Karta atleta

Export do excelu
  • Bach Tomáš
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 27.11.2017
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.31 Bílina 16.08.2014
60 m 07.17 h Praha-Strahov 08.02.2015
100 m 11.15 Bílina 16.08.2014
150 m 17.82 Meziboří 14.06.2013
150 m 18.77 h Praha-Strahov 19.01.2013
200 m 23.02 Praha 27.09.2014
200 m 23.19 h Praha-Stromovka 14.02.2015
300 m 36.01 Bílina 27.04.2014
300 m 37.09 h Praha - Strahov 21.12.2013
400 m 50.57 Lovosice 08.06.2014
400 m 50.85 h Praha-Strahov 01.02.2014
500 m 1:10.95 Bílina 06.08.2013
800 m 2:12.72 Meziboří 14.06.2013
800 m 2:10.82 h Praha-Stromovka 01.02.2014
sprintérský trojboj 2381 Bílina 16.08.2014
skok daleký 5.57 h Praha-Strahov 08.02.2015
Přespolní běh 0:08:11 Meziboří 13.04.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 60 m/Žci/R3 2 Praha - Strahov 07.47
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 60 m/Žci/FB Praha - Strahov 07.48
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 300 m/Žci/B1 3 Praha - Strahov 37.09
13.10.2013 Mistrovství Karlovarského kraje v přespolním běhu, XXII. ročník Běhu Smolnickým kopcem (ŠAK Chodov) Přespolní běh/Žci/FSK Chodov 6:51:00
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/R3 1 Praha 36.87
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/F Praha 36.68
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 150 m/Žci/B1 2 Jablonec nad Nisou 17.37
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žci/B1 2 Jablonec nad Nisou 37.24
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 60 m/Žci/RA2 1 Brno 07.68
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 60 m/Žci/FAA 5 Brno 07.57
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 300 m/Žci/BA1 4 Brno 36.82
10.08.2013 Velká cena ČEZ (ASK ELNA Počerady) 100 m/Žci/R2 2 Louny 12.24
10.08.2013 Velká cena ČEZ (ASK ELNA Počerady) 100 m/Žci/F Louny 11.96
10.08.2013 Velká cena ČEZ (ASK ELNA Počerady) 300 m/Žci/B1 1 Louny 38.20
06.08.2013 Bílinský polytan (AK Bílina) 500 m/M/B1 5 Bílina 1:10.95
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/R3 2 Uherské Hradiště 07.51
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/S2 7 Uherské Hradiště 07.54
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 300 m/Žci/R4 2 Uherské Hradiště 37.30
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 300 m/Žci/F 4 Uherské Hradiště 36.74
18.06.2013 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (Atletický klub Bílina) 60 m/Žcm/R1 MB Bílina 07.61
18.06.2013 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (Atletický klub Bílina) 300 m/Žcm/B1 MB Bílina 37.69
14.06.2013 Krušnohorský mítink žactva (AK Chemopetrol Litvínov) 150 m/Žci/B1 1 Meziboří 17.82
14.06.2013 Krušnohorský mítink žactva (AK Chemopetrol Litvínov) 800 m/Žci/B 3 Meziboří 2:12.72
26.05.2013 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen na dráze (AK Bílina) 200 m/M/F3 Bílina DNP
26.05.2013 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen na dráze (AK Bílina) 400 m/M/F1 5 Bílina 53.66
21.05.2013 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) 60 m/Žci/R1 1 Děčín 07.79
21.05.2013 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) 60 m/Žci/FA Děčín 07.76
21.05.2013 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) 150 m/Žci/B1 1 Děčín 17.85
19.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 200 m/M/B3 MB Děčín 24.81
19.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) 400 m/M/B2 MB Děčín 52.38
14.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/R1 1 Bílina 07.62
14.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/FA Bílina 07.5
14.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 300 m/Žci/B1 1 Bílina 37.7
27.04.2013 Zahajovací závody (AK Bílina) 60 m/M/B02 4 Bílina 08.02
27.04.2013 Zahajovací závody (AK Bílina) 300 m/M/B2 3 Bílina 38.70
13.04.2013 Běh krušnohořím (AK Chemopetrol Litvínov) Přespolní běh/Žci Meziboří 0:08:11
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žci/R3 1 Jablonec nad Nisou 39.23
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žci/FB Jablonec nad Nisou 39.26
23.02.2013 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R2 1 Praha-Strahov 07.75
23.02.2013 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žci/FA Praha-Strahov 07.69
23.02.2013 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žci/B1 1 Praha-Strahov 38.15
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 60 m/Žci/R2 MS Praha-Strahov 07.67
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 300 m/Žci/B1 MS Praha-Strahov 38.70
19.01.2013 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) 60 m/Žci/R7 3 Praha-Strahov 07.97
19.01.2013 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) 150 m/Žci/B10 2 Praha-Strahov 18.77
19.01.2013 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) 300 m/Žci/B5 1 Praha-Strahov 40.67
12.01.2013 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JKAS) 60 m/Žci/R2 MS Praha-Strahov 07.98
12.01.2013 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JKAS) 300 m/Žci/B1 MS Praha-Strahov 39.42
05.01.2013 Olymp cup XI. (SKP Union Cheb a PSK Olymp Pra) 60 m/Žci/B1 3 Praha-Stromovka 07.86
05.01.2013 Olymp cup XI. (SKP Union Cheb a PSK Olymp Pra) 150 m/Žci/B1 3 Praha-Stromovka 18.97
05.01.2013 Olymp cup XI. (SKP Union Cheb a PSK Olymp Pra) 300 m/Žci/B1 3 Praha-Stromovka 41.96