Karta atleta

Export do excelu
  • Sochůrek Filip
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.41 h Sokolov 14.1.2016
60 m 07.29 Cheb 26.4.2014
60 m 07.39 h Praha-Stromovka 23.1.2016
100 m 11.37 Nýřany 11.6.2016
150 m 17.29 Cheb 26.4.2014
150 m 17.83 h Praha-Strahov 15.2.2014
200 m 23.02 Klatovy 10.5.2014
200 m 23.56 h Praha-Strahov 31.1.2015
300 m 37.04 Chodov 3.5.2014
300 m 38.55 h Praha-Strahov 15.2.2014
400 m 54.51 Mariánské Lázně 2.7.2015
600 m 1:53.59 Stříbro 14.6.2009
600 m 2:18.80 h Sokolov 14.1.2010
800 m 2:20.51 Domažlice 15.9.2012
1000 m 3:33.04 Sokolov 3.7.2009
1000 m 3:05.16 h Praha 2.12.2012
1500 m 6:10.78 Sokolov 11.8.2013
50 m překážek 09.87 h Sokolov 28.1.2011
60 m překážek 10.82 Karlovy Vary 15.6.2011
60 m překážek 12.06 h Praha - tunel Juliska 12.3.2009
100 m překážek 17.24 Sokolov 11.8.2013
110 m překážek 20.45 Sokolov 30.8.2015
200 m překážek 31.14 Klatovy 16.6.2012
sprintérský trojboj 0587 Ústí nad Labem 5.9.2009
pětiboj 1341 Karlovy Vary 15.6.2011
desetiboj 4168 Sokolov 30.8.2015
hod diskem 1kg 33.15 Sokolov 11.8.2013
hod diskem 1,5kg 17.71 Sokolov 30.8.2015
hod diskem 2kg 29.85 Praha - Eden 10.6.2018
hod oštěpem 600g 43.63 Plzeň 8.9.2013
hod oštěpem 700g 39.95 Písek 5.9.2015
hod oštěpem 800g 43.29 Karlovy Vary 1.5.2016
hod kriketovým míčkem 58.41 Chodov 7.9.2011
vrh koulí 3kg 10.54 Karlovy Vary 30.4.2011
vrh koulí 4kg 11.50 Sokolov 11.8.2013
vrh koulí 5kg 11.18 Sokolov 30.8.2015
vrh koulí 6kg 11.05 h Praha - Stromovka 22.1.2017
vrh koulí 7,26kg 11.80 Karlovy Vary 1.5.2018
skok daleký 6.30 Tábor 14.9.2013
skok daleký 6.20 h Praha-Stromovka 23.1.2016
skok o tyči 2.43 Sokolov 30.8.2015
skok vysoký 1.60 Sokolov 30.8.2015
skok vysoký 1.55 h Sokolov 16.12.2015
Přespolní běh 0:07:11 Chodov 14.10.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.26 Nýřany 22.6.2019
hod diskem 2kg 27.63 Nýřany 22.6.2019
hod oštěpem 800g 35.55 Nýřany 19.5.2019
vrh koulí 7,26kg 11.17 Nýřany 19.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 300 m/Žci/B6 1 Praha - Strahov 38.65
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) dálka/Žci/F 6 Praha - Strahov 5.93
13.10.2013 Mistrovství Karlovarského kraje v přespolním běhu, XXII. ročník Běhu Smolnickým kopcem (ŠAK Chodov) Přespolní běh/Žci/F 6 Chodov 7:20:00
13.10.2013 Mistrovství Karlovarského kraje v přespolním běhu, XXII. ročník Běhu Smolnickým kopcem (ŠAK Chodov) Přespolní běh/Žci/FSK 14 Chodov 7:20:00
08.10.2013 CORNY středoškolský pohár v atletice - republikové finále (Gymnázium Břeclav) 100 m/J/B3 1 Břeclav 11.76
08.10.2013 CORNY středoškolský pohár v atletice - republikové finále (Gymnázium Břeclav) dálka/J/F1 23 Břeclav 5.74
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) dálka/Žci/F 8 Praha 5.92
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/Žci/B2 1 Tábor 17.91
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) dálka/Žci/F Tábor 6.30
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) oštěp 600g/Žci/F Tábor 37.55
08.09.2013 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, 3. kolo družstev starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žci Plzeň 5.79
08.09.2013 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, 3. kolo družstev starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 600g/Žci Plzeň 43.63
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) 100 m/Žci Sokolov 12.00
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) 400 m/Žci Sokolov 56.27
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) 1500 m/Žci Sokolov 6:10.78
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) 100 m př./Žci Sokolov 17.24
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) výška/Žci Sokolov 1.40
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) tyč/Žci Sokolov 1.53
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) dálka/Žci Sokolov 4.80
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) koule 4kg/Žci Sokolov 11.50
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) disk 1kg/Žci Sokolov 33.15
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) oštěp 600g/Žci Sokolov 33.54
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) desetiboj/Žci Sokolov 4063
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/R1 5 Uherské Hradiště 07.54
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/S2 4 Uherské Hradiště 07.48
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/F 8 Uherské Hradiště 07.74
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) dálka/Žci/KB 8 Uherské Hradiště 5.70
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) dálka/Žci/F 7 Uherské Hradiště 5.90
21.06.2013 Velká cena Sokolova v atletice (AK Sokolov) 100 m/M/B2 1 Sokolov 12.16
26.05.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) dálka/Žci/F Stříbro 4.85
26.05.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) koule 4kg/Žci/F Stříbro 10.39
26.05.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) disk 1kg/Žci/F Stříbro 29.33
26.05.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) oštěp 600g/Žci/F Stříbro 38.73
21.05.2013 Pohár rozhlasu - KK (ZŠ Běžecká Sokolov) dálka/Žci 6 Sokolov 5.21
21.05.2013 Pohár rozhlasu - KK (ZŠ Běžecká Sokolov) koule 4kg/Žci 4 Sokolov 11.45
11.05.2013 1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 150 m/Žci/B6 2 Písek 18.72
11.05.2013 1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) dálka/Žci/F Písek 5.48
04.05.2013 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/R2 1 Chodov 07.68
04.05.2013 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/F Chodov 07.47
04.05.2013 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 300 m/Žci/B1 Chodov DNP
01.05.2013 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/M/B1 2 Karlovy Vary 07.70
01.05.2013 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/M/B1 3 Karlovy Vary 24.69
01.05.2013 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) oštěp 600g/Žci/F Karlovy Vary 36.35
23.04.2013 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 150 m/M/F Chodov 18.92
23.04.2013 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 300 m/M/F Chodov 40.21
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žci/R1 5 Jablonec nad Nisou 07.74
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žci/R2 Jablonec nad Nisou DNF
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Žci/F Jablonec nad Nisou DNP
02.02.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský KAS) 60 m/Dci/R4 1 Praha-Strahov 07.75
02.02.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský KAS) 200 m/Dci/B4 1 Praha-Strahov 25.06
27.01.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žci/R1 2 Praha-Strahov 07.60
27.01.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žci/F Praha-Strahov 07.56
27.01.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 300 m/Žci/B1 1 Praha-Strahov 40.51
27.01.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) dálka/Žci/F Praha-Strahov 5.44
18.01.2013 Halové závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 50 m/Žci Sokolov 06.66
18.01.2013 Halové závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) dálka/Žci Sokolov 5.87