOSS logistics 2013 skok vysoký/Dky Hustopeče 1.66
22.01.2013 Czech High Jump Grand Prix-Ostravská laťka (SSK Vítkovice) skok vysoký/Ž 10= Ostrava 1.62
13.01.2013 Oddílový přebor (TJ Sokol Opava) 60 m/Dky/R2 2 Opava 08.53
13.01.2013 Oddílový přebor (TJ Sokol Opava) 60 m/Dky/FB Opava 08.51
13.01.2013 Oddílový přebor (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž Opava 5.01