Karta atleta

Export do excelu
  • Christian Stankuš
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - 1 - - - 1 - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.07 Třinec 28.04.2013
60 m 07.49 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
100 m 11.91 Třinec 07.06.2014
150 m 19.19 Opava 04.09.2013
300 m 40.50 h Bratislava 09.02.2013
300 m 40.26 Opava 23.04.2013
400 m 78.26 h Ostrava-Vítkovice 28.11.2009
400 m 55.66 Třinec 07.06.2014
800 m 2:52.93 h Ostrava 09.02.2011
800 m 2:29.82 Praha 29.05.2011
1000 m 3:02.01 Třinec 28.04.2013
1000 m 2:52.68 h Praha-Stromovka 08.02.2015
1500 m 5:07.63 Třinec 08.06.2014
60 m překážek (0.76) 09.83 Olomouc 24.06.2011
60 m překážek (0.76) 09.90 h Ostrava 16.12.2011
60 m překážek (0.84) 08.74 h Ostrava 05.02.2013
60 m překážek (0.91) 08.44 h Olomouc 17.01.2015
60 m překážek (1.06) 09.04 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
100 m překážek (0.84) 14.16 Stará Boleslav 24.05.2013
110 m překážek (0.91) 15.39 Třinec 08.06.2014
110 m překážek (1.06) 16.25 Třinec 12.05.2018
200 m překážek (0.76) 28.02 Kladno 05.10.2013
400 m překážek (0.91) 60.36 Třinec 31.05.2014
skok vysoký 1.96 h Praha-Stromovka 23.02.2014
skok vysoký 1.96 Třinec 25.06.2016
skok o tyči 4.05 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
skok o tyči 3.90 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
skok daleký 6.64 Třinec 12.05.2018
skok daleký 6.47 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
trojskok 13.99 h Ostrava 18.02.2017
trojskok 13.93 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
vrh koulí 3kg 09.35 h Ostrava 10.12.2011
vrh koulí 4kg 09.65 h Olomouc 26.01.2013
vrh koulí 4kg 10.18 Stará Boleslav 25.05.2013
vrh koulí 5kg 11.15 Praha 12.07.2014
vrh koulí 5kg 12.16 h Olomouc 24.01.2015
vrh koulí 6kg 10.85 h Ostrava 14.03.2017
vrh koulí 7,26kg 10.23 Třinec 12.05.2018
vrh koulí 7,26kg 10.86 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
hod diskem 1kg 27.19 Stará Boleslav 24.05.2013
hod diskem 1,5kg 29.37 Praha 13.07.2014
hod diskem 2kg 26.85 Třinec 12.05.2018
hod oštěpem 600g 43.65 Brno 10.09.2013
hod oštěpem 700g 56.17 Praha 27.09.2014
hod oštěpem 800g 54.60 Vyškov 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 64.53 Hranice 18.09.2011
hod plným míčem 1kg 06.60 h Ostrava-Vítkovice 28.11.2009
pětiboj 1908 Třinec 15.05.2011
sedmiboj hala [Zci] 3552 h Olomouc 26.01.2013
sedmiboj hala [Dci] 4768 h Praha-Stromovka 08.02.2015
sedmiboj hala [M] 4680 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
devítiboj 4771 Stará Boleslav 26.05.2013
desetiboj [Dci] 5692 Třinec 08.06.2014
desetiboj [M] 5885 Třinec 12.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.10 h Olomouc 26.01.2013
60 m 08.07 Stará Boleslav 25.05.2013
150 m 19.19 Opava 04.09.2013
300 m 40.50 h Bratislava 09.02.2013
300 m 40.26 Opava 23.04.2013
1000 m 3:10.90 h Olomouc 27.01.2013
1000 m 3:02.01 Třinec 28.04.2013
60 m překážek (0.84) 08.74 h Ostrava 05.02.2013
100 m překážek (0.84) 14.16 Stará Boleslav 24.05.2013
200 m překážek (0.76) 28.02 Kladno 05.10.2013
skok vysoký 1.84 h Ostrava 22.01.2013
skok vysoký 1.87 Ostrava 18.06.2013
skok o tyči 2.23 h Olomouc 27.01.2013
skok o tyči 2.60 Stará Boleslav 24.05.2013
skok daleký 5.66 Stará Boleslav 25.05.2013
skok daleký 5.99 h Ostrava 14.12.2013
vrh koulí 4kg 09.65 h Olomouc 26.01.2013
vrh koulí 4kg 10.18 Stará Boleslav 25.05.2013
hod diskem 1kg 27.19 Stará Boleslav 24.05.2013
hod oštěpem 600g 43.65 Brno 10.09.2013
sedmiboj hala [Zci] 3552 h Olomouc 26.01.2013
devítiboj 4771 Stará Boleslav 26.05.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) skok daleký/Žci/F 11 Praha - Strahov 5.34
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci/F Ostrava 1.80
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci/F Ostrava 5.99
06.12.2013 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci 5 Třinec 1.75
05.10.2013 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Kladno 14.19
05.10.2013 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 3 Kladno 28.02
05.10.2013 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žci Kladno 1.81
02.10.2013 Kontrolní závody (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/B1 5 Ostrava-Vítkovice 07.98
02.10.2013 Kontrolní závody (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B1 3 Ostrava-Vítkovice 40.83
02.10.2013 Kontrolní závody (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.84)/Žci Ostrava-Vítkovice 14.35
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 4 Praha 14.08
22.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/R3 3 Praha 28.07
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žci/F 4 Praha 1.84
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 5 Uherské Hradiště 14.69
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 4 Uherské Hradiště 28.76
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žci/F 8 Uherské Hradiště 1.67
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 100 m překážek (0.84)/Žci/RA1 6 Brno 15.05
11.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 100 m překážek (0.84)/Žci/F1 5 Brno 14.38
11.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) skok vysoký/Žci/F1 4 Brno 1.76
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) skok daleký/Žci/KA1 Brno DNP
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) hod oštěpem 600g/Žci/F1 6 Brno 43.65
04.09.2013 4. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žci/B1 6 Opava 19.19
04.09.2013 4. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 2 Opava 28.20
04.09.2013 4. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žci/F Opava 1.71
26.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Žci/R5 MB Uherské Hradiště DNP
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Žci/KB 1= Uherské Hradiště 1.70
26.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Žci/F 4= Uherské Hradiště 1.79
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Ostrava 14.18
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 1 Ostrava 28.58
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci/F Ostrava 1.87
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 2 Ostrava 14.42
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava 14.42
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 2 Ostrava 28.03
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci/F Ostrava 1.82
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žci/F Frýdek-Místek 1.74
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok o tyči/Žci/F 4 Frýdek-Místek 2.15
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 600g/Žci/F Frýdek-Místek 39.94
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Stará Boleslav 14.16
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) devítiboj/Žci 6 Stará Boleslav 4771
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1kg/Žci 13 Stará Boleslav 27.19
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Žci 15 Stará Boleslav 2.60
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Žci Stará Boleslav 43.42
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žci/B3 4 Stará Boleslav 08.07
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žci 8 Stará Boleslav 5.66
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 4kg/Žci 13 Stará Boleslav 10.18
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žci/F Stará Boleslav 1.77
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1000 m/Žci/F 6 Stará Boleslav 3:02.50
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Třinec 14.56
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 3 Třinec 29.11
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci/F Třinec 1.80
13.05.2013 Pohár rozhlasu - okresní kolo (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci Ostrava - Vítkovice 1.75
13.05.2013 Pohár rozhlasu - okresní kolo (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci Ostrava - Vítkovice 5.59
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 Olomouc DNP
01.05.2013 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žci Frýdek-Místek 5.55
01.05.2013 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žci Frýdek-Místek 1.81
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Třinec 14.62
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Žci Třinec 25.99
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Žci 6 Třinec 2.22
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Žci Třinec 36.42
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B1 5 Třinec 08.07
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci Třinec 5.65
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Žci Třinec 09.69
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci Třinec 1.76
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 1000 m/Žci Třinec 3:02.01
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) devítiboj/Žci Třinec 4473
23.04.2013 1. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m/Žci/B2 2 Opava 40.26
23.04.2013 1. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok vysoký/M Opava 1.75
23.04.2013 1. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 7= Opava 2.02
23.04.2013 1. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 600g/Žci Opava 36.07
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R3 8 Jablonec nad Nisou 11.43
03.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok vysoký/Žci/F Jablonec nad Nisou 1.76
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 300 m/Žci/B3 1 Bratislava 40.50
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 4 Bratislava 08.89
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m překážek (0.84)/Žci/F Bratislava 08.77
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň skok vysoký/Žci Bratislava 1.74
05.02.2013 2. vítkovické halové úterý 60 m/M/B4 6 Ostrava 08.24
05.02.2013 2. vítkovické halové úterý 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Ostrava 08.74
05.02.2013 2. vítkovické halové úterý 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava DNP
05.02.2013 2. vítkovické halové úterý skok vysoký/M 2= Ostrava 1.70
29.01.2013 Moravia High Jump Tour-Beskydská laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci Třinec 1.73
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/Žci/B6 2 Olomouc 08.10
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 1000 m/Žci/B1 2 Olomouc 3:10.90
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Olomouc 08.76
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/Žci Olomouc 1.73
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok o tyči/Žci 9= Olomouc 2.23
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/Žci 9 Olomouc 5.30
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Žci 12 Olomouc 09.65
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) sedmiboj hala [Zci]/Žci 4 Olomouc 3552
22.01.2013 Czech High Jump Grand Prix-Ostravská laťka (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci Ostrava 1.84
20.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci Ostrava 1.75
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 4 Ostrava 09.27
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava DNP
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) skok vysoký/M 7 Ostrava 1.80