Karta atleta

Export do excelu
  • Machalický Marek
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.0 Prostějov 29.5.2013
300 m 40.09 Kladno 5.10.2013
800 m 2:10.17 Uherské Hradiště 12.6.2013
800 m 2:08.56 h Vídeň 8.2.2014
1000 m 2:50.13 Břeclav 15.6.2012
1000 m 2:44.46 h Praha - Strahov 21.12.2013
1500 m 4:17.25 Uherské Hradiště 24.6.2013
1500 m 4:24.05 h Praha-Stromovka 22.2.2014
3000 m 10:02.80 Šumperk 21.6.2014
3000 m 10:03.03 h Bratislava 1.2.2014
1500 m překážek 4:48.77 Olomouc 30.6.2012
2000 m překážek 6:33.72 Třinec 28.6.2014
3000 m překážek 10:24.98 Opava 27.9.2014
čtyřboj 1776 Olomouc 26.9.2012
hod kriketovým míčkem 64.84 Břeclav 15.6.2012
vrh koulí 4kg 10.51 Kolín 18.6.2013
skok daleký 5.56 Olomouc 17.9.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 1000 m/Žci/B2 1 Praha - Strahov 2:44.46
05.10.2013 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B3 1 Kladno 40.09
05.10.2013 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žci/B 1 Kladno 4:31.27
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 1500 m př./Žci/F Praha DNP
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 1500 m/M/B1 Olomouc DNP
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) 1500 m/Žci/F Olomouc 4:40.99
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 1500 m/Žci/R1 1 Uherské Hradiště 4:30.84
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 1500 m/Žci/F Uherské Hradiště 4:17.25
18.06.2013 Celostátní finále Atletického čtyřboje (OR AŠSK Kolín) 60 m/Žci/F5 6 Kolín 08.22
18.06.2013 Celostátní finále Atletického čtyřboje (OR AŠSK Kolín) 1000 m/Žci/F1 Kolín 2:51.12
18.06.2013 Celostátní finále Atletického čtyřboje (OR AŠSK Kolín) dálka/Žci/F 14 Kolín 5.41
18.06.2013 Celostátní finále Atletického čtyřboje (OR AŠSK Kolín) koule 4kg/Žci/F 13 Kolín 10.51
12.06.2013 2. kolo KP staršího žactva Zlínského a Olomouckého kraje (Atletický klub Slovácká Slávia) 300 m/Žci/B1 2 Uherské Hradiště 40.92
12.06.2013 2. kolo KP staršího žactva Zlínského a Olomouckého kraje (Atletický klub Slovácká Slávia) 800 m/Žci/B1 1 Uherské Hradiště 2:10.17
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 1500 m př./Žci/F Ostrava 4:50.63
04.06.2013 Republikové finále Poháru rozhlasu pro kategorii starší žáci a starší žákyně (TJ Jiskra Litomyšl) 1500 m/Žci/B1 3 Litomyšl 4:26.09
04.06.2013 Republikové finále Poháru rozhlasu pro kategorii starší žáci a starší žákyně (TJ Jiskra Litomyšl) koule 4kg/Žci 17 Litomyšl 10.40
29.05.2013 Krajské finále ve čtyřboji základních škol (AC Prostějov) 60 m/Žci/B3 2 Prostějov 08.0
29.05.2013 Krajské finále ve čtyřboji základních škol (AC Prostějov) 1000 m/Žci/B3 1 Prostějov 2:50.9
29.05.2013 Krajské finále ve čtyřboji základních škol (AC Prostějov) dálka/Žci 4 Prostějov 5.08
29.05.2013 Krajské finále ve čtyřboji základních škol (AC Prostějov) koule 4kg/Žci 10 Prostějov 09.81
21.05.2013 Krajské kolo Poháru rozhlasu (TJ Šumperk, Vila Doris, ZŠ Slu) 1500 m/Žci/B1 1 Šumperk 4:34.14
21.05.2013 Krajské kolo Poháru rozhlasu (TJ Šumperk, Vila Doris, ZŠ Slu) koule 4kg/Žci 10 Šumperk 10.36
06.05.2013 Pohár rozhlasu staršího žactva - okres (AK Olomouc) 1500 m/Žci/B1 1 Olomouc 4:30.25
15.02.2013 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 800 m/Žci/B1 Olomouc DNP
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 800 m/Žci/F Olomouc DNP