Karta atleta

Export do excelu
  • Fojcik Adam
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Jäkl Karviná, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.55 Opava 26.07.2011
50 m 06.44 h Opava 13.01.2013
60 m 07.28 Praha 21.09.2013
60 m 07.25 h Jablonec nad Nisou 02.03.2013
100 m 11.47 Břeclav 28.09.2013
150 m 17.13 Ostrava 09.06.2013
150 m 18.06 h Jablonec nad Nisou 02.03.2013
200 m 23.20 Šumperk 29.06.2013
200 m 24.22 h Bratislava 01.02.2014
300 m 36.83 Ostrava 09.06.2013
sprintérský trojboj 2075 Přerov 28.09.2012
hod oštěpem 600g 36.90 Havířov 07.05.2013
vrh koulí 4kg 10.55 Havířov 07.05.2013
vrh koulí 5kg 09.28 Havířov 23.04.2014
skok daleký 5.45 Frýdek-Místek 19.06.2012
skok daleký 5.49 h Ostrava 25.02.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R1 1 Ostrava 7.46
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/FA Ostrava 7.45
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) dálka/Žci/F 8 Ostrava 5.18
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek 100 m/Dci/R2 4 Břeclav 11.70
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek 100 m/Dci/FB Břeclav 11.47
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/R3 1 Praha 07.44
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/M1 2 Praha 07.28
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/F 5 Praha 07.34
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/R3 4 Praha 18.06
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 100 m/M/B1 7 Olomouc 12.05
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 200 m/M/B1 3 Olomouc 23.79
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 100 m/M/B1 1 Šumperk 11.48
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 200 m/M/B1 1 Šumperk 23.20
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/R4 Uherské Hradiště DNP
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R1 Ostrava DNP
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B1 Ostrava DNP
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) dálka/Žci/F Ostrava DNP
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R1 1 Ostrava 07.44
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/FA Ostrava 07.30
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B1 2 Ostrava 17.13
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B1 1 Ostrava 36.83
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 100 m/M/B1 5 Hranice 11.97
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 200 m/M/B1 2 Hranice 23.85
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/R2 1 Frýdek-Místek 07.41
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/FA Frýdek-Místek 07.46
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žci/B1 1 Frýdek-Místek 17.56
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žci/B1 1 Frýdek-Místek 37.73
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 100 m/M/B1 4 Hranice 11.98
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 200 m/M/B3 1 Hranice 24.00
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/R1 1 Třinec 07.46
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/FA Třinec 07.50
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B1 1 Třinec 17.46
07.05.2013 Okresní přebor na dráze (Atletický oddíl Slavia Havířov) 60 m/Žci Havířov 07.2
07.05.2013 Okresní přebor na dráze (Atletický oddíl Slavia Havířov) 100 m/Dci Havířov 11.3
07.05.2013 Okresní přebor na dráze (Atletický oddíl Slavia Havířov) koule 4kg/Žci Havířov 10.55
07.05.2013 Okresní přebor na dráze (Atletický oddíl Slavia Havířov) oštěp 600g/Žci Havířov 36.90
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 60 m/Žci/B1 2 Přerov 07.53
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 100 m/Žci/B1 3 Přerov 11.90
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 200 m/Žci/B1 3 Přerov 24.26
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) sprint. tr/Žci Přerov 2044
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žci/R2 1 Jablonec nad Nisou 07.40
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žci/M2 1 Jablonec nad Nisou 07.28
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 07.25
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/Žci/R5 2 Jablonec nad Nisou 18.06
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/Žci/FA Jablonec nad Nisou 18.10
19.02.2013 4. vítkovické halové úterý 60 m/M/B2 1 Ostrava 07.49
19.02.2013 4. vítkovické halové úterý 60 m/M/FA 5 Ostrava 07.50
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m/Žci/R1 2 Bratislava 07.49
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m/Žci/F Bratislava 07.37
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 150 m/Žci/B1 3 Bratislava 18.22
05.02.2013 2. vítkovické halové úterý 60 m/M/B4 3 Ostrava 07.52
05.02.2013 2. vítkovické halové úterý 60 m/M/FA Ostrava DNP
20.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R2 1 Ostrava 07.46
20.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/FA Ostrava 07.49
13.01.2013 Oddílový přebor (TJ Sokol Opava) 50 m/Žci/R1 1 Opava 06.44
13.01.2013 Oddílový přebor (TJ Sokol Opava) 50 m/Žci/FA Opava 06.46
13.01.2013 Oddílový přebor (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/R1 1 Opava 07.51
13.01.2013 Oddílový přebor (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/FA Opava 07.53
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R1 3 Ostrava 07.79
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/FA Ostrava DNP