Karta atleta

Export do excelu
  • Sýkora Jakub
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 09.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.59 Chomutov 15.08.2017
50 m 06.29 Chomutov 15.08.2017
60 m 07.29 Chomutov 27.08.2017
60 m 07.29 h Ostrava 18.02.2017
100 m 11.15 Bílina 14.05.2016
150 m 17.34 Bílina 04.08.2015
150 m 17.91 h Praha-Strahov 15.02.2014
200 m 22.86 Stará Boleslav 21.05.2016
200 m 22.88 h Praha-Stromovka 20.02.2016
300 m 37.40 Chodov 30.04.2016
400 m 54.10 Ústí nad Labem 26.09.2016
100 m překážek 16.25 Bílina 11.05.2013
110 m překážek 17.72 Děčín 03.09.2015
sprintérský trojboj 2219 Bílina 19.08.2017
hod diskem 1kg 19.70 Bílina 11.05.2013
hod diskem 1,5kg 25.95 Bílina 04.08.2015
hod oštěpem 800g 31.61 Praha - Děkanka 12.06.2016
vrh koulí 5kg 10.62 Děčín 03.09.2015
skok daleký 6.05 Chomutov 27.08.2017
skok daleký 5.99 h Praha-Strahov 30.01.2016
trojskok 11.86 Děčín 03.06.2017
skok vysoký 1.70 Bílina 02.06.2015
skok vysoký 1.50 h Praha-Strahov 23.02.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 5.54 h Praha - Strahov 27.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 60 m/Žci/R2 5 Praha - Strahov 07.75
25.09.2013 Hry krajské olympiády dětí a mládeže Ústeckého kraje (TJ VTŽ Chomutov) 60 m/Žci/R3 1 Chomutov 07.63
25.09.2013 Hry krajské olympiády dětí a mládeže Ústeckého kraje (TJ VTŽ Chomutov) 60 m/Žci/FA Chomutov 07.58
25.09.2013 Hry krajské olympiády dětí a mládeže Ústeckého kraje (TJ VTŽ Chomutov) 150 m/Žci/B1 2 Chomutov 18.17
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/R1 6 Praha 07.56
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žci/B3 3 Jablonec nad Nisou 07.60
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žci/FB Jablonec nad Nisou 07.47
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 150 m/Žci/B1 7 Jablonec nad Nisou 18.02
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Žci/F 9 Jablonec nad Nisou 5.09
07.09.2013 3. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (AK Chemopetrol Litvínov) 100 m/M/R2 2 Meziboří 12.37
07.09.2013 3. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (AK Chemopetrol Litvínov) 100 m/M/FA 5 Meziboří 12.23
07.09.2013 3. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (AK Chemopetrol Litvínov) dálka/M 4 Meziboří 5.27
04.09.2013 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žci/B1 1 Bílina 18.09
04.09.2013 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) dálka/Žci/F Bílina 5.40
01.09.2013 2. kolo KPD mužů a žen ÚKAS (ASK Lovosice) 60 m/M/R2 2 Lovosice 07.67
01.09.2013 2. kolo KPD mužů a žen ÚKAS (ASK Lovosice) 60 m/M/FA 4 Lovosice 07.79
01.09.2013 2. kolo KPD mužů a žen ÚKAS (ASK Lovosice) 150 m/M/B1 4 Lovosice 18.33
17.08.2013 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B5 4 Bílina 24.91
10.08.2013 Velká cena ČEZ (ASK ELNA Počerady) 100 m/Žci/R2 1 Louny 12.22
10.08.2013 Velká cena ČEZ (ASK ELNA Počerady) 100 m/Žci/F Louny 12.12
10.08.2013 Velká cena ČEZ (ASK ELNA Počerady) dálka/M 6 Louny 5.26
06.08.2013 Bílinský polytan (AK Bílina) 150 m/M/B6 1 Bílina 18.22
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/R2 7 Uherské Hradiště 07.70
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 300 m/Žci/R2 4 Uherské Hradiště 40.13
14.06.2013 Krušnohorský mítink žactva (AK Chemopetrol Litvínov) 150 m/Žci/B1 2 Meziboří 18.26
21.05.2013 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) 60 m/Žci/R3 2 Děčín 07.96
21.05.2013 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) 60 m/Žci/FA 4 Děčín 07.93
21.05.2013 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) 150 m/Žci/B1 4 Děčín 18.99
21.05.2013 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) výška/Žci/F Děčín DNP
21.05.2013 Krajské finále Poháru rozhlasu-Ústecký kraj (AK Bílina) 60 m/Žci/B3 2 Bílina 08.03
21.05.2013 Krajské finále Poháru rozhlasu-Ústecký kraj (AK Bílina) výška/Žci 14= Bílina 1.48
18.05.2013 1. kolo KPD mužů a žen ÚKAS (ASK Lovosice) výška/M/F 11= Lovosice 1.50
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) 60 m/Žci/B2 Bílina DNP
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) 1000 m/Žci/B Bílina DNP
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) 100 m př./Žci/B1 4 Bílina 16.25
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) výška/Žci Bílina DNP
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) tyč/Žci 10 Bílina DNP
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) dálka/Žci Bílina DNP
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) koule 4kg/Žci Bílina DNP
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) disk 1kg/Žci 8 Bílina 19.70
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) oštěp 600g/Žci Bílina DNP
05.05.2013 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) 60 m/Žci/R2 1 Děčín 07.74
05.05.2013 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) 60 m/Žci/F Děčín 07.73
05.05.2013 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) 150 m/Žci/F Děčín 18.34
27.04.2013 Zahajovací závody (AK Bílina) 60 m/M/B03 1 Bílina 07.74
27.04.2013 Zahajovací závody (AK Bílina) 300 m/M/B5 2 Bílina 40.73
23.02.2013 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R3 1 Praha-Strahov 07.82
23.02.2013 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žci/FA Praha-Strahov 07.77
23.02.2013 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žci/B3 1 Praha-Strahov 18.89
23.02.2013 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) výška/Žci/F 4 Praha-Strahov 1.50
10.02.2013 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R07 3 Praha-Strahov 07.95
10.02.2013 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B6 2 Praha-Strahov 26.05
10.02.2013 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) dálka/M/F 15 Praha-Strahov 5.20