Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Janeček
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Dvůr Králové n/L.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 18.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.28 Dvůr Králové nad Labem 22.08.2013
60 m 08.00 h Jablonec nad Nisou 31.01.2015
100 m 12.42 Dvůr Králové nad Labem 24.09.2015
150 m 21.41 Dvůr králové n.L. 12.05.2013
200 m 28.48 h Jablonec nad Nisou 01.02.2014
200 m 26.62 Nové Město nad Metují 03.09.2016
300 m 46.36 Trutnov 31.08.2013
800 m 2:25.66 Dvůr králové n.L. 12.05.2013
1000 m 3:18.48 Dvůr Králové nad Labem 22.08.2013
200 m překážek (0.76) 34.45 Trutnov 31.08.2013
skok vysoký 1.78 h Úpice 18.03.2017
skok vysoký 1.81 Pardubice 27.05.2017
skok daleký 5.09 h Jablonec nad Nisou 31.01.2015
skok daleký 5.27 Nové Město nad Metují 05.09.2015
trojskok 11.47 Pardubice 27.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.28 Dvůr Králové nad Labem 22.08.2013
150 m 21.41 Dvůr králové n.L. 12.05.2013
300 m 46.36 Trutnov 31.08.2013
800 m 2:25.66 Dvůr králové n.L. 12.05.2013
1000 m 3:18.48 Dvůr Králové nad Labem 22.08.2013
200 m překážek (0.76) 34.45 Trutnov 31.08.2013
skok daleký 4.39 Hradec Králové 22.06.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2013 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Trutnov, oddíl atletiky) 300 m/Žci/B2 2 Trutnov 46.36
31.08.2013 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Trutnov, oddíl atletiky) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 3 Trutnov 34.45
31.08.2013 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Trutnov, oddíl atletiky) skok daleký/Žci 8 Trutnov 4.30
22.08.2013 Východočeské turné (TJ Dvůr Králové n. L.) 60 m/Žci/B2 1 Dvůr Králové nad Labem 08.28
22.08.2013 Východočeské turné (TJ Dvůr Králové n. L.) 1000 m/Žci/B1 3 Dvůr Králové nad Labem 3:18.48
22.06.2013 3.kolo KPD a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žci/B2 4 Hradec Králové 22.34
22.06.2013 3.kolo KPD a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 3 Hradec Králové 36.49
22.06.2013 3.kolo KPD a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žci 4 Hradec Králové 4.39
08.06.2013 2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a žákyň (TJ Sokol Jaroměř) 300 m/Žci/B2 1 Jaroměř 46.89
08.06.2013 2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a žákyň (TJ Sokol Jaroměř) 800 m/Žci/B1 1 Jaroměř 2:33.35
12.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a žákyň (TJ Dvůr králové n.L.) 150 m/Žci/B3 1 Dvůr králové n.L. 21.41
12.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a žákyň (TJ Dvůr králové n.L.) 800 m/Žci/B1 5 Dvůr králové n.L. 2:25.66