Karta atleta

Export do excelu
  • Kijanica Michael
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.68 Třinec 09.06.2012
60 m 07.62 h Olomouc 10.01.2015
100 m 11.39 Hranice 28.05.2016
150 m 17.85 Olomouc 28.08.2013
150 m 19.52 h Bratislava 04.02.2012
200 m 22.67 Olomouc 08.05.2016
200 m 24.05 h Bratislava 07.02.2015
300 m 36.63 Ostrava 10.05.2016
300 m 42.60 h Bratislava 04.02.2012
400 m 52.90 Hranice 11.06.2016
800 m 2:24.57 Praha 27.05.2011
1000 m 3:14.90 Třinec 09.06.2012
1000 m 3:18.35 h Olomouc 26.01.2013
1500 m 5:41.36 Opava 14.07.2015
60 m překážek 09.54 Olomouc 22.06.2011
60 m překážek 08.08 h Praha-Stromovka 14.02.2015
100 m překážek 13.61 Praha 21.09.2013
110 m překážek 14.40 Olomouc 26.09.2015
200 m překážek 26.85 Praha 21.09.2013
300 m překážek 38.85 Olomouc 26.09.2015
pětiboj 2281 Praha 27.05.2011
sedmiboj hala 3510 h Olomouc 26.01.2013
devítiboj 3919 Třinec 09.06.2012
desetiboj 4075 Opava 14.07.2015
vrhačský čtyřboj 1257 Ostrava 17.10.2012
hod diskem 1kg 30.82 Třinec 09.06.2012
hod diskem 1,5kg 27.30 Opava 14.07.2015
hod kladivem 4kg 17.21 Ostrava 17.10.2012
hod oštěpem 600g 28.86 Ostrava 17.10.2012
hod oštěpem 700g 29.45 Opava 14.07.2015
hod kriketovým míčkem 45.53 Ostrava 14.06.2011
vrh koulí 3kg 10.82 Opava 06.09.2011
vrh koulí 3kg 10.46 h Ostrava-Poruba 02.12.2011
vrh koulí 4kg 09.36 Třinec 09.06.2012
vrh koulí 4kg 10.54 h Ostrava 30.11.2012
vrh koulí 5kg 09.82 Opava 14.07.2015
skok daleký 5.82 Opava 14.07.2015
skok daleký 5.71 h Ostrava 16.02.2013
skok o tyči 2.45 Opava 14.07.2015
skok o tyči 2.03 h Olomouc 26.01.2013
skok vysoký 1.56 Opava 14.07.2015
skok vysoký 1.52 h Ostrava 22.01.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 60 m př./Žci/B1 6 Praha - Strahov 08.63
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R2 1 Ostrava 08.59
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/FA Ostrava 8.52
28.09.2013 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň 100 m př./Žci/B1 1 Budapešť 13.68
24.09.2013 Krajské finále Středoškolského poháru (AŠSK) 100 m/J/B1 5 Opava, Tyršův stadion 12.06
24.09.2013 Krajské finále Středoškolského poháru (AŠSK) dálka/J 8 Opava, Tyršův stadion 5.52
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/R2 2 Praha 13.66
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/F Praha 13.61
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žci/R1 4 Praha 26.85
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žci/F 6 Praha 26.96
15.09.2013 Velká cena města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila (AC Prostějov) 100 m př./Žci Prostějov 14.37
28.08.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 150 m/M/B1 5 Olomouc 17.85
28.08.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m př./Žci/F Olomouc 14.46
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 300 m/Žci/R2 2 Uherské Hradiště 37.95
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 300 m/Žci/F 6 Uherské Hradiště 37.98
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m př./Žci/R1 1 Uherské Hradiště 13.66
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m př./Žci/F Uherské Hradiště 13.87
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 100 m př./Žci/R1 1 Ostrava 13.75
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 100 m př./Žci/F Ostrava 13.66
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 200 m př./Žci/B1 3 Ostrava 28.83
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žci/F 15 Ostrava 5.25
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žci/B1 2 Frýdek-Místek 38.28
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 200 m př./Žci/B1 2 Frýdek-Místek 28.73
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) disk 1kg/Žci/F Frýdek-Místek 30.04
24.05.2013 Ober Österreichische Meisterschaft 100 m př./Žci Linz 13.87
24.05.2013 Ober Österreichische Meisterschaft dálka/Žci Linz 5.65
21.05.2013 Krajské finále Poháru rozhlasu 2013 (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) 60 m/Žci/B1 2 Opava 07.70
21.05.2013 Krajské finále Poháru rozhlasu 2013 (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) dálka/Žci/F Opava 5.35
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žci/B1 1 Třinec 14.20
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žci/B2 1 Třinec 29.68
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) dálka/Žci/F Třinec 5.73
13.05.2013 Pohár rozhlasu - okresní kolo (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/B1 Ostrava - Vítkovice 08.01
13.05.2013 Pohár rozhlasu - okresní kolo (SSK Vítkovice) dálka/Žci 4 Ostrava - Vítkovice 5.27
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 100 m př./Žci/B1 1 Olomouc 14.21
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) dálka/Žci/F Olomouc 5.81
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žci/R1 1 Jablonec nad Nisou 08.53
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žci/F Jablonec nad Nisou 08.44
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Žci/F 11 Jablonec nad Nisou 5.53
26.02.2013 5. vítkovické halové úterý 60 m př./Žci/B3 1 Ostrava 08.59
26.02.2013 5. vítkovické halové úterý 60 m př./Žci/F Ostrava 08.69
19.02.2013 4. vítkovické halové úterý 60 m př./Žci/B1 1 Ostrava 08.63
19.02.2013 4. vítkovické halové úterý 60 m př./Žci/F Ostrava 08.62
19.02.2013 4. vítkovické halové úterý dálka/M/F 5 Ostrava 5.60
16.02.2013 Krajské závody 60 m př./Žci/R2 1 Ostrava 08.61
16.02.2013 Krajské závody 60 m př./Žci/FA Ostrava 08.85
16.02.2013 Krajské závody výška/Žci/F 6 Ostrava 1.50
16.02.2013 Krajské závody dálka/Žci/F Ostrava 5.71
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m př./Žci/R1 2 Bratislava 08.61
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m př./Žci/F Bratislava 08.51
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň dálka/Žci Bratislava 5.58
05.02.2013 2. vítkovické halové úterý 60 m/M/B4 4 Ostrava 07.87
05.02.2013 2. vítkovické halové úterý 60 m/M/FB Ostrava 08.01
05.02.2013 2. vítkovické halové úterý 60 m př./Žci/B1 3 Ostrava 08.80
05.02.2013 2. vítkovické halové úterý 60 m př./Žci/F Ostrava 08.76
30.01.2013 Atletická středa (SSK Vítkovice) výška/M 6 Ostrava 1.52
30.01.2013 Atletická středa (SSK Vítkovice) dálka/M 6 Ostrava 5.48
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/Žci/B3 3 Olomouc 07.74
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 1000 m/Žci/B1 7 Olomouc 3:18.35
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m př./Žci/B1 1 Olomouc 08.51
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) výška/Žci 15 Olomouc 1.49
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) tyč/Žci 14= Olomouc 2.03
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) dálka/Žci Olomouc 5.49
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) koule 4kg/Žci 7 Olomouc 10.47
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) sedmiboj h/Žci 6 Olomouc 3510
22.01.2013 Czech High Jump Grand Prix-Ostravská laťka (SSK Vítkovice) výška/Žci 8 Ostrava 1.52
20.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R2 2 Ostrava 08.72
20.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/FA Ostrava 08.80
20.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žci Ostrava 5.53
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R2 1 Ostrava 09.02
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F Ostrava 08.93
12.01.2013 Zahajovací závody (SSK Vítkovice) dálka/Žci Ostrava 5.63