Karta atleta

Export do excelu
  • Pavel Mikuláček
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 06.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.43 Přerov 28.09.2011
60 m 07.93 h Olomouc 16.03.2013
60 m 08.11 Přerov 28.09.2013
100 m 12.88 Přerov 28.09.2013
150 m 19.36 Hranice 23.04.2013
200 m 26.33 Přerov 01.05.2013
300 m 46.28 Přerov 28.09.2012
400 m 65.20 Pacov 26.07.2014
800 m 3:02.81 h Olomouc 05.03.2011
800 m 2:46.8 Přerov 29.06.2011
1000 m 3:43.19 Třinec 10.06.2012
1000 m 3:44.21 h Olomouc 16.03.2013
1500 m 6:51.16 Sokolov 11.08.2013
60 m překážek (0.76) 10.44 h Ostrava 22.02.2011
60 m překážek (0.76) 09.94 Hranice 02.06.2011
60 m překážek (0.84) 09.18 h Jablonec nad Nisou 02.03.2013
100 m překážek (0.84) 14.80 Uherské Hradiště 26.06.2013
200 m překážek (0.76) 29.65 Olomouc 28.08.2013
skok vysoký 1.47 h Olomouc 16.03.2013
skok vysoký 1.56 Pacov 26.07.2014
skok o tyči 2.31 h Olomouc 15.01.2011
skok o tyči 2.23 Sokolov 11.08.2013
skok daleký 5.71 h Olomouc 15.02.2013
skok daleký 5.90 Olomouc 08.05.2013
trojskok 11.66 Olomouc 14.06.2014
vrh koulí 3kg 06.72 h Olomouc 05.03.2011
vrh koulí 3kg 07.32 Přerov 29.06.2011
vrh koulí 4kg 08.16 h Olomouc 26.01.2013
vrh koulí 4kg 08.13 Přerov 18.10.2013
vrh koulí 5kg 07.67 Pacov 26.07.2014
hod diskem 1kg 26.87 Přerov 28.09.2012
hod diskem 1,5kg 21.13 Přerov 01.08.2014
hod kladivem 4kg 19.50 Přerov 19.10.2012
hod kladivem 5kg 20.56 Přerov 01.08.2014
hod oštěpem 600g 27.15 Sokolov 11.08.2013
hod oštěpem 700g 28.39 Pacov 27.07.2014
hod kriketovým míčkem 42.05 Přerov 20.04.2011
pětiboj 1711 Praha 29.05.2011
pětiboj hala 1027 h Olomouc 27.03.2010
sedmiboj hala [Zci] 2788 h Olomouc 16.03.2013
devítiboj 3005 Třinec 10.06.2012
desetiboj [Dci] 2491 Pacov 27.07.2014
sprintérský trojboj 1510 Přerov 28.09.2013
vrhačský trojboj 0991 Přerov 28.09.2012
vrhačský čtyřboj 1069 Přerov 19.10.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.93 h Olomouc 16.03.2013
60 m 08.11 Přerov 28.09.2013
100 m 12.88 Přerov 28.09.2013
150 m 19.36 Hranice 23.04.2013
200 m 26.33 Přerov 01.05.2013
400 m 66.53 Sokolov 11.08.2013
1000 m 3:44.21 h Olomouc 16.03.2013
1500 m 6:51.16 Sokolov 11.08.2013
60 m překážek (0.84) 09.18 h Jablonec nad Nisou 02.03.2013
100 m překážek (0.84) 14.80 Uherské Hradiště 26.06.2013
200 m překážek (0.76) 29.65 Olomouc 28.08.2013
skok vysoký 1.47 h Olomouc 16.03.2013
skok vysoký 1.50 Sokolov 11.08.2013
skok o tyči 1.53 h Olomouc 16.03.2013
skok o tyči 2.23 Sokolov 11.08.2013
skok daleký 5.71 h Olomouc 15.02.2013
skok daleký 5.90 Olomouc 08.05.2013
trojskok 11.50 Vyškov 29.06.2013
vrh koulí 4kg 08.16 h Olomouc 26.01.2013
vrh koulí 4kg 08.13 Přerov 18.10.2013
hod diskem 1kg 22.92 Přerov 18.10.2013
hod oštěpem 600g 27.15 Sokolov 11.08.2013
sedmiboj hala [Zci] 2788 h Olomouc 16.03.2013
sprintérský trojboj 1510 Přerov 28.09.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2013 7. ročník vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Olomouc 09.26
13.12.2013 7. ročník vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žci 7 Olomouc 5.69
18.10.2013 Vrhačský pátek (SK Přerov) vrh koulí 4kg/Žci Přerov 08.13
18.10.2013 Vrhačský pátek (SK Přerov) hod diskem 1kg/Žci Přerov 22.92
18.10.2013 Vrhačský pátek (SK Přerov) hod oštěpem 600g/Žci Přerov 25.47
28.09.2013 Oddílové svatováclavské víceboje (SK Přerov) 60 m/M Přerov 08.11
28.09.2013 Oddílové svatováclavské víceboje (SK Přerov) 100 m/M Přerov 12.88
28.09.2013 Oddílové svatováclavské víceboje (SK Přerov) 200 m/M Přerov 26.39
28.09.2013 Oddílové svatováclavské víceboje (SK Přerov) sprintérský trojboj/Žci Přerov 1510
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/R1 8 Praha 15.41
22.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/R2 7 Praha 31.30
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 2 Uherské Hradiště 15.37
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 6 Uherské Hradiště 30.49
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žci/F 13 Uherské Hradiště 5.25
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) skok daleký/M/F 10 Uherské Hradiště 5.19
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) trojskok/M/F 4 Uherské Hradiště 11.20
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Olomouc 15.34
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 4 Olomouc 30.24
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žci 4 Olomouc 5.38
28.08.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Olomouc 16.26
28.08.2013 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m překážek (0.76)/M/B1 4 Olomouc 29.65
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) 100 m/Žci Sokolov 12.91
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) 400 m/Žci Sokolov 66.53
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) 1500 m/Žci Sokolov 6:51.16
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) 100 m překážek (0.84)/Žci Sokolov 16.47
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) skok vysoký/Žci Sokolov 1.50
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) skok o tyči/Žci Sokolov 2.23
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) skok daleký/Žci Sokolov 4.92
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) vrh koulí 4kg/Žci Sokolov 07.95
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) hod diskem 1kg/Žci Sokolov 22.48
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) hod oštěpem 600g/Žci Sokolov 27.15
11.08.2013 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) desetiboj/Žci Sokolov 3224
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) skok daleký/M 7 Vyškov 5.50
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) trojskok/M 5 Vyškov 11.50
26.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Žci/R1 4 Uherské Hradiště 14.80
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žci/KB 4 Uherské Hradiště 5.89
26.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žci/F 11 Uherské Hradiště 5.45
18.06.2013 Otevřené přebory Přerova (SK Přerov) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Přerov 15.07
18.06.2013 Otevřené přebory Přerova (SK Přerov) skok daleký/M 8 Přerov 5.26
12.06.2013 2. kolo KP staršího žactva Zlínského a Olomouckého kraje (Atletický klub Slovácká Slávia) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Uherské Hradiště 14.62
12.06.2013 2. kolo KP staršího žactva Zlínského a Olomouckého kraje (Atletický klub Slovácká Slávia) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 1 Uherské Hradiště 29.37
12.06.2013 2. kolo KP staršího žactva Zlínského a Olomouckého kraje (Atletický klub Slovácká Slávia) skok daleký/Žci/F Uherské Hradiště 5.68
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/M 8 Uherské Hradiště 5.63
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) trojskok/M 6 Uherské Hradiště 11.73
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E 150 m/Žci/B1 4 Šumperk 19.38
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E 100 m překážek (0.84)/Žci/B 3 Šumperk 15.21
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E skok daleký/Žci/F Šumperk 5.93
10.05.2013 Pohár rozhlasu - okresní finále (SK Přerov) 60 m/Žci/B2 2 Přerov 07.72
10.05.2013 Pohár rozhlasu - okresní finále (SK Přerov) skok daleký/Žci Přerov 5.67
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Olomouc 15.43
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) skok daleký/Žci/F Olomouc 5.90
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 60 m/Žci/B1 6 Přerov 08.13
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 100 m/Žci/B1 6 Přerov 12.93
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 200 m/Žci/B1 6 Přerov 26.33
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) skok daleký/M Přerov 5.60
01.05.2013 Přerovský pětiboj (SK Přerov) sprintérský trojboj/Žci 6 Přerov 1501
23.04.2013 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 150 m/M/B Hranice 19.36
23.04.2013 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) skok daleký/Žci/F Hranice 5.45
17.04.2013 Zahajovací závody (SK Přerov) skok daleký/M Přerov 5.72
16.03.2013 Halové víceboje (SK Přerov) sedmiboj hala [Zci]/Žci Olomouc 2788
16.03.2013 Halové víceboje (SK Přerov) 60 m/Žci Olomouc 07.93
16.03.2013 Halové víceboje (SK Přerov) skok daleký/Žci Olomouc 5.55
16.03.2013 Halové víceboje (SK Přerov) vrh koulí 4kg/Žci 5 Olomouc 08.00
16.03.2013 Halové víceboje (SK Přerov) skok vysoký/Žci 4 Olomouc 1.47
16.03.2013 Halové víceboje (SK Přerov) 60 m překážek (0.84)/Žci Olomouc 09.56
16.03.2013 Halové víceboje (SK Přerov) skok o tyči/Žci 4 Olomouc 1.53
16.03.2013 Halové víceboje (SK Přerov) 1000 m/Žci Olomouc 3:44.21
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 6 Jablonec nad Nisou 09.18
03.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Žci/F 10 Jablonec nad Nisou 5.55
15.02.2013 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/R2 Olomouc DNP
15.02.2013 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 1 Olomouc 09.43
15.02.2013 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žci Olomouc 5.71
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m překážek (0.84)/Žci/R2 3 Bratislava 09.57
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň skok daleký/Žci 5 Bratislava 5.35
05.02.2013 2. olomoucká hala žactva 60 m/Žci/R2 3 Olomouc 08.21
05.02.2013 2. olomoucká hala žactva 60 m/Žci/FB Olomouc 08.15
05.02.2013 2. olomoucká hala žactva 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Olomouc 09.57
05.02.2013 2. olomoucká hala žactva 60 m překážek (0.84)/Žci/FA 4 Olomouc 09.64
05.02.2013 2. olomoucká hala žactva skok daleký/Žci Olomouc 5.40
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/Žci/B4 3 Olomouc 08.22
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 1000 m/Žci/B2 Olomouc DNP
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/B5 1 Olomouc 09.50
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/Žci 18= Olomouc 1.43
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok o tyči/Žci 18 Olomouc 0
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/Žci 13 Olomouc 5.19
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Žci 21 Olomouc 08.16
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) sedmiboj hala [Zci]/Žci Olomouc DNF
20.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R2 Ostrava DNP
20.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/R2 Ostrava DNP
20.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci Ostrava DNP
20.01.2013 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci Ostrava DNP